Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Kielce podanie

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#31) Napisano 20 paź 2013, o 08:46

Fajnie, że otworzyłaś temat :ok
Jestem za okresem próbnym. Dajcie mu szanse, okres próbny wszystko zweryfikuje. Jestem przekonany w 100%, że zmieni swoje zachowanie w stosunku do graczy, kiedy będzie miał admina.

@Edit
No wlasnie drift/white czy jak tam:P
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
Jest nawet wymagane to aby admin mial aktywnego majka
Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, o 09:07 przez paranormal, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#32) Napisano 20 paź 2013, o 09:04

"Nadgorliwy Poison"..

Wracając do tematu - poczytałem to co napisał abc1 wyżej. Obczaiłem resztę jego banów na innych serverowniach i dziwi mnie to, że jeszcze nie jest na BL, BanID czy AC, zakładając, że bany były słuszne w co wątpię.

Ja jestem na TAK, ale:

1. musisz zmienić podejście do innych
2. musisz sprawić sobie microfon.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

kostucha csw

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 75
  • Dołączył: 13 paź 2013, o 12:19
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#33) Napisano 20 paź 2013, o 09:49

Jestem na tak

Odkąd gram na waszym serwerze nie spotkałem się nigdy by Kielce był wulgarny bądź kogoś obrażał na serwerze.Za to wielokrotnie spotkałem się z tym iż gracze wyzywają go od cziterów piszą Kielce wyjdź,off-aj to wh i tym podobne na co gracz nie reaguje.
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#34) Napisano 20 paź 2013, o 09:58

Ja jestem za okresem probnym. Tak jak paranormal napisal okres probny wszystko zweryfikuje.
Obrazek
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#35) Napisano 20 paź 2013, o 16:17

Nie masz mikrofonu mimo ,że podobno nagrywasz rap. Chodzisz podobno do pracy,a nie masz 20 zł na mikrofon? Wyzywasz się równo z innymi ,a kiedy przychodzi admin to żądasz banów. Wszystkich poza Tobą na serwerze uważasz za miernoty to po co tu chcesz admina? czemu nie obroniłeś się od tych banów na serwerach , które podał abc1? Po tylu latach w CS i na serwerze nie wiedziałeś ,że istnieje taka komenda jak /mute.


To ,że się tak spinałeś z Woogim też słabo o Tobie świadczy bo dorosły człowiek by to wyśmiał i go ignorował. Mnie czasem wyzywają na serwerze, ale rzadko daję za to bany chyba że w skrajnych przypadkach - po prostu mam pompę z takich ludzi. Dla Ciebie jednak to wielka obraza ,że jakiś typ z internetu Ci parę gorzkich słów powiedział. Masz 22 lata czy 12?


To nie jest bezpodstawny atak na Ciebie tylko sama prawda niestety.

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#36) Napisano 20 paź 2013, o 16:34

Użytkownik Zwierze napisał:
Nie masz mikrofonu mimo ,że podobno nagrywasz rap.


na mikrofonach od skype nie nagrywa się kawałków -.-

EDIT dla Zwierze:

czytałem całość, być może nie ma siana narazie, bo wszystko pochłania pasja albo uważa, że nie potrzebuje go i już.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, o 16:42 przez fuck bad guy, łącznie zmieniany 2 razy
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#37) Napisano 20 paź 2013, o 16:38

chodziło mi o to ,że pieniędzy nie ma na mikrofon mimo tego ,że ma pracę. Na sprzęt do nagrywania jakoś ma hajs. Jak byś przeczytał następne zdanie ,a nie pisał posta po przeczytaniu pierwszego to byś to pewnie zauważył.

edit dla white : Nie potrzebuje mikrofonu? przecież w tej grze mikrofon to podstawa. No chyba ,że on pisze szybciej niż mówi bo lubi tracić dużo czasu na pisanie na czacie w czasie gry, czy zbędnych skarg na forum ociekających hipokryzją. Na serwerach TP często dawanie info jest wręcz obowiązkowe, a nie wierzę że nigdy nie grywał na takowych.

"Nie ma pieniędzy bo wszystko pochłania jego pasja" - na komputer, myszkę , klawiaturę, słuchawki już miał, ale akurat te 20 zł do mikrofonu mu brakuje. Smuteczek :blush:


Może nie każdy to czytał, więc wklejam wam jego "obronę" z forum Rzeźni. Dodam ,że demka mieli tam na niego z 8 map.

"Cieszy mnie to ze uwazaja mnie za czita :D az chce mi sie grac taki dobry jestem ze pro z esl Grundig bot mysli ze jestem odpal :D Robcie co chcecie czekam na opinie H@ co zrobi ;] nie musze tego ogladac wiem jak gram :) nie bede sie tlumaczyl z niczego;] czekamy na H@ co zrobi i jak zadecyduje dziekuje milej gry boty "

"Juz ci pisalem tlumaczyc ci ani nikomu innemu sie nie bede nie jestem lamusem jak ty ze bede plakal o bana;] 5 lat bo wczesniej nie mialem konta na forum;] Smieszny ? ja mam wyjebane czy bedzie ub czy nie ;] zrobicie co chcecie bedzie ub bede gral i cie dalej wkurwial pipko;] nie bedzie ub bede gral gdzie indziej mam gdzie grac;]"

Po ponuć 5 latach adminowania na Rzeźni niezbyt się wysiliłeś. Mówicie, że się poprawi jak dostanie admina? Tam miał tyle czasu i bardzo ładnie pisał.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, o 17:23 przez Zwierze, łącznie zmieniany 2 razy

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#38) Napisano 20 paź 2013, o 17:10

Zmieniam zdanie jestam na nie jesli to prawda co abc1 napisal o banach ludzi z dziwna przeszloscia nie trzeba nam w szeregach lamersow .
^SzAkAl^

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#39) Napisano 20 paź 2013, o 20:14

Ja w sumie po przeczytaniu tego tlumaczenia tez jestem na NIE. Tak samo jak z wiekiem, nikomu sie nie bedzie tlumaczyl jak ktos nie wierzy to peszek... jak dla mnie jakas dziwna ta przeszłość z rzeznia. A to, ze admini wyszukuja takich rzeczy o nim jeszcze barxziej pokazuje ze nie jest tu za bardzo lubiany skoro kazdy chce wygrzebac jego smieci na wierzch.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#40) Napisano 21 paź 2013, o 00:09

Przeszłość.... a może się ogarnął i będzie ok. Próbny wszystko zweryfikuje.

Czy każdemu zaglądamy tak w życiorys?

Ludzie Rzeźnia w wykonaniu Gracza Kielce była 1,5 roku temu..... dokładnie 03 maj 2012.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#41) Napisano 21 paź 2013, o 00:27

[WYMODEROWANO - masz problem rozwiązuj go na PW, albo w dziale dla Administracji]

Ktosikowa

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#42) Napisano 21 paź 2013, o 00:28

Czytam , czytam i pierdolicie o niczym . Moje demka z najlepszych akcji na AC , BL by od razu poszly na czity . Counter strike to jest gra na farcie , nie wiesz gdzie przeciwnik stoi . Ja jestem na TAK . Jezeli gracz nie będzie się zachowywał jak należy to poprostu straci prawa . Tyle od mojej wypowiedzi .
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

Ciasteczkowy Potwor .

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 11
  • Dołączył: 20 paź 2013, o 22:49
  • Lokalizacja: Sitno
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#43) Napisano 21 paź 2013, o 07:08

Jestem na NIE!

-Mikro nie posiadasz i możesz być dzieciakiem 15latnim który nie przeszedł mutacji.
-I tak jak kolega wyżej pisał Jesteś Nie lubiany na serwerze a to się najbardziej liczy .
-Nawet jakby dostaniesz Admina to zaraz moment go stracisz bo zaraz skargi będą na ciebie i gracze będą się mścić na tobie .

M0VEMENT

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 22 wrz 2013, o 20:51
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#44) Napisano 21 paź 2013, o 14:53

Nie żeby coś ale to co On podał to fake steam :) Nie dziwne , że nie ma bana na ac/bl jak się Go nie da wrzucić . Jak ktoś nie wie o co chodzi to niech pogada z jakimś znajomym z bla/ac i spyta sie czy to jest STEAM . Pozdroo .

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#45) Napisano 21 paź 2013, o 15:14

Kurcze, po przeczytaniu tematu co wrzucił abc1 muszę stwierdzić, że jestem na nie. Dlaczego sie nie wytlumaczył co do czasów tylko miał podejście typu "wyjebane"? Kielce jest wybuchowym graczem z tego co zaobserwowałem i wydaje mi się, że łatwo daje się sprowokować. Ja z przykrością muszę stwierdzić, że jestem na nie.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •