Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

OGNISTKE PTAKI na ac

Ważne komunikaty

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 5 cze 2014, o 08:15

Odpał, który nawet się nie kryje - http://www.anticheat.pl/zgloszenie,15608
Stary admin i wyjadacz, odpalony w każdej grze - http://www.anticheat.pl/zgloszenie,15609
Strażnik FFA, jak się okazało na ab! - http://www.anticheat.pl/zgloszenie,15607

Pozdrawiam i polecam. Po rewolucji z malutką na AC teraz my gramy pierwsze skrzypce. Powinniśmy zrobić konkurs czy dostaniemy bana ; D

Perełki:
Cytat:
Jak za mało to macie jeszcze 30 minut gry jego


Pozdro od rzulfa


Cytat:
Jak za mało proszę obejrzeć dalej

rzulf pozdrawia


Cytat:
czasów jest więcej demko jest całkiem długie rozpiska pod kątem ab ale i akcje na wh powinny się znaleźć bez problemu

Pozdro od rzulfa



Domyślać się można, iż "obejrzałem dalej, spalone gówno, ban" ; D.

nXo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 444
  • Dołączył: 19 lis 2012, o 15:41
  • Lokalizacja: Polska
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 31

(#2) Napisano 5 cze 2014, o 09:13

:o
Obrazek

Woogie

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 95
  • Dołączył: 13 mar 2013, o 15:29
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 8

(#3) Napisano 5 cze 2014, o 10:56

ahah maluczka się spalała i kto nie jest idiotą o tym wie. Tak najlepiej olać sprawę za z ac bany są nie ważne, jedyny typ który na 100% gra czystko to ktoś do asd zawszę miałem podejrzenia ze się spala ale nigdy za rękę nie złapałem, a ty nie ośmieszaj mnie razem ze swoja Madzia spalacie :* mnie to tam wali czy będziecie mieli bana na tym ac czy nie bo i tak was tutaj nie zbanują ale po co z siebie takiego idiotę robisz .
PS
Pewnie bana wyrwie za te słowa .

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 5 cze 2014, o 11:03

Obrazek

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#5) Napisano 5 cze 2014, o 11:10

No ja sie odpalam ha i co ?

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#6) Napisano 5 cze 2014, o 11:12

a czemu moja osoba się tu znalazła? :D

Woogie dla chcącego nic trudnego nawet na czystego gracza znajdą się akcje kiedy można powiedzieć, że się spalił, bądź grał modelowo :D podejrzewam, ze nie jedna taka akcja znajdzie się i z Twojej gry :D

Ciekawe, ze po 1 czy 2 akcjach z całej mapy można stwierdzić, że ktoś gra odpalony :D Gratuluje, bo to chyba z fusów można wywnioskować, albo Sędziowie mają czarodziejskie moce i widzą więcej niż normalny człowiek :D śmiech na sali :D



PS. Aż ściągnę te demka i se zobaczę odpaleńców haha

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#7) Napisano 5 cze 2014, o 11:14

Woogie

Obrazek

@ z AC dowiedli nie raz swój brak kompetencji w rozpisywaniu demek. Jest przykład u nas (Mała), a widziałem inne jeszcze.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#8) Napisano 5 cze 2014, o 11:15

Użytkownik maluCZKa napisał:
a czemu moja osoba się tu znalazła? :D

Woogie dla chcącego nic trudnego nawet na czystego gracza znajdą się akcje kiedy można powiedzieć, że się spalił, bądź grał modelowo :D podejrzewam, ze nie jedna taka akcja znajdzie się i z Twojej gry :D

Ciekawe, ze po 1 czy 2 akcjach z całej mapy można stwierdzić, że ktoś gra odpalony :D Gratuluje, bo to chyba z fusów można wywnioskować, albo Sędziowie mają czarodziejskie moce i widzą więcej niż normalny człowiek :D śmiech na sali :D


Ale my za ab polecieliśmy! Tylko bzyq może jeszcze miał wh. HLTV (!) wszystko pokaże !

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#9) Napisano 5 cze 2014, o 11:20

:facepalm:

haha haha haha BOTY!!!! haha haha haha

Woogie

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 95
  • Dołączył: 13 mar 2013, o 15:29
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 8

(#10) Napisano 5 cze 2014, o 11:39

Użytkownik maluCZKa napisał:
a czemu moja osoba się tu znalazła? :D

Woogie dla chcącego nic trudnego nawet na czystego gracza znajdą się akcje kiedy można powiedzieć, że się spalił, bądź grał modelowo :D podejrzewam, ze nie jedna taka akcja znajdzie się i z Twojej gry :D

Ciekawe, ze po 1 czy 2 akcjach z całej mapy można stwierdzić, że ktoś gra odpalony :D Gratuluje, bo to chyba z fusów można wywnioskować, albo Sędziowie mają czarodziejskie moce i widzą więcej niż normalny człowiek :D śmiech na sali :D



PS. Aż ściągnę te demka i se zobaczę odpaleńców haha

Tyler przywołał cie grałem z tobą i wiem jak grałaś za nim serwer przeszedł do lamersow a jak zaczelas grac tu . sprawa nie dotyczy ciebie wiec zostawmy ja w spokoju.. . NA tym co oni podali to 2 akcje dziwne są nawet bardzo dziwne , wczoraj oglądałem to hltv urywkowo .
Teraz awansowaliście dalej to jak będzie pófinal tyler to nagraj demko ze swoja gra jak będziesz tak karał to unikniesz wszelkich spekulacji ze wh czy cos . Ale pewnie tego nie zrobisz bo po co? no
właśnie nawet 2 kolegów z twojego teamu mówiło ze się spalasz :* a teraz pewnie będą cie bronic haha

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#11) Napisano 5 cze 2014, o 11:44

Użytkownik Woogie napisał:
Teraz awansowaliście dalej to jak będzie pófinal tyler to nagraj demko ze swoja gra jak będziesz tak karał to unikniesz wszelkich spekulacji ze wh czy cos . Ale pewnie tego nie zrobisz bo po co? no
- mam nawet z wczorajszego meczu demko, ale skoro jesteście pewni że mam czity to pierdole. na następny mecz nagram, ale będę specjalnie lamił, w sumie nie wiem czy będę grał (patrz dół)

Użytkownik Woogie napisał:
właśnie nawet 2 kolegów z twojego teamu mówiło ze się spalasz :* a teraz pewnie będą cie bronic haha

tutaj powód, dla którego będę lamił. skoro ktoś z mojej własnej drużyny uważa że się spalam to wyjebane na typa. znajdzcie sobie 5-go

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#12) Napisano 5 cze 2014, o 11:46

Ale woogie ciula

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#13) Napisano 5 cze 2014, o 19:24

Nie grałem w 1.6 2 miechy a Ci mnie na BL dają :D jeszcze nic nie strzelałem :x aż wstyd oglądać mojego pova
Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#14) Napisano 6 cze 2014, o 10:21

Z racji na to, ze jestem glownym organizatorem mixow wypowiem sie w tym temacie tutaj. Mialam straszne problemy z komputerem podczas waszego meczu i w koncu mi padl. Wiem piate przez dziesiate, forum czytac mi sie nie chce (sb) bo podejrzewam, ze reprezentujecie poziom taki, jak na tym mixie. Z gory przepraszam, u Bartka na kompie nie ma polskich znakow i pisze byle jak:P.
Pierwsze Karaluchy i ptaki: z tego co pamietam ten turniej jest z okazji dnia dziecka i DLA ZABAWY, nie dla zrobienie z siebie kozaka tylko dla zabawy. Prosze, wpiszcie w google co oznacza slowo zabawa bo widze, ze niektorym sie w glowie pokielbasilo. Procz tego nagrody nie ma w tym konkursie/turnieju, wiec po co takie spiny.
Druga sprawa: SAMI CHCIELISCIE GRAC MIEDZY SOBA! Poszlam wam na reke, widze ze popelnilam blad bo sie nawet bawic nie umiecie. Kuwa (musialam) wy sami mi pisaliscie: patrzcie na tego wojtka, patrzcie na rzulfa bo odpaly, a jak was na AC zglosili to ofiary z siebie robicie i sie z tego smiejecie, a plakaliscie tak, ze mi komp padl na amen. Oczywiscie zeby nie bylo ja nie mowie o wszystkich :-).
Wczynajcie dalej awantury wielkie pro kozaki i robcie z pierodoly powazne problemy. Jesli macie z nimi jakis problem (mowie o druzynie karaluchy) to zalatwcie to miedzy soba, a nie na forum. Nie kazdy musi widzec wasze zyciowe problemy, wasze obrazy czy wasze drugie oblicze. Przypominam, ze to forum publiczne i nie kazdy musi takie bzdety czytac + wypowiedz woogiego mi tu pasuje. Tyle
Byki z Afryki :D

Obrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#15) Napisano 6 cze 2014, o 11:09

To bylo sie odezwac juz na nuku zeby wszyscy zamkneli pyski, ablo nas wyrzucisz z turnieju. Mialo byc dla zabawy, ale to nie my zaczelismy spinac po kejpim ze malo godzin na steam a taki ogar. Moglas zazegnac caly konflikt juz na kartonowej mapie, ale po co. Gdy na dd2 zrobilo sie gorzej to wyszlas. Twoj tekst, ze komp sie posypal moze byc w tej samej szufladzie co moje gadanie, ze nie mam czitow.

Ja nie robie z siebie ofiary bo jestem na ac. kurcze, ja tam mam juz nawet bana. Ten mierny portal nie ma racji bytu. Przejal bym sie moze bl, ale po chwili przypomnial bym sobie ze tam nie oceniaja koledzy zglaszajacych i sedziowie, ktorzy sami smigaja na wh.

Wyjeb mnie z tego turnieju. Mialo byc dla zabawy, a zastalem obrzucanie gownem przez gimbusow.

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •