Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

ISIS, uchodźcy i zamachy terrorystyczne czyli wielkie szambo

Wszystko to, co macie do przekazania, własne przemyślenia, spostrzeżenia, obawy, poglądy itp . . .

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#1) Napisano 18 lis 2015, o 22:37

Jako że temat jest teraz "fresh" i dość intensywnie komentowany przez wielu ludzi, postanowiłam, że założę wątek na ten temat. Każdy z Was słyszał o ostatnich zamach w Paryżu i w innych miastach na świecie. Temat jest dość obszerny, zapraszam do dyskusji :)
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#2) Napisano 18 lis 2015, o 22:38

الإسلام في أوروبا

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#3) Napisano 18 lis 2015, o 22:43

Zgadzam się z Betonem ma racje trzeba więcej ich do Europy przyjąć :D

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#4) Napisano 18 lis 2015, o 22:45

Temat wręcz bombowy - wiem wiem..

Ale tak serio - ja bym dawno pierdzielnęła w nich bombę atomową i byłby spokój ;D
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#5) Napisano 18 lis 2015, o 22:47

ونحن سوف نفعل ذلك أولا الوحيد الإسلام والكباب

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#6) Napisano 18 lis 2015, o 22:52

Pokrótce wyrażę swoją opinię - Francja ma dokładnie to na co zasłużyła, pomijam już to że w zamachach zginęło teraz ponad 200 Rosjan w tym samolocie, ale nikogo to tak nie obeszło. Francuzi to jacyś nadludzie? W samym Paryżu jest w tym momencie milion muzułmanów, w całej Francji być może nawet do 20 mln. Oni nie wzięli się tam przez 1 dzień.


A dlaczego akurat sikam na Francuzów? Wystarczy spojrzeć na historię jak wyglądały ich sojusze z nami - Już Napoleon wykorzystał naszą naiwność, żeby użyć polskiego mięsa armatniego do swoich celów a kiedy nie byliśmy mu akurat potrzebni to wysyłał nas na tropikalne wyspy do tłumienia murzyńskich buntów....
Po drugie gdyby nie postawa Francji w 1939 roku nie było by II wojny światowej ( przynajmniej w takiej formie ), ale woleli rzucać ulotki i pić herbatkę w okopach niż ruszyc na Niemcy ( Hitler był tak pewien ,że Francja nie odważy się zaatakowac i umierać "za Gdańsk" ,że na zachodnim froncie nie zostawił praktycznie żadnych wojsk ).

Później w 1944 Polacy również wyzwalali Francuzów do spółki z Anglikami i US-manami.... Ich ruch oporu w porównaniu do naszego to była kpina ( mimo ,że u nich nie groziły takie kary i represje jak u nas ). Trochę śmieszy mnie jak oni mówią ,że ci terroryści to są tchórze.... przyganiał kocioł garnkowi.

Jedyne co możemy zrobić to zabarykadować się w naszym ciemnogrodzie i czekać na rozwój wydarzeń czyli 3 wojnę światową ( konflikt z ISIS to dopiero początek, Putin już dwa dni temu przedstawił listę 40 krajów finansujących terrorystów na sumy 50 mln$ miesięcznie ).

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#7) Napisano 18 lis 2015, o 22:59

dla wyjaśnienia Zwierzak studiuje historię ! :D

Ja tam byłem i dzięki Bogu , że ulotniłem się 3 miechy wcześniej , widziałem różne rzeczy i wiele działo się na moich oczach ...
Są to nieobliczalne zwierzęta i bydło , jak widać na masie filmów ... dziękujmy , że jesteśmy Polakami w PL . nie mamy wiele kataklizmów, dzikich zwierząt i zabójczysz owadów , oraz wielkich , na ten moment niezauważalnych problemów religijnych ...

To wszystko zmierza w jedną stronę i już niedługo , będziemy co po niektórzy żałować , że nie odbyliśmy służby wojskowej , by bronić swego kraju , rodzin i miast ...

Cierpliwości ....
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#8) Napisano 18 lis 2015, o 23:03

To ja również dopowiem co nie co.

Fakt faktem, podczas II Wojny Światowej zostaliśmy na lodzie, pomimo rzekomej obietnicy udzielenia pomocy przez aliantów. Według mnie, nie powinniśmy się cofać w czasie i wracać, aż do tamtych lat. Wówczas rządzili inni ludzie, inna mentalność, każdy chciał zbudować silne państwo i bali się narażać swoich ludzi. Na ten temat można byłoby się rozpisać i to dość obszernie. Żyjemy we współczesnych czasach, należymy do jednej wspólnoty, do różnych organizacji. Jest zupełnie inaczej niż kiedyś. Teraz wszyscy żyjemy w zgodzie i solidarności, dlatego powinniśmy sobie nawzajem pomagać, tym bardziej, że podpisaliśmy różne traktaty. Problem Francji dotyczy nas wszystkich. Uchodźcy napływają w co raz większych ilościach do Europy, do Polski przecież też mają niedługo "przybyć". Nie powinniśmy zostać obojętni, bo nas też może spotkać taki sam los. Zresztą zobaczcie, że zamachy nie są tylko w Europie. Trzeba pokazać tym brudasom, że nie mają z nami szans. USA, Rosja i inne bogate państwa mają na tyle dobre wojsko, że mogliby ich znieść z powierzchni Ziemi już dawno, ale po co? Przecież lepiej siedzieć bezczynnie i zastanawiać się, co by tu zrobić.. Tak, niech dalej uchodźcy gwałcą POLKI - tak jak miało to miejsce nie dawno. Polka została zgwałcona i pobita przez uchodźców za to, że była w sukience i w dodatku zaczęli używać argumentów, że to jest Państwo Islamskie. Mi osobiście jest szkoda i żal tych wszystkich niewinnych i młodych ludzi, którzy zostali w tak brutalny sposób zabici.
Obrazek

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#9) Napisano 18 lis 2015, o 23:21

doloze tylko taka anegdotke ze amerakanie mozna powiedziec stworzyli ta szajke, przez wjazd do nich do panstwa rozwalajac cala socializacje ludzi, a potem jeszcze sponsorowala syberyjskie wioski/szajki ktore niby byly przeciwko prezydentowi. lecz jak sam putin powiedzial wszystko sie kreci w okol $ kto wieciej placi tam sie idzie.
a co do wojny z tymi co sa w syri arabi itp nie ma problemu, problem tkwi w tych co juz sa w Francji/Angli <- u mnie :/ i wielu wielu innych miastach. a to co nie pokoi swiat to ze kazdy z nich moze se zapalic Heroine Lub Jebnac w Nos [Kokolinio] <--- fakt zamachowcy w paryzu byli na narkotykach kto by takie cos zrobil przy zdrowym umysle, wyjsc na miasto koncert mecz i jebnac jak petarda.
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 18 lis 2015, o 23:21

Najbardziej rozwala mnie polityka Brukseli. Francja sama jest sobie wina. Bo jak rząd pozwala sobie na to by na swojej ziemi rządziło bydło. we Francji są dzielnice gdzie boi się wjechać policja no jak kur można sobie pozwolić na coś takiego jak. Sami sobie najebali syfu to niech teraz nie zgarniają i narzucają ją komuś tak samo Niemcy pani Merkel chce siłą wcisnąć nam to bydło. Ale pani Merkel nie wiem że Polska to nie są Niemcy,Francja,Szwecja czy też Anglia. My nie damy sobie zaprosić zwierząt do naszego kraju. Dziękuje swoim rodzicom i nie tylko dziękuje Bogu że urodziłem się w Polsce. I ja i nie tylko ja nie pozwolę żeby jakieś bydło poniżało naszą religie i nie tylko bo cały naród a w szczególności kobiet. Kto dał im prawo mówić że ich religia jest najlepsza że ich Bóg jest największy no kto. Niech przyjeżdżają to dostaną to czego szukają. My Polacy w porównaniu do innych krajów nie damy sobie w kasze dmuchać zrobimy im taki dżihad jaki Jan III Sobieski zrobił pod Wiedniem. To jest cytat gościa z organizacji Polish Defence League. I tak będzie bo to co się dzieje w Europie to przechodzi ludzkie pojęcie. A wszytko zawdzięczamy Amerykanom chciało się pretekstu do wojny z tym gównem to wyjebali sobie dwie wierze a co tam 2000 ludzi ważniejsza kasa. Teraz sami szkolą tych brudasów i wspierają militarnie. Wystarczy trochę poczytać. Także ludzie otwórzmy oczy bo jak widzę kom... na FB a temat brudasów to ręce mi opadają do samej gleby. Tyle ode mnie.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#11) Napisano 18 lis 2015, o 23:23

Ner-ka Niedługo nastąpi koniec Unii Europejskiej i wtedy zobaczysz co znaczą wszystkie traktaty i europejska solidarność.... To piękna idea, ale równie piekna co nieprawdziwa. Historia zatacza się kołem. Sytuacja na świecie jest podobna do tej sprzed I wojny światowej. Wojna nie musi zaczynać się od wielkiego wybuchu. I wojna zaczęła się zamachem serbskiego zamachowca na arcyksięcia austriackiego Ferdynanda ( swoją droga upośledzonego ). Wszyscy mieli to w dupie, ale chodziło o powód, o zapalnik do niej. Do I wojny światowej wszyscy przygotowywali się od kilkudziesięciu lat

do II wojny światowej państwa przygotowywały się praktycznie od momentu kiedy skończyła się I.

To co widzimy teraz, manerwy , zbrojenia, kryzys z uchodźcami, era superterroryzmu to jest preludium do tego co nastąpi. Pozostaje nam się tylko jednoczyć w narodzie i zostawić zachód z jego własnymi problemami. Jeśli będziemy mieli szczęście jak to mówił ojciec Klimuszko w swoich przepowiedniach ( polecam zerknąć ) to Polska faktycznie pozostanie na uboczu tego bajzlu jeśli będziemy mądrzy.

A tak na marginesie - możecie w to wierzyć lub nie ale polecam wygooglować: Albert Pike - plan trzech wojen światowych.
Jeśli jest to prawdą, to tylko możecie sobie wyobrazać jak ogromna jest skala manipulacji jakim jestesmy poddawani jeśli wszystkie wojny światowe zostały zaplanowane 150 lat wcześniej.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#12) Napisano 18 lis 2015, o 23:33

Delikatnie odbiegnę od tematu. Ja także się tym interesuję i mam tylko wulgarne zdanie na temat tych psychopatów i nie będę go teraz wyrażał. Co powiecie na temat, którym wklejalibyśmy najnowsze informacje na temat tych zamachów, bombardowań i ogólnie opinii publicznej. Może być nawet w tym temacie.
Ja osobiście bardzo chętnie czytam tą gównoburzę, ale nie wszystko udaje się wyłapać. Jeśli takowy temat już powstał to jak najbardziej wszyscy mogą wyrażać swoją opinię, ale także prosiłbym o jakieś newsy mające jakiś związek z tą sytuacją.

AhA. Jedno ważne zdanie z mojej strony:
Nie każdy islamista jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest islamistą.

Może jutro wkleję artykuły np takie jak:
Cały świat gratuluje Polsce tego, że nie chcą wpuścić uchodźców do kraju.
Anynomous - 5500 kont na tweetchu państwa islamskiego zablokowanych.

PS. Nie czytałem wszystkich postów powyżej :D
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#13) Napisano 18 lis 2015, o 23:39

Polecam http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-sp ... nwo/3f4skh

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#14) Napisano 18 lis 2015, o 23:59

Syria - legiony świętej wojny.
(Syria, the Legions of Holy War)

Obejrzyjcie ten film to trochę pokażę wam na oczy na jakiej zasadzie to jest. Naprawdę polecam!!! Bomba film o bojownikach ISIS.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#15) Napisano 19 lis 2015, o 01:11

Jak ktoś jeszcze nie widział ;] W kilku miejscach urywa glos.

Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Felietony Lamersów.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron