Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

OGNISTKE PTAKI na ac

Ważne komunikaty

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#16) Napisano 6 cze 2014, o 11:39

Nie mowcie tak zle o Ac,bo to nieprawda!!w razie jak zostaniesz zbanowany,a czujesz sie niewinny bedziesz mogl sie odwolac rozpisac swoje demko itd..Znam przypadki w ktorych znajomi sie oczyscili calkowicie z oskarzen<bo przeciez jakby mnie ktos wrzucil na Ac/Bl,a gram czysto!raczej bym sie nie przejmowala>Podsumowujac nie wiem czego sie tak strasznie boisz Tyler?z twoich wpisow wnioskuje,ze moze rzeczywiscie odpaliles,Xd pozdrawiam.K.

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#17) Napisano 6 cze 2014, o 12:02

Użytkownik TYLER napisał:
To bylo sie odezwac juz na nuku zeby wszyscy zamkneli pyski, ablo nas wyrzucisz z turnieju. Mialo byc dla zabawy, ale to nie my zaczelismy spinac po kejpim ze malo godzin na steam a taki ogar. Moglas zazegnac caly konflikt juz na kartonowej mapie, ale po co. Gdy na dd2 zrobilo sie gorzej to wyszlas. Twoj tekst, ze komp sie posypal moze byc w tej samej szufladzie co moje gadanie, ze nie mam czitow.

Ja nie robie z siebie ofiary bo jestem na ac. kurcze, ja tam mam juz nawet bana. Ten mierny portal nie ma racji bytu. Przejal bym sie moze bl, ale po chwili przypomnial bym sobie ze tam nie oceniaja koledzy zglaszajacych i sedziowie, ktorzy sami smigaja na wh.

Wyjeb mnie z tego turnieju. Mialo byc dla zabawy, a zastalem obrzucanie gownem przez gimbusow.


Nie zaczeliscie czy zaczeliscie nie wazne. Sam lepszy nie byles, szczegolnie pokazujac swoj poziom jak to nazwales "gimbazy" wyjezdzajac komus na rodzicow. Ucieklam, bo nie mialam wyjscia. Mi internet na pralce, lodowce czy na telewizorze nie dziala, a drugiego kompa nie posiadam. Takie sytuacje sie zdarzaja, a jesli mowisz o Twoim odpaleniu ja tego nie oceniam bo wierze Ci na slowo. Jesli bedzie taka koniecznosc to sprawdze demko. Co do tematu nie mam wiecej pytan i odpowiedzi. Jesli chcesz ze mna o tym pogadac lub ktos inny to zapraszam na steam/pw.
Byki z Afryki :D

Obrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#18) Napisano 6 cze 2014, o 12:27

Kasia jakbys tez byla oczerniana na podworku, na ktorym sie bawisz dluzej niz wiekszosc tez bys sie wkurzala =d.

Nikomu na rodzicow nie wjechalem wiec zbierz fakty. Napisalem, zeby jakis smiec nie mowil do mnie jak do swojej matki. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, dla mnie to nie jest obraza rodzicow.

Na steam nie pogadamy bo mnie wyjebalas, nie pamietasz? Na pw nie mam ochoty.
Demka nie ogladaj bo juz nie raz pokazalas na dd2 ze sie nie znasz -,-

ja nie pisalem, ze wazne jest kto zaczal. Tylko widzac takie sytuacje powinnas wejsc i zazegnac klotnie juz w zalazku. Tyle.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#19) Napisano 6 cze 2014, o 12:36

Aaaaa, czyli rozumiem, że potrzebujecie mamusi która was uspokoi? BOŻE! No jak w przedszkolu.... Jesteście dorośli czy siedzicie w pieluchach?
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#20) Napisano 6 cze 2014, o 14:03

Armagedon z Wami.

Nie wiem czemu temat podejmowany na forum. To, że ktoś został wrzucony na AC (z którym de facto nie współpracujemy) nie powinno mieć szerszego rozgłosu na naszym forum. Mecz dla zabawy a spięć więcej niż na budowie.
"Nie mów do mnie jak do swojej matki", ode mnie poleciał by ban. Nie ładnie jest wykorzystywać osoby postronne w swoich "argumentach" i jest to czysto "gimbazyjne/gimbazjalne" zachowanie. Do momentu założenia tematu skargi na temat ww graczy administracja CS-Lamers nie będzie brała pod uwagę zarzutów kierowanych w stronę "ognistych ptaków" a wszelkie dalsze dyskusje na ten temat będą nagradzane. :D

Skoro Szwagierka nie dała nic w ramach konkursu, to My poczęstujemy tych najbardziej hałaśliwych w odpowiedni sposób za zachowanie na forum. ;)


Jeżeli chcecie prowadzić otwartą dyskusję na temat gry Asdwsdwfgdadaja, Tylera, Ktosia, proszę o stworzenie tematu, gdzie pojawi się oficjalne zgłoszenie, do tego momentu ww pozostają bez winy a każde pomówienie będzie niosło za sobą silne reperkusje. :)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Thor

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 21
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 21:16
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 6

(#21) Napisano 6 cze 2014, o 14:26

EDIT. Skoro screena nie zrobiłeś, to nie ma tematu! Nie interesują nas pomówienia, bo tym są wypowiedzi nie poparte materialnymi dowodami.

Z poważaniem, administracja.

abcza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 15 gru 2013, o 22:58
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#22) Napisano 6 cze 2014, o 20:06

tylera ogladalem :P po co wy dajecie zgloszenia z podejrzeniem o ab z hltv ktore jest jedna wielka pomylka :D to co wypisaliscie to spec lagi zwykle :x jak bedziemy grali miedzy soba to u nas na serwie :D powodzonka

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron