Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FaRmer,

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#16) Napisano 25 sty 2014, o 10:12

Użytkownik FaRmEr napisał:
Carola skąd Ty to możesz wiedzieć skoro nie mam jak
wejść na serwer ? daruj sobie ; *

Może dlatego że masz pełno banów w przeszłości za kulturę, obrazę, i jak widać nic Cię nie nauczyły.
Stąd można domniemać że Twoje zachowanie będzie takie a nie inne.

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#17) Napisano 25 sty 2014, o 11:52

Użytkownik FaRmEr napisał:
Dobra dawaj ub nie będę już zwracał uwagi na tych ludzi. Będę grzecznym graczem pasi ? ; )

A co Ty nam łaske robisz, że będziesz grał?... Twoja kultura, wieczne omijanie cenzury, która po coś jest na serwerze i Twój kompletny brak szacunku do innych to wystarczający powód do perma już... Gdzieś był taki delikwent, nie pamiętam teraz nicku, który dostał perma za ogólny brak umiejętności przebywania w społeczności. I ja bym tutaj to powtórzył. A tak jak caarola napisała, to że do osobników płci męskiej piszesz głupoty, to pół biedy. Bo w końcu kto się tym będzie przejmował, jak większość gorszym mięsem rzuca się z kolegami... Ale żeby do kobiet sypać takimi tekstami jakimi Ty potrafisz, to jest przegięcie.
Ja mimo wszystko proponuję rozpatrzeć tą skargę pod kontem bana permanentnego za "całokształt".

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#18) Napisano 25 sty 2014, o 13:40

Ja jestem przeciwny, grałem z nim sporo godzin, akurat gramy w podobnych godzinach i za całokształt nie mialbym się do niego za co przyczepić. Propouje przypieprzyc mu porządnego bana, a jezeli sytuacja się bedzie powtarzac dać perma. Takie moje zdanie :)
Pozdr

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#19) Napisano 25 sty 2014, o 15:26

Panowie popatrzcie w ogole jak on pisze tutaj w sposob ironiczny... Sam nie raz bylem swiadkiem jak w/w gracz wulgarnie odnosi sie do innych ludzi na serwerze. To jemu ma zalezec na UB a nie, ze on bedzie robil łaske ze wejdzie na serwer.. Bany z przeszlosci swiadcza o tym ze nie uczy sie na bledach, ba, szczerze watpie w to by przestal byc wulgarny.. Jest na tyle dowodow zeby nagrodzic go minimalnie tygodniowym przymusowym urlopem, chociaz ja bym wnosil o dluzsza kare. Nie potrzeba nam tutaj takich graczy ktorzy psuja atmosfere swoimi dziecinnymi tekstami.

Pozdrawiam
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#20) Napisano 25 sty 2014, o 17:01

Gdyby to ode mnie zależało, dostałby za całokształt na miesiąc :) Może by się czegoś nauczył.

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#21) Napisano 25 sty 2014, o 18:26

Prezes, jeszcze tematu zapomniałeś zamknąć :D. Niech ktoś z uprawnieniem to zrobi, skoro już decyzja zapadła.

TLR: AS U WISH.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •