Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FFA upada

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#16) Napisano 18 wrz 2015, o 12:14

Użytkownik Rudziutka napisał:
Mówicie o pieniądzach, a jak były składki to każdy wielce obrażony, że raz na X czasu musi wpłacić 10 zł żeby wspomóc serwer.
Żeby ktoś nie pomyślał, że to grosze to przedstawiam mały kosztorys:
- serwer VPS - 150zł/rok
- licencja TS3 - 200zł/rok
- hosting forum - 200zł/rok
- domena - 60zł/rok
- licencja neobans - 50zł/rok
- serwer FFA + DD2 - 1440zł/rok
= około 175zł/mc + inne usługi

@zielone_jon.. każdy temat sprowadzasz do swojej osoby. Nikt nie prosił Cię wcześniej o datek na serwer, bo kiedy była zbiórka miałeś admina próbnego, a próbnych ona nie dotyczy. Chcesz rzucić coś na serwer? Napisz PW, podamy Ci dane co,gdzie i jak wpłacić.

Ale jeżeli mamy błagać znowu o 10 zł adminów, a oni nadal będą mieli to w dupie to ta zbiórka nie ma racji bytu.
Jeden ze stałych adminów ( nie podam nicku ) powiedział, że on tu gra długo, że admin jest za darmo i on nie będzie nic płacił, a po odebraniu mu praw, bo żeby była równość kto nie wpłacił mial zabierane flagi na serwerze, był wielce zszokowany.

Założę sie, że teraz też byłaby taka sytuacja nie tylko z nim, ale także z innymi.

Konkursu z reklam nie ma co robić, bo za pewne nikt nie będzie się do tego rwał.

Reklama na FFA była wykupiona, wygasła i dlatego tendencja spadkowa. Sam Axl nie opłaci jednego i drugiego serwera.
Jeżeli chcecie, żeby FFA dalej istniało to troszkę inicjatywy.
Jeżeli admini FFA chcą wpłacić coś żeby znowu postawić serwer na nogi to nie ma problemu :dealwithit:

Pomysł z darmowym vipem też na razie odpada, bo jak widać nie ma go komu dać



Tak Tak każdy temat sprowadzam do swojej osoby jasne gartki haha. Napisałem że mogę i mogłem wysłać kaske nawet jak nie miałem adm ale widac jak czytasz posty ale ok nie o to tutaj chodzi. Więc jak możesz wyślij namiary gdzie wysłać papkę.

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#17) Napisano 18 wrz 2015, o 12:16

Użytkownik MAYER napisał:
Jeśli chodzi o VIPa to ja bym go trochę zmodyfikował tzn., dodał więcej dodatków tak jak jest to na innych serwerach np. więcej skinów broni, 2 granaty zamiast 1, asysty (choć na fantazji asysta jest bez VIPa), coś co zachęci do grania i ściągnie ludzi. Wiem, że nie powinienem porównywać Lamersów do innych serwerów, ale kurde trzeba jasno sprawę postawić.
Osobiście od prawie roku gram tylko na FFA, poznałem dużo zajebistych ziomków, przewinęło się dużo fajnych ludzi których trzeba z powrotem zachęcić do odwiedzenia naszego serwera. Po prostu lubię tu grać!


Więcej skinów broni = większy spadek fps, 2 granaty zamiast jednego? Oszalałeś? Gram czasem na jednym takim serwerze, wszyscy mogą mieć po 2he, połowa drużyny zawsze padała od granatów, w skrócie nie. Z tymi asystami to dobry pomysł, tylko ktoś tam mruczał coś o hlstatsx (punkty) a jaki to problem? Dla asyst 1/2 pkt z zaokrągleniem w dół i po sprawie :). Ogółem zgadzam się z tym kontem dla wszystkich, gdzieś na górze powinien być przycisk "Dotacja" wraz z automatycznym wypełnianiem druczków pocztowych (bo nie wszyscy mają konta zapewne) i po sprawie, nie było by problemów z tytułami przelewów ect. Pozdrawiam :D

Co do tej całej poprzedniej dotacji 10 zł, faktycznie nie spotkałem jeszcze człowieka, który ma jak zapłacić internet a rzucał się o głupią dyche :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#18) Napisano 18 wrz 2015, o 12:39

Asysty nie przejdą. Temat wałkowany 1456123568543 razy

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#19) Napisano 18 wrz 2015, o 14:45

Chłopaki mają rację, udostępnijcie gdzieś namiary do wpłaty albo wyślijcie wszystkim pw, bo sam chętnie was wspomogę.

Pozdrawiam
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#20) Napisano 18 wrz 2015, o 14:47

Dajcie te namiary do wpłaty

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#21) Napisano 18 wrz 2015, o 15:55

Zielony co Ty mówisz , że nie wiedziałeś nic o składkach jak temat był grubo poruszany !! Chyba , że nie miałeś jeszcze kadencji admina ale było głośno o tym " 10 ZŁ " to tłumaczy , że nie widziałeś .

Ruda po co te liczby :D Jak Oni i tak nie skumają o co chodzi , a temat był wałkowany o płatnościach gdy była pierwsza składka w wysokości 10 zł .

Nerr-ka - :facepalm: :facepalm: :facepalm: Masz only dd2 to graj , a nie chcesz Nam robić z FFA jakiś only !! :okok: Bez urazy ale post bez sensu . Skoro jest to serwer FFA to ma byc FFA .

Co do tych skinów to Jetem GRUBO NA NIE !! po co zaśmiecać serwer gdy są już z nim problemy to nie potrzebne Nam kolejne . Wystarczy , że polecicie serwer na facebook czy innych portalach lub znajomym 2pistolety :okok:

Wspomogę serwer ale to dopiero po 30 bo sam czekam na przelew z roboty :okok:

Miłego :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

SrutututuPeczekDrutu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 104
  • Dołączył: 4 lip 2015, o 20:30
  • Lokalizacja: Kirkcaldy
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 19

(#22) Napisano 18 wrz 2015, o 16:14

Witam.
Widzę, że temat dość napięty. Ale wiadomo, że na FFA w większości nsy grają. Więc na wsparcie finansowe z ich strony nie ma co liczyć. Ja grałem przez długi czas na ns. Ale tego vipa co miesiąc kupuję bo wiem, że utrzymanie serwera kosztuje. Więc jest to jakieś małe wsparcie. Jak przy kolejnym podaniu o Admina dostane akceptację ze strony szanownego jury to jestem jak najbardziej za tym żeby admini robili składkę na serwer. Tak mieliśmy na Bialu czy też Arenie. Każdy Admin co miesiąc wpłacał po 10 zł, a kto mógł to więcej.
Rudziutka skoro asysty nie mają możliwości przejścia, to może pomyślcie chociaż nad multi-head. Fajny mod i nie obciąża zbytnio serwera. Jakoś trzeba zachęcić ludzi do grania. Poza tym rank powinien być resetowany zdecydowanie częściej. Raz na 4-6 miesięcy. Wielu ludzi gra na staty, a dogonienie w tym momencie Jondra jest niemożliwe.
Obrazek

DiegoRibasDaCunha

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 26 lut 2015, o 13:45
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 18 wrz 2015, o 18:18

Witam. Jak widzicie nie jestem najaktywniejszym użytkownikiem forum, ale w tej sprawie chętnie się wypowiem. Na serwerze gram od około 9 miesięcy, początkowo luźno, ostatnio wsparłem serwer (no i siebie) zakupując VIPa. Wspomożenie serwera 10 PLNami nie stanowi dla mnie jakiegoś problemu, ale...

Pomysł zrzutki wydaje mi się nie rozwiązywać do końca problemu, no chyba, że serwer posiada jakieś pilne zobowiązania. Bardziej skupiłbym się na uzyskaniu stałego dochodu od stałych graczy. Jednym tchem można wymienić 30-40 graczy, których się widuje niemal codziennie, a przynajmniej co kilka dni. Idąc rachunkiem Rudziutkiej, zachęcając tych graczy do stałego VIPa otrzymacie jakieś 200 PLN/m-c. Do tego należałoby zachęcać wchodzących graczy do pozostania na serwerze, czego na pewno nie czynią Administratorzy. Wybaczcie, ale wyzywanie przez ZieloneJondro połowy graczy od botów czy banowanie za nie wykonywanie celów, gdy gracz nie znając mapy biega po niej jak opętany w celu znalezienia BSa czy paki, nie zachęca do ponownej gry.

Nie wiem jak to funkcjonuje u Was i na innych serwerach, ale pobieranie jakiegoś haraczu od administratorów również wydaje mi się być kiepskie. Wolę, żeby graczy pilnował taki ZieloneJondro, który bynajmniej zna się na rzeczy a nie wpłaca tej "dychy", niż przypadkowy Admin regularnie dający darowiznę.

Jak wspomniałem na wstępie, i co jak widać potwierdza większość graczy, wspomożenie w tej chwili serwera 10 złotymi nie stanowi problemu, jednak zastanówcie się co dalej.


Ps. Reset statystyk co 6 miesięcy wydaje się być dobrym pomysłem.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#24) Napisano 18 wrz 2015, o 18:45

[Nie na temat]
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#25) Napisano 18 wrz 2015, o 19:05

Jak serwer się będzie dalej tak pier.dolił jak wcześniej, co chwilę wyłączał to się nie ma co dziwić, że ludziska uciekają. Nie oszukujmy się, to też jest jedna z przyczyn tego czego teraz jesteśmy świadkami.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#26) Napisano 18 wrz 2015, o 19:07

Macie jak chcecie namiary.

mBank
60 1140 2004 0000 3902 4617 1747
Nazwa odbiorcy: Cssetti.pl
Adres: 84-230 Rumia
Tytuł: ID: 52


Ewentualnie.

-pierwszy sms -Wyślij SMS o treści: AG CSSETTI na nr 91900 doładuje Twoje konto o 9.5zł (koszt sms'a 23,37 PLN z VAT)
-drugi sms - Wyślij SMS o treści: AG CSSETTI na nr 71480 doładuje Twoje konto o 0.5zł (koszt sms'a 1,23 PLN z VAT)
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#27) Napisano 18 wrz 2015, o 19:15

W sumie też tak myślę , że ludzie po uciekali przez te problemy z serwerem bo ile można się wkurwiać .Przez pewien czas naprawdę było to żenujące co się działo na FFA . Jednak jestem cierpliwy i myślę , że doczekam się aby płynnie pograć i wróci ten skill 2pistolety
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#28) Napisano 18 wrz 2015, o 20:07

Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
Jak serwer się będzie dalej tak pier.dolił jak wcześniej, co chwilę wyłączał to się nie ma co dziwić, że ludziska uciekają. Nie oszukujmy się, to też jest jedna z przyczyn tego czego teraz jesteśmy świadkami.


Lekarstwo przyjdzie na dniach, i albo serwer dobijemy albo czego jestem pelen nadzieji, gracze powroca :)

I btw serwer sie nie wylacza, gracze sa od niego odcinani gdy maszyna na ktorej stoi jest np atakowana.

Mniejsza z tym. Najwazniejsza teraz jest pomoc finansowa.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#29) Napisano 18 wrz 2015, o 20:20

Użytkownik Axl i Axl'owa napisał:
Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
Jak serwer się będzie dalej tak pier.dolił jak wcześniej, co chwilę wyłączał to się nie ma co dziwić, że ludziska uciekają. Nie oszukujmy się, to też jest jedna z przyczyn tego czego teraz jesteśmy świadkami.


Lekarstwo przyjdzie na dniach, i albo serwer dobijemy albo czego jestem pelen nadzieji, gracze powroca :)

I btw serwer sie nie wylacza, gracze sa od niego odcinani gdy maszyna na ktorej stoi jest np atakowana.

Mniejsza z tym. Najwazniejsza teraz jest pomoc finansowa.

I tak się nie da wbić, i tak. Dobra mniiejsza z tym, no to trzeba dofinansować nasz tonący okręt.;d
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#30) Napisano 18 wrz 2015, o 20:39

Cierpliwość jest Cnotą yahoo
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •