Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

odwołanie admina

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#16) Napisano 6 sie 2015, o 14:59

Użytkownik Beton napisał:
Serwer traci przez to,że zielony nie ma admina bo byl najaktywniejszym adminem pytanie tylko czy liczy się dla was dobro serwera a raczej graczy,którzy nie uciekają przez kulturę a przez oddalonych graczy.

Jak serwer może tracić ? 1 admin mniej czy więcej co to za różnica ? Beton bez sensu gadasz... Moim zdaniem serwer zyskuje bez niego. NIE GRAM NA FFA, ale z forum widziałem że zielony kulturą nie grzeszy.. a tak pozatym wcześniej nie był admem i co jakoś dawaliście rade, a teraz?
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#17) Napisano 6 sie 2015, o 15:08

Użytkownik Nacz0 napisał:
Użytkownik Beton napisał:
Serwer traci przez to,że zielony nie ma admina bo byl najaktywniejszym adminem pytanie tylko czy liczy się dla was dobro serwera a raczej graczy,którzy nie uciekają przez kulturę a przez oddalonych graczy.

Jak serwer może tracić ? 1 admin mniej czy więcej co to za różnica ? Beton bez sensu gadasz... Moim zdaniem serwer zyskuje bez niego. NIE GRAM NA FFA, ale z forum widziałem że zielony kulturą nie grzeszy.. a tak pozatym wcześniej nie był admem i co jakoś dawaliście rade, a teraz?


Przedtem byłem ja, zwierze i paru innych których teraz nie ma.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#18) Napisano 6 sie 2015, o 15:13

[nie na temat]

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#19) Napisano 6 sie 2015, o 15:15

Użytkownik Nacz0 napisał:
Użytkownik Beton napisał:
Serwer traci przez to,że zielony nie ma admina bo byl najaktywniejszym adminem pytanie tylko czy liczy się dla was dobro serwera a raczej graczy,którzy nie uciekają przez kulturę a przez oddalonych graczy.

Jak serwer może tracić ? 1 admin mniej czy więcej co to za różnica ? Beton bez sensu gadasz... Moim zdaniem serwer zyskuje bez niego. NIE GRAM NA FFA, ale z forum widziałem że zielony kulturą nie grzeszy.. a tak pozatym wcześniej nie był admem i co jakoś dawaliście rade, a teraz?



Proponuje najpierw zacząć grać na FFA a potem się wypowiadać na temat tego servera i kto jest kulturalny a kto nie.
Każda para rąk się liczy bo każdy może być na servie o innej porze, a sa i momenty, że żadnego adma nie ma. Uwzieliście się na jondro i tyle w tym temacie:szook:
Pozdro
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#20) Napisano 6 sie 2015, o 15:22

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Nick na serwerze: {(-=Zielone_Jondro=-)}
Steam ID:TEAM_0:0:38058150

Generalnie nie chodzi mi o nowe podanie o admina lecz odzyskanie go ponieważ kucyk. Zabrał mi go dlatego że powiedziałem że mam wyjebane ale nie było tam mowy ze mam wyjebane na admina czy też serwer lecz po prostu nie chciałem się juz udzielać w temacie który był . 2 sprawa wszyscy piszą podania o adm Fallen dostaje go na słowo. I nie chodzi mi tu o nią lecz o wszystkich którzy się starali i będą starać o admina bo jak dla mnie nie bardzo to wygląda wobec innych. 3 spr ciśniecie każdego o rozpiski demka gdzie gracz został zbanowany któryś tam raz a wszyscy widzieli wyczyn maluczkiej 3 bany z tego ban dla zwierzaka i paja a ja się pytam gdzie demka. Skoro ostatnio Wisełka musiał rozpisywać demko Tabace. Ja przeprosiłem za zachowanie które miało miejsce na forum a konkretnie w temacie którym się uniosłem ale widzę że to mało kłaniać wam się nie będę i padać na kolana. Wykonywałem swoją pracę jak każdy inny a nawet bardziej by jestem często i długo na serwie. Niech ktoś kto ma coś do mnie powie mi że zawiniłem w czymś na serwie. Poprawiłem zachowanie nie wiem co mam jeszcze zrobić każdy grający na serwie wie ze ogarniam i też zachowanie mam ok. Wiem że zdarzy się mi nadużywać przez mikro kur... itp ale co zrobię gra emocje itp. A na koniec piszę to odwołanie bo zależy mi na tym adminie bo zawsze lepiej go mieć niż szukać kogoś na steam lub forum aktywność na serwie 100% każdy z garczy FFA widzi ile czasu spędzam na serwie. CZEKAM NA ODP a i oczywiście chodzi mi odm na FFA nie zwróciłem uwagi ze dd2



Pragnę dodać że jeśli tak bardzo serwer traci na tym że tak niby to flugam ostro przez mikro zaznaczam niby to ok zmienię to

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#21) Napisano 6 sie 2015, o 15:24

Wcześniej był problem i pozgłaszali się nowi w tym ja.Tak jak napisałeś nie grasz na ffa,więc nie wiesz jak to wygląda a wygląda to tak że większość wchodzi w godzinach popołudniowych i do tego czasu jest problem a jonder bywał często w godzinach rannych.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#22) Napisano 6 sie 2015, o 15:56

boją się Jondra, w którym widzą moją "replikę" i nie dadzą mu adma. Ja skończyłem tak ,że ludzie na serwerze niektórzy myślą że ja straciłem adma bo banowałem ludzi, którzy mnie zabijali.... Nikt praktycznie nie wie o co chodziło naprawdę ( nagle po latach przypadkiem kiedy podpadłem CZK, który sam mnie nie raz zaczepiał i poniżał zaczęła im moja kultura przeszkadzać ). Ale do rzeczy : Jonder, powinieneś mieć adma ale to że ktoś tutaj się wypowiada na tak czy nie to nie robi żadnej różnicy. Decyzja zależy nie od Axl'a i Maluczkiej tylko od samej Maluczkiej bo Axl raczej się do takich rzeczy nie miesza ( tak samo jak zabranie mi adma to była decyzja Maluczkiej i jej chłopaka, podparta głosami paru typów których najbardziej biłem na serwerze i postanowili się wypowiedzieć za zabraniem mi adma ).


Tak więc jeśli Maluczka będzie chciała , żebyś nie miał adma to napisze Ci coś w stylu " Po uzgodnieniu i głosach graczy ( czyli np Wikarego bo tylko on jest przeciw, ale każdy głos przeciw liczy się wtedy jako 1000 głosów za ) administracja postanowiła nie przywracać Ci adma, ciesz się że jeszcze tu grasz bo jak dalej będziesz przeklinał to pożegnamy się z delikwentem na stałe".


Nie ma sensu ta dyskusja, nie widzicie tego? Myślicie ,że coś znaczą wasze opinie na jego temat? Jonder, nie trać zdrowia na ten teatrzyk.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#23) Napisano 6 sie 2015, o 16:05

[nie na temat]

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#24) Napisano 6 sie 2015, o 16:10

[nie na temat]
Obrazek

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#25) Napisano 6 sie 2015, o 16:30

Kurcze coś dużo jondro pisze nie na temat, a raczej próby obrony sa "nie na temat". A kiedy będzie jakaś decyzja administaracjji na temat jondra?
Obrazek

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#26) Napisano 6 sie 2015, o 16:56

sry ze tak późno ale tez jestem za przywróceniem jondro admina. kurde ludzie gosciu ogarnia dobrze nie daje bana bez podstawy a ze przeklnie czy cos no ludzie on tez jest człowiekiem i ma prawo do tego wazne ze nie nadużywa swojego adma zeby komuś dokuczyć czy cos i gra bardzo duzo w cs a nie jak niektórzy admini maja problem ze jeszcze w ogole do nich pisze ze prosze o sprawdzenie on zawsze mi sprawdził gdy cos było dziwnego jestem jeszcze raz na przywrócenie adma.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#27) Napisano 6 sie 2015, o 17:16

Nadużył swoich uprawnień w chwili gdy robił burdel na serwerze przeklinając i dając obraźliwe powody banów. To jest nadużycie. Jeżeli nie wiesz z czym masz do czynienia to się nie wypowiadaj,bo nie masz o całej sytuacji zielonego pojęcia.
Temat trafił i do Axla i do maluCZkiej i to do nich należy decyzja.

edit

jednak ON :D śmiesznie jest

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#28) Napisano 6 sie 2015, o 17:41

Jeśli was interesują treści 3 postów jondra, które zedytowałem. To proszę bardzo:
1. "Powiedzialem Ci prosił Cię ktoś o zdanie nie grasz na FFA a klapiesz dziobem zapraszam na FFA i zobaczymy" - co było odpowiedzią na post Wikarego
2. "Skończ człowieku skończ" - odpowiedź na mój post, który się tyczył postu wyżej (ja odpowiedziałem mu tak samo jak on Wikaremu)
3. Cytat wypowiedzi Zwierzaka bez żadnej dopiski.
Widzi, ktoś w tych postach coś sensownego? Chyba nie.
A więc panie KubeQ to raczej nie były jakieś tam "próby obrony", które zostały wymoderowane.

Poza tym jonder w prośbie o przywrócenie admina (jeśli można to tak nazwać) nawet pyskuje. Człowiek normalnie się wypowiedział z tym, że "na nie", a on od razu zamknij się, po co kłapiesz dziobem. To jest w porządku? Jeśli ja bym teraz do takiego KubeQ napisał: "Prosił Cię ktoś o zdanie, zamknij dziób" to byłoby wielkie oburzenie! Ja jestem na nie co do jondra. Popatrzcie trochę obiektywnie na sprawę.



Ruda nie zamykamy tematu. Potrzeba chyba z tonę wypowiedzi (w tym jego). Ciekawe czy potrafi napisać coś sensownego i kulturalnego, a nie tylko kłapać dziobem jedno i to samo.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#29) Napisano 6 sie 2015, o 17:45

bez zbednego pierdolenia , krotko powiem ze jestem za tym aby jonder odzyskal adma:P
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#30) Napisano 6 sie 2015, o 18:15

Może zamiast tak go bronić, to wspólnie założycie klub znawców języka polskiego? Tam wszyscy możecie mieć admina, w końcu to wasz klub! . Ja jestem ciagle na nie. Ciągle widze te Twoje kur... pierd... Itp.., ciagle gadka jak to serwer upada ponieważ Ciebie nie ma. W dodatku administracj tam gdzie miala sie wypowiedziec, tam sie wypowiedziała, więc nie nabijajcie postów fioletowi.
Pozdrawiam nOthinG :*

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •