Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga Gimperodtlu + btK

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#16) Napisano 6 lut 2015, o 13:45

Moim zdaniem kazdy dobry admin powinien po wejsciu na server od razu wchodzic na spekta.Sprawdzic czy w tt i Ct wszystko ok,czy nie ma jakis zgloszeni dopiero wtedy zaczynac gre,xd.Exe zginales to konsola i patrzysz czy byly zgloszenia czy nie w koncu po to masz/miales admina.
P.s>chcesz sobie tylko grac zrezygnuj z adminowania.

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#17) Napisano 6 lut 2015, o 13:46

Gdybym chcial czytac co chwile, to poszedlbym do biblioteki i karte czytelnika zalozyl :P

..........................................................
nie bd spamowal :P
"Exe zginales to konsola i patrzysz czy byly zgloszenia czy nie w koncu po to masz/miales admina." - do tego sie odnioslem :P
Ostatnio zmieniony 6 lut 2015, o 13:50 przez _eXe_, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#18) Napisano 6 lut 2015, o 13:48

Użytkownik _eXe_ napisał:
Gdybym chcial czytac co chwile, to poszedlbym do biblioteki i karte czytelnika zalozyl :P

Po twojej wypowiedz widac,ze chyba nie nadajesz sie na admina,jak nie dajesz sobie rady z czytaniem zgloszen na u@,lub masz to gdzies ,bo akurat sobie grasz.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#19) Napisano 6 lut 2015, o 13:50

Ja również tu napisze parę słów, krytyki duzo nie bedzie :D
Ja osobiście widzę jak ktoś piszę na u@ bo rzuca mi się ten kolor w oczy a może mam podzielną uwagę nie wiem. A Ty btk zamiast tu przyznać się do błedu to gwiazdorzysz ;p (Schrupaj snickersa) A tak na poważnie zauważyłem że niektórzy piszą do mnie na steam że jest czit, oczywiście wchodzę i podejmuję kroki jak "esbek" patrze na tabele a tu nagle zdziwienie bo admin jest :D Więc albo osoba która mi pisze nie wie że admin jest albo nie chce pisać na u@ bo nikt sobie z tego nic nie zrobi, nie wiem :D
Wiadomo rank się sam nie wbiję a pozycję trzeba utrzymać, lecz nie zaniedbuj btk posady o którą się starałeś. Więc głowa do góry duszku i do przodu.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#20) Napisano 6 lut 2015, o 14:15

eXe jeśli dobrze rozumiem, to negujesz cały system pisanie adminom na u@. Skarga jak najbardziej zasadna, bo ewidentnie widać, że nie dość że franek zgłaszał to kilka razy to nie tylko on to robił. Ja jakoś jak wchodzę to zawsze wyraźnie widzę co kto mi pisze. Staram się wtedy zraszować i szybciej paść, żeby móc oglądać podejrzanego gracza/graczy. Jak dla mnie to wstyd ,że w ogóle tak napisałeś bo to ośmiesza nas w oczach graczy. Co jak co, ale chyba nas uczono ,że TO ADMIN JEST DLA GRACZY. Też bym chciał czasem pograć, pofragować ale mimo wszystko uważam urząd admina za wolontariat i poświęcam często swoje statystyki, na rzecz ogarniania serwera. Chyba każdy z nas tak powinien robić. Tak jak łysy napisał - można zawsze zrezygnować z admina jak chcecie fragować.

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#21) Napisano 6 lut 2015, o 14:21

Ja tez szybciej padam jak widze, ze ktos cos pisze, albo ewentualnie wpisuje kill w konsole, ale jezeli nie widze, zeby ktos cos pisal, bo np jest spam na czacie i takie info jest na ekranie kilka sekund to mysle, ze czyms naturalnym jest danie infa przez mikro... Nie wiem jak u Was na FFA ale u nas czesto tak jest ze po prostu niekiedy ktos podpowie zeby zerknac na te zgloszenia i wtedy sie reaguje...
Aha, zeby byla jasnosc to nie podwazam "u@" bo to dobra sprawa jest, ale to jest tylko kolejny wpis w czacie i nie zasze sie to wylapie :P


--------------------------------------------------------------------------------------
"Wlasnie po to masz konsole klikasz ~i sprawdzasz co tam sie pojawilo na u@>,bo akurat nie widziales<taka rola admina!>.Tlumaczenie ,ze nie widzisz u@ bo ktos cos pisze na sayu<moze nawet kilka osob> jest troche smieszne." - bez komentarza... gdybym mial tak robic jak wg Ciebie powinien robic admin co runde, bo tak to wyglada co piszesz to ciekaw jestem kto tak robi? admin to nie zawod, to gracz z dodatkowymi uprawnieniami :P
Ostatnio zmieniony 6 lut 2015, o 14:35 przez _eXe_, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#22) Napisano 6 lut 2015, o 14:29

Użytkownik _eXe_ napisał:
Ja tez szybciej padam jak widze, ze ktos cos pisze, albo ewentualnie wpisuje kill w konsole, ale jezeli nie widze, zeby ktos cos pisal, bo np jest spam na czacie i takie info jest na ekranie kilka sekund to mysle, ze czyms naturalnym jest danie infa przez mikro... Nie wiem jak u Was na FFA ale u nas czesto tak jest ze po prostu niekiedy ktos podpowie zeby zerknac na te zgloszenia i wtedy sie reaguje...
Aha, zeby byla jasnosc to nie podwazam "u@" bo to dobra sprawa jest, ale to jest tylko kolejny wpis w czacie i nie zasze sie to wylapie :P

Wlasnie po to masz konsole klikasz ~i sprawdzasz co tam sie pojawilo na u@>,bo akurat nie widziales<taka rola admina!>.Tlumaczenie ,ze nie widzisz u@ bo ktos cos pisze na sayu<moze nawet kilka osob> jest troche smieszne.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#23) Napisano 6 lut 2015, o 14:31

No to trzeba było tak od razu, bo z Twoich poprzednich wypowiedzi wynika co innego. Mnie na ffa wszyscy znają i mam ,że tak powiem stałych i pewnych informatorów , którzy na wszystkie 3 sposoby mi pomagają. Ale czasem ktoś ma ns i nie ma micro, a zgłosi więc dlatego zwracam większą uwagę na admin chat może. W każdym razie co do skargi, myślę że gracz zwrócił uwagę na ważny problem dotyczący wszystkich z adminów, sam napisał że nie chodzi tylko o btk. Jeśli wytykanie sobie błędów, nie jest połączone z jadowitością tylko ma na celu poprawę naszej pracy jako adminów to jest to tzw. konstruktywna krytyka i należy ją przyjąć i jeśli faktycznie te błędy mają miejsce to systematycznie je naprawiać.

koniec wykładu.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#24) Napisano 6 lut 2015, o 15:11

Duma i honor nie pozwolą btk przyznać się do błędu i przeprosić. Nie spamujcie już jak powinien zachowywać się Admin, a jak nie i co ma robić bo to było wałkowane dziesiątki razy. Każdy z was wie co ma robić i tego się trzymajcie. Do czasu pojawienia sie btk na steam temat zamykam. Proszę o pw lub info na steam jeśli ktoś będzie chciał dodać coś KONKRETNEGO do tematu.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#25) Napisano 6 lut 2015, o 18:43

Dupa i horror, a nie duma i honor.

Użytkownik Kasia napisał:
Moim zdaniem kazdy dobry admin powinien po wejsciu na server od razu wchodzic na spekta.Sprawdzic czy w tt i Ct wszystko ok,czy nie ma jakis zgloszeni dopiero wtedy zaczynac gre,xd.Exe zginales to konsola i patrzysz czy byly zgloszenia czy nie w koncu po to masz/miales admina.
P.s>chcesz sobie tylko grac zrezygnuj z adminowania.



Kasiu jak wbijam na server to zawsze sprawdzam czy nie ma czitow, ale tylko wtedy, gdy wchodzac nie widze admina. Ja wiem, ze chcialabys, zebym wiecej czasu siedzial na spect niz gral. :) Jak gine to mam czas, zeby zapalic albo latac po NSach i szukac czitera, a nie patrzec na konsole. Nie bede tez na kazde Twoje i innych graczy zawolanie latal na specta, bo 70% zgloszen wyglada tak: "(nick) CHYBA aim albo wh" i oczywiscie 50% kolesi nic nie ma.


Użytkownik Czas ponoc goi rany napisał:
Ja również tu napisze parę słów, krytyki duzo nie bedzie
Ja osobiście widzę jak ktoś piszę na u@ bo rzuca mi się ten kolor w oczy a może mam podzielną uwagę nie wiem. A Ty btk zamiast tu przyznać się do błedu to gwiazdorzysz ;p (Schrupaj snickersa) A tak na poważnie zauważyłem że niektórzy piszą do mnie na steam że jest czit, oczywiście wchodzę i podejmuję kroki jak "esbek" patrze na tabele a tu nagle zdziwienie bo admin jest Więc albo osoba która mi pisze nie wie że admin jest albo nie chce pisać na u@ bo nikt sobie z tego nic nie zrobi, nie wiem
Wiadomo rank się sam nie wbiję a pozycję trzeba utrzymać, lecz nie zaniedbuj btk posady o którą się starałeś. Więc głowa do góry duszku i do przodu.


Lysy ciesz sie, ze masz podzielnosc uwagi, ja natomiast nie posiadam takiej zdolnosci, a Agata na pewno to potwierdzi.
Do jakiego bledu mam sie przyznac? Po prostu nie zauwazylem tego i tyle. :P

To Twoje zdanie: "A tak powaznie..." to wyglada, jak " PROSE PANI, A ONI PALO PAPIEROSY" :D

Przed ostatnie zdanie to mnie troche zdziwio ... jak nie Ty, ale ok :) chyba starasz sie o posade ABW, idealne :) paranormal mnie pytal kto sie nadaje to powiedzialem mu, ze z wszystkich adminow to chyba tylko Ty.


Koncowe stanowisko admina: Odpierdalam robote CALY CZAS TAK SAMO i nikt nigdy nie mial mi nic do zarzucenia. Od pierwszego dnia, gdy dostalem admina, wlepilem ponad 500 banow, bez zadnego konkretnego odwolania, dostalem nawet posade ABW nie proszac sie o to i wiecie co? "nie bede tutaj przeklinal" ^^ H"maupy" zrobcie co uwazacie za sluszne
Obrazek
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#26) Napisano 6 lut 2015, o 19:47

Oj tam nie pruj się bo nie ma o co. Na każdego przychodzi kolej. Normalnym stanem rzeczy jest to ,że najłatwiej wytykać błędy temu który ich wcześniej nie popełniał ale to tylko prewencyjne działanie na wypadek kolejnych. Weź na klatę i do gry pakuj się ponownie bo co cię nie zabije to wzmocni ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#27) Napisano 6 lut 2015, o 19:57

O jest jest jest.. Otwarty temat. Powiem tylko tyle. Spinacie sie, że btk nie siedzi na spect i nie looka na graczy tylko gra. A przedstawie wam znaną pewnie sytuacje. W momencie gdy ja wbije na dd2 i ostatnimi czasy przez pracę, szkole i różne seminaria i treningi cholernie nie mam ochoty na grę i ten czas wykorzystuje na patrzenie jak grają inni nie raz spotkałem sie z żalami w moim kierunku że zajmuję slota. Wiec wasze teorie w stronę btk są troche naciągane. Zastanówcie się sami czego chcecie.
Co do skargi.. Zobaczył albo i nie. Fakt faktem zgłaszane bylo multum razy. Ale tak nawiasem mówiąc przepis był najlepszy. :) Nie ma co spamowac i się kłócić. Każdy napisal swoje zdanie. I na tym sie powinno zakończyć. A nie tysiąc stron o tym samym. Ludu ogarnij się, zacznij od siebie a później oceniaj innych. Krótko? Wiem, ale jestem u kumpla i piszę z telefonu. Najlepiej czekać na decyzje H@.


Dziękuję. Dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#28) Napisano 6 lut 2015, o 20:18

??? :okok: dobrze prawi.
Btk idę po piwo wypić za moje stanowisko :piwko: haha Każdy popełni błąd i nie gadaj głupotek już :) muszę napisać Szwagierce żeby Ci strzeliła :D

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#29) Napisano 6 lut 2015, o 20:46

Ja proponowałbym dać ViPa na tydzień graczowi Franek, ale nie napisał ile czasu naleśniki mają być na patelni i przypaliłem, więc jednak bez ViPa :D

Ciekawy temacik, ale w zasadzie to każdemu się zdarza raz na jakiś czas, fakt faktem spam był nieziemski i myślę, że dla btk należy się żółty kartonik na kilka dni, ze względu na to, że w przypadku oczywistych dowodów w logach nie widać ani cienia skruchy czy obietnicy poprawy. Przynajmniej przeprosiłbyś Huntera z tekst z Twojego pierwszego postu. Jednak nie mnie oceniać.

Pozdrawiam
Sivi
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#30) Napisano 6 lut 2015, o 20:52

Ła Da Fak!

Franek, dziękuję za zgłoszenie, Axl, dziękuję za wstawione logi, reszcie dziękuję za wystawione opinie.

Ktoś wspomniał, że jak admin nie reaguje na u@, to należy poinformować poprzez mikrofon. Jak ktoś zgłasza przez mikrofon bądź na zwykłym czacie, to odsyłacie taką osobę na u@ (bo przecież od tego jest).
Mam jedno zasadnicze pytanie, jak to możliwe BTK, że nie zauważyłeś 7 informacji od Franka? Podejrzewam, że ktoś oprócz Niego też zauważył przez tyle rund, że kolega się odpala i zgłaszał, ale to mój domysł, na razie przedstawiam swoją opinie podług tego co widzę w tym temacie.

Rada na chwilę obecną - BTK zjedz snickersa albo unieś się honorem i wybierz najprostsze rozwiązanie #rezygnacja.
Chyba powstanie taryfikator kar dla adminów gdzie poza upomnieniem na forum będziemy odbierali punkty od rankingu w zależności od wykroczenia. ;D

Dzisiaj mam zamiar kilka spraw na forum ogarnąć, więc zanim coś więcej dopiszę poproszę o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy, szczególnie chodzi tu o osoby, które nie były przy zaistniałej sytuacji a mają swoje 5 groszy do powiedzenia.

Ps. Przepis na naleśniki przepisany, dziękuję za poradę - ex-kucharz.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron