Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie o prawa admina (wsparcie)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#16) Napisano 10 cze 2014, o 13:16

Każdy ma prawo do własnego zdania, więc to co tu piszę to nie jest hejt bo może wam to rozjaśni nieco umysły, a jeśli nie to trudno :(

oallaa - tu nie chodzi o faworyzowanie, jakie on może mieć korzyści z tego, że będzie mógł pomagać w tych godzinach, kiedy nie ma praktycznie nikogo innego? Pensje wyższą dostanie? Ktoś będzie się czuł gorzej przez to? Nie wiem czy zauważyłaś, ale ostatnio się nam przerzedził skład a chyba najwyższym dobrem powinno być dla nas mimo wszystko dobro serwera i graczy, a nie sztywnie ustalone zasady. A widzisz ,że gruba większość z nas jest na tak więc chyba bezpodstawnie byśmy o nim nie wyrażali takich opinii prawda?

LeiTo?! - A na niego były jakieś słuszne skargi? Poza tym każdy z nas po dłuższym czasie ma swoje za uszami , nikt nie jest idealny. Twój argument co do tego ,że ktoś powinien być z nami dłużej żeby dostać takie prawa teoretycznie ma sens, ale praktyka pokazała że na Lamersach nie ma żadnej zależności pomiędzy tym ile kto z nami jest i w jakim stopniu można mu ufać ( przykłady - Dwóch panów P, Malkos )

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#17) Napisano 10 cze 2014, o 17:41

A czy ja napisalem gdzies ze sa na niego jakies skargi? ja wyrazilem tylko swoje zdanie, jak ja to widze.
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#18) Napisano 10 cze 2014, o 17:52

Admin wspomagający dodany.
Tak jak wspomniałeś, nie zapominaj o swoim podstawowym serwerze, tym bardziej, że z informacji które dostałem wynika, że zostąła wykupiona reklama na CSSETTI a w niedługim czasie powinna zostać wykupiona kolejna na wiaderku.

Miłej współpracy z pozostałymi adminami.

PS. Temat zostawiam otwarty, abyście mogli przedstawić swoje ewentualne zastrzeżenia odnośnie niepoprawnego korzystania z uprawnień.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#19) Napisano 10 cze 2014, o 18:41

Użytkownik Zwierze napisał:

oallaa - tu nie chodzi o faworyzowanie, jakie on może mieć korzyści z tego, że będzie mógł pomagać w tych godzinach, kiedy nie ma praktycznie nikogo innego? Pensje wyższą dostanie? Ktoś będzie się czuł gorzej przez to? Nie wiem czy zauważyłaś, ale ostatnio się nam przerzedził skład a chyba najwyższym dobrem powinno być dla nas mimo wszystko dobro serwera i graczy, a nie sztywnie ustalone zasady. A widzisz ,że gruba większość z nas jest na tak więc chyba bezpodstawnie byśmy o nim nie wyrażali takich opinii prawda?



Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, chodziło mi przede wszystkim o to, że jeżeli gracz nie spełnia określonych, narzuconych z góry warunków, to admina dostać nie może. Nikt inny by nie dostał, to dlaczego on akurat ma dostać? Czy ktoś tutaj jest lepszy od innych? Tak więc powinno się traktować wszystkich równo i dawać takie same szanse.
Chodzi mi tu po prostu mi o samą ideę.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#20) Napisano 10 cze 2014, o 18:54

Użytkownik Regulamin napisał:
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#21) Napisano 10 cze 2014, o 18:55

Użytkownik oallaa napisał:

Nie zrozumiałeś co miałam na myśli, chodziło mi przede wszystkim o to, że jeżeli gracz nie spełnia określonych, narzuconych z góry warunków, to admina dostać nie może. Nikt inny by nie dostał, to dlaczego on akurat ma dostać? Czy ktoś tutaj jest lepszy od innych? Tak więc powinno się traktować wszystkich równo i dawać takie same szanse.
Chodzi mi tu po prostu mi o samą ideę.


Ehmm,
Pozwolisz, że się ustosunkuje?
Mówisz o faworyzowaniu, dawaniu szans i traktowaniu równo. Traktujesz więc przypuszczam uprawnienia admina jako przywilej. Ja wręcz odwrotnie, dla mnie to jest dodatkowy obowiązek! Jeśli tak bardzo Ci przeszkadza moja obecność w gronie adminów DD2 to mogę złożyć rezygnacje natychmiast, (uff jeden obowiązek mniej) bo na serwerze DD2 tak jak pisałem grać nie zamierzam! Także jeśli to taki problem, że chcę pomóc w pilnowaniu serwera i odbieraniu zgłoszeń to jak już pisałem mogę się zrzec tych uprawnień, tylko potem nie miej do nikogo pretensji, że jakiś cheatek biega sobie, a nie ma kto zbanować bo wszyscy akurat off-line.

Tyle z mojej strony.
Dziękuję za pozwolenie pomóc serwerowi i pozdrawiam
Siv
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron