Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Rank

PanPatrykPojechalNaBiwak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 14:25
  • Lokalizacja: Biała Podlaska
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 5

(#1) Napisano 22 lut 2014, o 13:03

Tak dzisiaj rano sobie wszedlem na serwer elegancko gram stat na + gine 3-4 razy i brakuje mi 100 pkt ;o i dochodze do wniosku gdzie sens gdzie logika gdy ja mam 9000pkt wchodzi jakis nowy kolunio raz mnie zabija dostaje za to z 8pkt ale ja trace z 20!!!! ale przy moim rankingu zeby odrobic te 20 trzeba biegac jak glupek i zabijac tych po 1pkt....z tego co troche skacze po forum doczytalem sie ze nie wszystkim podoba sie ta pkt. chcialbym zwrocic uwage ze zwykly rank bylby lepszym rozwiazaniem. oczywiscie to tylko moje male zdanie na ten temat i niechcialbym zostac skrytykowany za wolnosc slowa :)
Pan Patryk pojechał na biwak.

Obrazek

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#2) Napisano 22 lut 2014, o 13:33

Każdy ma prawo do swojego zdania, i wyrażania go. I nikt nie będzie krzyczał, spokojnie. :tak:
Tak jak sam napisałeś, jednym się ten ranking podoba, natomiast drugim nie. Ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. ;)
Tu masz wyjaśnione jak naliczane i odejmowane są punkty.
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=help#points

szklanywzrok

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 161
  • Dołączył: 14 cze 2013, o 11:20
  • Lokalizacja: PL
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 9

(#3) Napisano 22 lut 2014, o 13:33

jak najbardziej tez jestem za zwyklym top15 lub wgl wylaczeniem rankingu, poniewaz tak jak napisal Sacharx w tym hlstatsx nie ma sensu jaka to logika tracic pkt przez jakiegos laika gdzie wiekszosc zmienia nicki czy dodaje znaczki bo nie moze wbic sie na top a stali gracze traca po 100-200 pkt na 1 mapie.. a zeby oddrobic 1 zginiecie (20-25 pkt) trzeba zapidalac cala mape 25:0 gdzie za gracza dostaje sie 1 pkt ;) byl temat poruszany nie raz, powinna zostac przeprowadzona sonda w tej sprawie bo przez to serwer traci graczy wgl to mial zostac zwykly top15 na ffa gdzie wiekszosc nie chciala hlstatsx ale coz..
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 22 lut 2014, o 13:56

No ja np na FFA jak grałem regularnie to rekord to 11,800 i to było chyba 3 miejsce. Szklany Wzrok ma ponad 13k ,a Huti ponad 14k. Ale porównując moją grę ( na wszystkich mapach, przeważnie w trudniejszym teamie, na mapach typu aim, pchanie się w największy rozpierdol zawsze i dłuższy czas gry ) to jest niemożliwym wbić dużo więcej chyba że non stop idealna forma by była.

Jak wbija pkt Szklany Wzrok nie wiem, bo rzadko go widziałem ostatnio ale Huti robi w ten sposób że nabił określoną ilość pkt i wchodzi na serwer na 10 min, pozabija trochę osób i jak zaczynają stawiać opór i padnie parę razy to wychodzi zanim będzie "na minusie". To taka obserwacja i Huti nie mów że tak nie robisz bo już kilkanaście razy to widziałem ( nie kwestionując Twoich umiejętności )

Oczywiście nikt nie zabroni grać typowo na punkty ale jednak wprowadza to pewną frustrację jak każde padnięcie muszę odrabiać po kilka minut szczególnie przy moim stylu gry. Tak więc mi pozostaje mieć wyebane na te pkt, bo za bardzo się nimi przejmując tracę całą przyjemność z grania ( chociaż zawsze wkurwia jak Ve-Go jest przede mną bo się z nim założyłem xD )

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#5) Napisano 22 lut 2014, o 15:48

Krotko, zwiezle i na temat,
Jestem za starym Top15; )
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#6) Napisano 22 lut 2014, o 15:51

Ten troche niesprawiedliwy, bo wejdzie na serw nowy ogarniety gracz i minusuje Ciebie po 20pkt.. Z drugiej strony fajny jest ten rank. Nie mam zdania. Jesli mialby zostac aktualny to moze reset? Z racji, ze kilku graczy juz nie gra u nas, a sporo tez jest nowych.
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

PanPatrykPojechalNaBiwak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 14:25
  • Lokalizacja: Biała Podlaska
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 5

(#7) Napisano 22 lut 2014, o 15:55

no nie wiem ja tylko zapodałem temat ktory widze kogos tam poruszyl :) niech czerwoni sie wypowiadaja :)
Pan Patryk pojechał na biwak.

Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#8) Napisano 22 lut 2014, o 16:02

viewtopic.php?f=110&t=7900

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#9) Napisano 22 lut 2014, o 16:21

A ja też odpowiem krótko zwięźle i na temat :) Jestem za pozostawieniem aktualnego. Dlaczego? Mi on się tam podoba :)
Obrazek
Obrazek

PanPatrykPojechalNaBiwak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 14:25
  • Lokalizacja: Biała Podlaska
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 5

(#10) Napisano 22 lut 2014, o 16:22

to chociaż Reset zrobić bo dużo nowych jest :) oczywiście podając dokładną datę i godzinę restartu ;p
Pan Patryk pojechał na biwak.

Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#11) Napisano 22 lut 2014, o 16:34

Cytat:
Użytkownik Zwierze napisał:
No ja np na FFA jak grałem regularnie to rekord to 11,800 i to było chyba 3 miejsce. Szklany Wzrok ma ponad 13k ,a Huti ponad 14k. Ale porównując moją grę ( na wszystkich mapach, przeważnie w trudniejszym teamie, na mapach typu aim, pchanie się w największy rozpierdol zawsze i dłuższy czas gry ) to jest niemożliwym wbić dużo więcej chyba że non stop idealna forma by była.

Jak wbija pkt Szklany Wzrok nie wiem, bo rzadko go widziałem ostatnio ale Huti robi w ten sposób że nabił określoną ilość pkt i wchodzi na serwer na 10 min, pozabija trochę osób i jak zaczynają stawiać opór i padnie parę razy to wychodzi zanim będzie "na minusie". To taka obserwacja i Huti nie mów że tak nie robisz bo już kilkanaście razy to widziałem ( nie kwestionując Twoich umiejętności )

Oczywiście nikt nie zabroni grać typowo na punkty ale jednak wprowadza to pewną frustrację jak każde padnięcie muszę odrabiać po kilka minut szczególnie przy moim stylu gry. Tak więc mi pozostaje mieć wyebane na te pkt, bo za bardzo się nimi przejmując tracę całą przyjemność z grania ( chociaż zawsze wkurwia jak Ve-Go jest przede mną bo się z nim założyłem xD )

Moim zdaniem nowy ranking bardziej odzwierciedla umiejętnsci gracza, spójrz za chwilę Ci to udowodnie:
Jak poruszyłes temat hutiego to zróbmy to na jego przykładzie, mam nadzieje, ze sie nie obrazi, popatrz ty masz na swoim cicku przegrane LoL 11 dni, a oto twoje staty 18,891-8,257 gdzie twoje k:d wynosi 2.29, a teraz spojrzmy na hutiego 7,929 -2,317 gdzie jego k:d 3.42. Mysle, ze na starym rankingu bylbys przed hutim, a to byłoby niesprawiedliwe dla niego, bo nie ma tyle czasu co ty. Spojrz ogl na topke i porównaj sb K:D i zauwazysz, ze w większosci przypadkach tendencja K:D rosnie wraz z rankingiem. Oczywiscie nigdy nie powstanie ranking idealny, bo ludzie są nieprzewidywalni ;) ale ten jest zdecydowanie lepszy, a jezeli tak Ci zalezy na wysokim ranku to poczytaj jak on działa i nadrabiaj cwniactwem (jak ja:P) Aha co do resetu to nie ma to sensu, jezeli ktos dobrze gra to naprawde nie trzeba duzo, zeby nadrobic straty, gdyz to inteligentny ranking i owszem jezeli zabije Cie bot to Ci zabierze wiecej pkt, ale to działa w 2 strony i za dobrrego wyzszego gracza w ranku tez dostajesz więcej pkt
Pozdr.

PanPatrykPojechalNaBiwak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 14:25
  • Lokalizacja: Biała Podlaska
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 5

(#12) Napisano 22 lut 2014, o 16:39

"Aha co do resetu to nie ma to sensu, jezeli ktos dobrze gra to naprawde nie trzeba duzo, zeby nadrobic straty, gdyz to inteligentny ranking i owszem jezeli zabije Cie bot to Ci zabierze wiecej pkt, ale to działa w 2 strony i za dobrrego wyzszego gracza w ranku tez dostajesz więcej pkt
Pozdr."

gorzej jak malo ludzi z topki gra na serwie i nie ma szans od nich pkt krasc ;P
Pan Patryk pojechał na biwak.

Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#13) Napisano 22 lut 2014, o 16:47

Tak jak napisalem wyżej, nie ma i nie bedzie idealnego rankingu :< ale popatrz jak łatwo nabic pkt za głupie podłozenie paki jest 15 pkt za wybuch jej kolejne 10, więc jesli gracz ma skilla i mysli przede wszystkim, bo wbrew pozorom czasem wystarczy poruszyc głową, to nabije te pkt bez problemu, a na starszym rankingu, ktos nowy na serwie, mialby duzo mniejsze szanse

PanPatrykPojechalNaBiwak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 14:25
  • Lokalizacja: Biała Podlaska
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 5

(#14) Napisano 22 lut 2014, o 16:51

zobacz ile mam pkt na minusie z dzisiaj :-) a caly czas na + :)
Pan Patryk pojechał na biwak.

Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#15) Napisano 22 lut 2014, o 16:56

Tak i nie dziw się tym, bo jestes w top15, gracz z takim rankingiem musi juz robic coś więcej, własnie od tego jest ten ranking, a jestem pewien, ze na starym rankingu nie bylbys teraz w topce. Gdybys był na duzym plusie to pewnie nie byloby minusowch pkt,

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •