Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

odwołanie

lucjan

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 13 lut 2014, o 02:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 9 maja 2014, o 00:52

Jeśli nie wiesz, jak wypełnić pola poniżej spójrz trochę wyżej - tam jest Regulamin działu i wszystko jest opisane :)

Nick podczas gry:lucjan
IP/SteamID: 83.9.200.242
Data: 8.5.2014
Powód bana: wchodzenie aktywny + obrazanie dalsze
Opis sytuacji: inni mnie słysza dobrze nie zwracaja mi uwagi thor nick ktury mi powiedział zamknij jape bo ci trzeszczy mikro wienc troche mnie zdenerwował wienc mu powiedziałem pare słow potem mnie zabił na ublizał mi od szmat i takich nie pamientam dokladnie i cos na mojego nie zijacego ojca cos tam gadak o moim ojcu to mnie wscieklo co moge powiedziec przepraszam
Screeny:
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=70290
Wycinek z konsoli:Wygasa : Nigdy ( od 05/08/2014 - 17 : 47 :

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#2) Napisano 9 maja 2014, o 01:26

Ja Ci lucjan powiem tylko jedno z mojej strony, tyle co zauważyłem osobiście. Za bardzo bierzesz do siebie chyba pewne sytuacje/obrazy. Pamiętaj że to gra, kabel, wirtualny świat nazywaj jak chcesz. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jak już ktoś coś naprawdę powiedział co Cie mocno uraziło napisz to na u@ bo w przeciwnym wypadku Ty również możesz zgarnąć bana. W tej grze trzeba mieć "zdrowy rozsądek" i pewien dystans bo gra się z ludźmi a ludzie są przeróżni ;)

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#3) Napisano 9 maja 2014, o 07:26

Dziwne, że Thor nie dostał bana :D . Moim zdaniem powinieneś dostać UB, z resztą już o Tobie gadałam z kim należy. Perm za aktywnego bana bo obrażał? Bez przesady. Ciesze się, że w ogóle się odwołałeś, bo myślalam że tego nie zrobisz :P Blanty pozdrawiają ;)
Byki z Afryki :D

Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#4) Napisano 9 maja 2014, o 10:20

Poprosze o wypowiedz Admina banującego i przedstawienie swojej wersji.


Ps. Admina, a nie Adwokata.

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#5) Napisano 9 maja 2014, o 10:24

Jak dla mnie kolega powinnien dostac UB, dobrze wiemy jak prowokuje Thor, kolega lucjan gra u nas bardzi dlugo i wiekszych problemow z nim nie bylo przynajmniej jak ja z nim gralem. Chlopak zachowal sie jak nalezy przynajmniej teraz wszedl wyjasnil PRZEPROSIL, co najwazniejsze bo wiekszosc pewnie by tego nie zrobila.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#6) Napisano 9 maja 2014, o 10:38

w związku z tym, ze mam dziś dobry humor :D haha póki co dostajesz UB, pograj sobie. Jest rano i trzeba serwer rozkręcić, a ktoś to musi zrobić :

Oczywiście proszę o wyjaśnienie Madzi i wtedy zdecydujemy co dalej z Toba zrobic :D

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#7) Napisano 9 maja 2014, o 11:00

Wcześniej było rozdawanie adminów za ładne oczy, a teraz UB? Ładnie, ładnie.. Serwerownia długo nie pociągnie :D











<sarkazm>
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#8) Napisano 9 maja 2014, o 11:02

Widzę kolejna ofiara jednego z głównych prowokatorów na serwerze.
Tylko ile jeszcze będzie trzeba czekać do momentu,kiedy w końcu dostanie perma i czegoś się nauczy---->w co wątpię :spiacy:

Lucjan?---->W porządku gracz.
Mikro charczy,trzeszczy?

Gram bez słuchawek i rozumiem wszystkie słowa,które nawija,a nawet jest to komiczne----->śmiesznie słychać :)

W stu procentach jestem pewien że pierwszy nie zaczął dyskusji (ale wiem,wiem...nie ważne kto zaczął)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#9) Napisano 9 maja 2014, o 11:05

Jakby to był aktywny za czitowanie lub nie wstawienie ssów to bym się z maluczką nie zgodził. To tylko obrazy Beny... Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#10) Napisano 9 maja 2014, o 11:09

Użytkownik paranormal napisał:
Jakby to był aktywny za czitowanie lub nie wstawienie ssów to bym się z maluczką nie zgodził. To tylko obrazy Beny... Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisz.

Trochę dystansu ziomuś :) To, co napisałeś nie przyjmuję jako obrazę, ale nie można zawsze być poważnym :D

A co tematu hmm no już wypowiem się ok :) Nie było mnie przy tym, ale pamiętam, że ten Thor często zamieszany w takie akcje, przypadek? Nie sądzę :)
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#11) Napisano 9 maja 2014, o 11:25

Lucjan jest graczem nie sprawiajacych jakich kolwiek problemow, fajnie sie z nim gra, zawsze wprowadzi smieszna atmosfere, wiec nie wierze, ze byl on winowajca. I tutaj pragne Wam wszystkim powiedziec , ze Thor pewnego pieknego dnia dostanie ode mnie perma za caloksztalt swoich zachowan, ciaglych prowokacji mnie (na ktore juz nie zwracam uwagi). Mozecie mi wtedy zabrac admina, dac mu ub jezeli bedzie to zbyt wysoka kara z mojek strony ale bede czul satysfakcje ze usunalem z serwera osobe ktora sprawiala wiwcej problemow niz Nikos za dawnych dziejow.
Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#12) Napisano 9 maja 2014, o 12:04

Użytkownik LeiTo?! napisał:
I tutaj pragne Wam wszystkim powiedziec , ze Thor pewnego pieknego dnia dostanie ode mnie perma za caloksztalt swoich zachowan, ciaglych prowokacji mnie (na ktore juz nie zwracam uwagi).


Jeżeli nie zwracasz na nie uwagi to rób tak dalej, a jeśli masz już jakiś taki problem to napisz do odpowiednich osób (mówię tu o administracji) i przedstaw sytuację. Że jesteś adminem, nie znaczy że możesz tutaj dawać permy za swoje kłótnie lub spory z graczami. Bałwanek :P
Lucek dostał póki co UB. Nie widzę sensu omawiania tego tematu. Niech się Madzia wypowie ;)
Byki z Afryki :D

Obrazek

Madzia.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 1 sty 2014, o 20:26
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 24

(#13) Napisano 9 maja 2014, o 14:36

wchodzil kilka razy na banie tylko po to zeby wyzywac przez mikrofon. chamskie zachowanie
jak nie perm co rzeczywiscie chyba przesada to na kilka dni powinien ban zostac.

ps. konsutowalam sie z adwokatem

Thor

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 21
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 21:16
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 6

(#14) Napisano 9 maja 2014, o 14:39

I oczywiscie 10 tysiecy wypowiedzi osob, ktorych nawet nie bylo w tym momencie na serwerze :oklaski:

Cala sytuacja dziala sie poprzez rozmowe na mikrofonie, wiec raczej nie ma sensu zebym pisal co sie dzialo, bo i tak nie jestem w stanie tego udowodnic. Nie rozumiem tylko jednego - dlaczego lucjan dostaje UB skoro w regulaminie pisze jak byk, nawet na czerwono "2. Gra na aktywnym banie(zmiana IP i ponowne wejście na serwer) - perm bez możliwości odwołania.".


Użytkownik LeiTo?! napisał:
Lucjan jest graczem nie sprawiajacych jakich kolwiek problemow, fajnie sie z nim gra, zawsze wprowadzi smieszna atmosfere, wiec nie wierze, ze byl on winowajca. I tutaj pragne Wam wszystkim powiedziec , ze Thor pewnego pieknego dnia dostanie ode mnie perma za caloksztalt swoich zachowan, ciaglych prowokacji mnie (na ktore juz nie zwracam uwagi). Mozecie mi wtedy zabrac admina, dac mu ub jezeli bedzie to zbyt wysoka kara z mojek strony ale bede czul satysfakcje ze usunalem z serwera osobe ktora sprawiala wiwcej problemow niz Nikos za dawnych dziejow.


Nie wiem po co sie tutaj udzielasz, chyba probujesz mi zaszkodzic, ale marnie ci to wychodzi. I nie wymyslaj sobie tez jakis prowokacji. Od czasu jak dostales admina, udajesz nie wiadomo kogo, a przypomnij sobie jak sie zachowywales jako zwykly gracz.
Pseudoraperowi to nawet mi sie odpisywac nie chce...

Madzia.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 1 sty 2014, o 20:26
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 24

(#15) Napisano 9 maja 2014, o 14:41

bo zanim neobans zalapie to moze siedziec chwile na serwerku swoje napisalam

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron