Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Rezygnacje

Jeśli kończysz przygodę z CSem lub opuszczasz nas z innej przyczyny poinformuj reszte załoogi

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#1) Napisano 25 wrz 2015, o 18:11

Zważywszy na fakt, że nie chce być gołosłowny składam rezygnację z pełnionej funkcji. Dziękuje za prawie 2 lata z Lamersami :)

Na początku dziękuję Axl'owi i życzę powodzenia w dalszej pracy nad serwerami. Chłopie robisz kawał dobrej roboty, a mało kto to docenia. Graty.

Rudej z którą tak naprawdę wspólnie zacząłem przygodę tutaj po rozpadzie naszej sieci. Za wsparcie i ogólnie za wszystko.

Dziękuję Exe, Majaszce, ???, Łysemu, Szakalowi, Karoli, btk i innym, nowym adminom z którymi spędzałem czas na DD2 przy kawie czy piwku. Adminom z FFA.

Sivi- dalej będę od czasu do czasu wbijał i się spinał na forum ogólnodostępnym więc tak dużo nie stracisz.

Dziękuję Karoli za ciepłe "słowa": "Znany i lubiany admin Verona." No cóż, urosłem dzięki temu jeszcze bardziej w piórka. :P

Dziękuję wszystkim i każdemu z osoba, których nie wymieniłem.

Dziękuję H@, Moderatorom, Adminom i samym graczom bez których tej sieci by nie było.

Temat specjalnie nie został założony w dziale Administracji, gdyż chce aby każdy go widział. Proszę więc o pozostawienie go w tym meijscu i nie moderowanie żadnego z postów. Może kiedyś wrócę i pośmiejemy dalej :) A jak na razie...

Powodzenia. Dziękuję, dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#2) Napisano 25 wrz 2015, o 18:12

Tak jak i Verona, tak i ja rezygnuję z admina na DD2, nie ma co się rozczulać, nie pozwolę traktować się jak śmieć, no niestety tak jesteśmy traktowani. Co ode mnie? Admina miałem od kwietnia w tym czasie rozdałem sporo banów, żadnego odwołania od czita, swoje wpadki też miałem bo jakże by inaczej z Mayahą mogło by być, nie? :D. Jednak myślę, że swoje robiłem dobrze, byłem dostępny jako jeden z niewielu przez długie godziny czy na steam czy na gg. Zawsze wchodziłem i sprawdzałem czitki. Tak prędko nie pozbędziecie się mnie, ponieważ nadal będę grał jako zwykły szary gracz na serwerze więc swojego głupola nadal będziecie mieli ;)
Z góry chciałbym podziękować wszystkim adminom z dd2 za wspaniałą zabawę na adminvoice, za wszystkie pogaduchy, i te wkurzające i te śmieszne :D Było fajnie! :D
3majcie się i powodzenia :D
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#3) Napisano 25 wrz 2015, o 18:18

Powodzenia Panowie I dziekuje za czas I prace, ktora wlozyliscie w pomoc sieci CS-lamers :)

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#4) Napisano 25 wrz 2015, o 18:19

Witam.
Otóż z powodu zaistniałej sytuacji chciałabym, żeby odebrano mi prawa.
Nie mam ochoty brać udziału w cyrku.
Dostałam bana za mówienie prawdy od Maluczki z powodem "Brak szacunku dla H@ sieci". Pomijając to, że nigdzie nie pokazałam braku szacunku. Do sytuacji podeszłam z kulturą, ale mimo to zaczęło się grożenie słowami "Skończyłaś już czy Ty również chcesz odpocząć?". Tutaj również odpowiedziałam z kulturą "Straszysz banem za to, że mówimy prawdę?" to dostałam odpowiedź "nie, za to, ze nie masz szacunku dla innych osob". Może mi ktoś wytłumaczyć gdzie nie wykazałam się kulturą i pokazałam brak szacunku? Nie wyzywałam, nie obrażałam. Bana dostałam za to, że powiedziałam prawdę. Bana dostało również 5 osób oprócz mnie (Amorek, eisbeej, Verona, Mayaha, Zwierze). I powiedzcie gdzie widzicie u nas brak szacunku? A tu arę ciekawych sytuacji. Pierwsza przykładowa sytuacja: Dostawaliśmy opieprz za banowanie plejera na różnych nickach i bez steam, a Maluczka parę razy walnęła Zwierzakowi ss na jednym steam i nicku i wszystko było okey. Zero ostrzeżeń, ni nic. Druga sytuacja: My za niesprawdzanie odwołań dostajemy żółte kartki i musimy tylko słuchać tego, że nie można tak robić (Nieważne przecież jest to, że niektórzy akurat nie mogą sprawdzić ss), a Maluczka robi ss i wiecznie ktoś musi za nią sprawdzać. Trzecia sytuacja: My za częste robienie ss dostajemy opieprz, ale jak Maluczka robi ss nie sprawdzając gracza (Mayaha to wytknął, ale przecież musiał dostać bana za prawdę ;/) to jest dobrze? Administracja mówi, że jesteśmy jedną ekipą, że jesteśmy równi. Widać. Jak widać Maluczka nie potrafi zaakceptować prawdy. Cóż, niektórzy tacy są, ale żeby, aż nas eliminować? Takie trochę śmieszne podejście. Komedia. Beton dostał czerwoną kartkę, Mayaha żółtą. Ciekawe za co? Jak to za co? Za mówienie prawdy oczywiście. Za to, że zażądali tego, aby Maluczka za swoje zachowanie dostała żółtą kartkę? Śmiech na sali. Dostała żółtą kartkę tylko po to, żeby inni przestali już mówić prawdę? Świetne zachowanie. Jak widać są równi i równiejsi którym nie można zwrócić uwagi bo lecimy z banem. Są po prostu nietykalni i idealni. Admini odwalają brudną robotę i są tak traktowani. Powodzenia z takim podejściem. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Podeszłam do sytuacji z kulturą, a dostałam bana. Za to, że teraz napisałam prawdę pewnie też zostanę ukarana. Nie będę grała pod dyktando osoby, która uważa się za idealną i rozwiązuje sprawy banami. Ode mnie to tyle. Żegnam.

Podobnie. napisałam w administracyjnym, to napiszę i tu ;)
Jeśli kiedyś sytuacja wróci do normy to chętnie pomogę. Póki co to nie ma sensu ;)

Popieram Verone i Mayahe. Axl rób to co robisz bo odwalasz kawał dobrej roboty :)
Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, o 18:29 przez Fallen, łącznie zmieniany 1 raz
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#5) Napisano 25 wrz 2015, o 18:21

Pomyliłeś działy.
viewforum.php?f=152
Popłaczę się, takie tematy zawsze mnie trochę śmieszą ;D Bo zrezygnować mogliście na PW ale skoro chcecie się tak afiszować ;d


@edit paranormal
Przeniesiony.
Obrazek
Obrazek

eisbeej

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 43
  • Dołączył: 25 gru 2014, o 19:17
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 71

(#6) Napisano 25 wrz 2015, o 18:23

Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#7) Napisano 25 wrz 2015, o 18:30

powodzenia Fallen :)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#8) Napisano 25 wrz 2015, o 18:38

Takie rezygnacje nie są tylko złe dla serwerów czy sieci. Również odbije się to wam na waszym komforcie gry, ponieważ jak będziecie sobie grali na serwerze i wbije perfidny aim, a akurat nie będzie miał kto go zbanować to sobie po prostu nie pogracie. Będziecie tylko zjadać nerwy szukając admina do zbanowania czita. Może ochłońcie i zastanówcie się nad waszą decyzją.
Ale tymczasem pozdrawiam i życzę powodzenia.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Fallen

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 219
  • Dołączył: 8 mar 2015, o 01:04
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 48

(#9) Napisano 25 wrz 2015, o 18:42

[wymoderowano] post nie na temat :)
"Słaby punkt, pewnie go znasz
Jeśli chcesz z nim wygrać to ciągle walcz"

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#10) Napisano 25 wrz 2015, o 18:47

recygnacje przyjete do wiadomosci :) jezeli chcecie sie pozegnac odsyam na steam I pw :)

temat zosta zamkniety z powodu obawy przed nawalem zbednych postów niezwiazanych z tematem.


prewencja :policjant:

Wróć do Pożegnaj się / Rezygnacje



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron