Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[INNE]deadline - BeNy.JP

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

ddline

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 5 wrz 2016, o 15:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 15 wrz 2016, o 18:47

Opis sytuacji: gralem sobie pieknie, a tu Beny z wh mi wyskakuje, prosze o rozpatrzenie sprawy


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: deadline
SteamID/IP: STEAM_0:1:56933335 / 217.99.243.112
Data: 15/09/2016 - 18:43:39 (2 minuty temu)
Powód bana: wh/esp
Admin banujący: @Beny
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=116323
Serwer: CS-Lamers [ ONLY DD2 ][ 4Fun Lite ] @Shooters.pl
leśny jebaka 2pistolety

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#2) Napisano 15 wrz 2016, o 18:49

Poczekaj, hltv bedzie i rozpisze.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

ddline

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 5 wrz 2016, o 15:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 15 wrz 2016, o 18:50

Luzik, czekam z niecierpliwoscia:)
leśny jebaka 2pistolety

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#4) Napisano 15 wrz 2016, o 20:52

http://hltv-dl.zabijaka.pl/pobierz/29480/dd2-1473956880-1473958806-de_dust2.dem.zip

2:40 - nikt nie powie mi, ze to taki refleks, bo koles lokcia jeszcze nie wystawil a dedline juz strzela/prefire +/-
2:46 - prefire tak samo, bo to nie skany, skanuje sie w sciane, a nie w przy krawedzi i zaraz po tym ustawia sie do kolesia, ktory z partyzanta chce wyjsc
2-57 i do padniecia 2 takie troche modelowe wyjscia celownikiem
4-25 - cofa sie zanim granat slychac jakby widzial, ze tt ma go w reku, a zaraz potem ciut modelowo
4:53 - wyczekuje typa, ktory od bsa idzie na shifcie, a gala lecial na pewniaka :D pozniej ten pomijajac tego bsowego wyczekuje typa pod bs
6:11 - wyczekuje podest
6:46 - leci z granatem jakby mial pewnosc, ze nikogo nie ma w anarchii (nie jest pewne, ze jesli ktos by byl to by mial flasha) i potem za anarchia nawet nie sprawdza
7:07 - znow ucieka jakby wiedzial, ze poleci granat, a potem 7:14 nic nie slyszy plecow, a tak wychodzi idealnie modelowo jakby nie wiadomo jakie sluchawki mial
7:35 - prefire?
11:00 - prefire juz konkretny (zawsze strzelal po flashach wiec myslalem, ze moze wali na farta, ale runde wczesniej na dlugiej i teraz na b nie robi tego tylko perfidny prefire widac)
14:25 - prefire
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

FREEESTYLER

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 80
  • Dołączył: 28 sie 2016, o 16:21
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 16 wrz 2016, o 08:06

https://gyazo.com/123d0b9b3f7b6a1e8f0060d4c3b6727e patrzałem Twojego banida i widze na serwerach steam jestes pobanowany =D ps @Beny pozwolilem sobie wziasc ta rozpiske i na bl wrzucic zobaczymy ;] http://www.blacklisted.pl/app17422,stea ... 33335.html
ObrazekObrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#6) Napisano 16 wrz 2016, o 13:54

Użytkownik FREEESTYLER napisał:
https://gyazo.com/123d0b9b3f7b6a1e8f0060d4c3b6727e patrzałem Twojego banida i widze na serwerach steam jestes pobanowany =D ps @Beny pozwolilem sobie wziasc ta rozpiske i na bl wrzucic zobaczymy ;] http://www.blacklisted.pl/app17422,stea ... 33335.html


Obrazek.
Prośba: Zanim postanowisz coś napisać w tematach, w których masz mało do gadania... to sprawdź dwa razy czy to działa poprawnie. Bo zgodnie z Twoim tokiem rozumowania (w ogóle co nas obchodzą bany w innych sieciach, gdzie cholera wie kto je wstawia) to Tobie też się perm należy...
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#7) Napisano 16 wrz 2016, o 16:05

2:40 Lecą fleshe, wiadomo, że ktoś idzie. U mnie zaczyna strzelać jak już pół reki widać.
2:46 Nie rozumiem co napisałeś nawet. Zdaj sobie sprawę tylko, że dostał tutaj pełnego flesha. (fleshy na hltv nie widać)
2:57 Sam też tak bym zagrał.
4:25 Nie cofnął się od granata, cofnął się, aby przeładować. Miał wtedy 12 naboi w magazynku. Patrząc dalej co się działo to musiał w tym momencie przeładować, bo inaczej jego magazynek pomieściłby 40+ naboi
4:53 Sam też tak bym zagrał.
6:11 Bardzo dobrze, tak się gra. Prawie pewne jest to, że jak ktoś pilnuje trupa to zajmie tamtą pozycję, w szczególności, gdy terrorystów było dużo.
6:46 Jakby ktoś miał flesha na twarzy, to można byłoby usłyszeć, że się chowa. Ale niesprawdzenie za bramą, ani od respa czy kogoś nie ma to jest zastanawiające.
7:07 Nadinterpretacja. Znowu przeładowywał. Bardziej zastanawia mnie fakt, że w ogóle się nie odwrócił, gdy przeciwnik z anarchii wybiegał na plecy, bo wtedy moja teoria z tym fleshem się nie trzyma kupy.
7:35 Nawet jeżeli. To przecież granat leciał, wiadomo, że ktoś tam był, mógł w każdej chwili wyskoczyć.
9:27 Tutaj tego nie ująłeś. Standardowo się bramę skanuje, ale czy taki przeskok w to miejsce to norma?
Zabawna konwersacja, przyjrzałem się dokładnie. Frustracja gracza, za bardzo przysłoniła osąd. W 3/4 rundach udck ginął od niego, dlatego się poskarżył.
11:00 Od tego flesha się nie odwrócił, na pewno jakiś efekt był, kto wie na ile to go zdekoncentrowało i mógł tak zareagować, dziwne tylko, że jeżeli wiedział o typku to nie pogonił za nim.
14:25 Nawet jeżeli prefire, to słyszał go.

p.s. Byłem na serwerze wtedy, ale w ogóle nie kojarzę tego zajścia ;/ W ogóle jakbym na tym demku nie biegał, tylko na chwilę na spectatorze się pojawiłem ^^
p.s.2. Jeżeli miałbym to oceniać jako całokształt to raczej bym kary nie wymierzył.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#8) Napisano 16 wrz 2016, o 16:44

Zorro, nikt Cie nie prosil o rozpiske, a po drugie obejrzyj demko tak, zebys widzial przeciwnika, a nie tylko jego reakcje. I za duzo w tym twoim pisaniu chyba/moze. Nie zawsze strzelal po granatach na prefire, robil tylko to kiedy ktos mial wyjsc. Nie temat dla ciebie.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#9) Napisano 16 wrz 2016, o 17:01

Właśnie dlatego rozpisałem, bo nikt mnie o to nie prosił. Jakby ktoś poprosił to byłoby to odczytywane jako stronnicze. Wycinając moje chyba, może - to w takim razie żadna akcja nie nadaje się na bana. Dziękuję. Nie wiem ile razy demo oglądałem, nie wiesz na co patrzyłem, proszę mi nie wmawiać, że nie zwracałem uwagi na reakcje innych.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#10) Napisano 16 wrz 2016, o 19:48

Dobra uja sie znasz, z toba nie dyskutuje. Minelo 24h i z jego strony nie ma kontrrozpiski zatem elo 3 2 0 ;]
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#11) Napisano 16 wrz 2016, o 20:07

Wymoderowano

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#12) Napisano 16 wrz 2016, o 20:36

Beny nie szargaj swojego dobrego imienia w tym temacie, ZoRRo nie proszony napisał rozpiskę za co mu chwała, za czas poświęcony i za chęci a Ty go jeszcze krytykujesz? jakim to prawem? Człowiek poświęcił swój czas ku dobra sprawy i został nagrodzony niepotrzebnymi docinkami... Jestem zdania tego iż co drugi admin naszej sieci powinien się angażować w takie tematy, by mieć pewność że jeśli banujemy osobę z "Steam" to abyśmy mieli pewność iż zrobiliśmy to słusznie i że nie ma co do tego bana żadnych wątpliwości więc nie rozumiem kompletnie Twojego bulwersu.
Na demko spojrzę jutro (jeśli są jeszcze wątpliwości) bo dzisiaj wróciłem dopiero. Także proszę o niewzmożoną dyskusję w tym temacie, jeśli takowa będzie rozliczymy się pod koniec ;p

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#13) Napisano 17 wrz 2016, o 07:32

Zbanowany ma dac kontrrozpiske, zeby wytlumaczyc sie z podejrzanych akcji. Widzialem jak koles gra i jestem pewien, ze odpalony, za duzo przypadkow z prefire i modelem.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

ddline

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 5 wrz 2016, o 15:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 17 wrz 2016, o 10:24

Nie bylo mnie i nawet nie mialem kiedy odpisac. Co mogę napisać na swoje wytlumaczenie? - róbta co chceta. Ja wiem, że nie odpalalem i dobrze wie to mój znajomy, z którym w tym momencie grałem na tym serwerze.
leśny jebaka 2pistolety

FREEESTYLER

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 80
  • Dołączył: 28 sie 2016, o 16:21
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 17 wrz 2016, o 12:34

Użytkownik ddline napisał:
Nie bylo mnie i nawet nie mialem kiedy odpisac. Co mogę napisać na swoje wytlumaczenie? - róbta co chceta. Ja wiem, że nie odpalalem i dobrze wie to mój znajomy, z którym w tym momencie grałem na tym serwerze.



Dodam coś od siebie, a konkretnie rozpisałem Cię na bla zobaczymy co oni powiedzą ;]

http://blacklisted.pl/app17422,steam_0:1:56933335.html
ObrazekObrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •