Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

NOMINOWANIE MAP

szklanywzrok

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 161
  • Dołączył: 14 cze 2013, o 11:20
  • Lokalizacja: PL
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 9

(#1) Napisano 24 sie 2013, o 11:18

wlaczcie spowrotem nominations maps i nie gadajcie ze jest za malo map ! wczesniej bylo mniej i pasowalo a teraz jakis syf ciagle w vote, wybieraja dziadostwa na pale pozniej seerwer robi sie pusty bo nawet admina nie ma zeby dal zmiane czy dobre vote a co do rtv to nie wiedza ocb czy wpisywac nie potrafia wiec to jedna wielka hooynia, przywroccie i bedzie git jak dawniej.
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 24 sie 2013, o 14:17

Przeciez zawsze był płacz że w ciagle te same mapy :)
Moim zdaniem to kwestia doboru odpowiednich map o czym jest osobny temat.
Wiekszość adminów ma wyłączona opcje votowania map, gdyz grając sobie na NS zauważyłem że niektórym jak nie pasowała mapa a nie graczom to sobie sami zmieniali....
Prosze o wiecej obiektywnych opini.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

moddii

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 34
  • Dołączył: 24 sie 2013, o 00:48
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 30 sie 2013, o 23:06

ja uwazam ze vote na mapy powinni posiadac admini bo w kazdej chwili moga ludzi na serwerze zapytac czy chca zmiane czy zotawic mape taka jaka jest a nastepnie zrobic vote na te mapy ktore chca grac gracze na danym serwerze . Tez z 2 strony nominowanie map tez jest dobre , wgrac z kilka nowych map i zobaczyc czy przyjmal sie dla grajacych ludzi.

Pozdrawiam Moddii

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#4) Napisano 30 sie 2013, o 23:19

Nie raz i nie jeden pisali do mnie gracze żeby zmienił mape przez vote , nie miałem takiej opcji . Ja bym przywrócił vote dla adminów . Hmm , vote dla graczy . Grają dzieci i klikaja co popadnie w trakcie rozgrywki więc dlatego vote jest takie chujo*e .
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#5) Napisano 31 sie 2013, o 00:25

Spora liczba osób próbuje nominować mapy, tak jak było dawniej i dziwią się czemu się nie da. Ma to swoje wady i zalety. Ale czasem tak jak napisał Pluszak zdarzy się że ludzie wybierają mapy jakie popadnie (czasem sam przez przypadek wybieram nie to co bym chciał bo vote pojawia się znikąd), i wybierana jest lipna mapa, w wyniku czego gracze wychodzą. No i teraz nie mamy zbytniego pola manewru do zmiany mapy, bo vote jest zablokowane.

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#6) Napisano 31 sie 2013, o 10:19

Ewidentnie trzeba oba sposoby przywrócić i zmienić moment w którym pojawia się vote, bo faktycznie jest tak jak Soni napisał.. Gramy np. kabul po czym jest zmiana na italy2 (nie wiem kto ten syf wgral) i z 27 zajetych slotów z 10-15 się zwalnia, ludzie piszą żeby zmienić, ja odpisuje, że się nie da po czym niektórzy piszą, że tego nie umiem, co mnie wkurza i niedługo zacznę za to nagradzać.. Ogólnie bez vote dla adminów zmienić mapę i tak można, więc nie rozumiem sensu tej zagrywki-.- Do zmiany obie rzeczy, pozdro.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#7) Napisano 1 wrz 2013, o 04:56

Mnie bardziej ciekawi dlaczego gracze wybieraja mape na ktorej grac nie chca...
rtv jest by wymusic glosowanie, jednak fakt trzeba pograc pol mapy by zaczelo dzialać

vote dla adminow przywrocone - jednak pamietajcie ze jesli zobacze ze ktorys uzywa tego nie tak jak nalezy zostanie ukarany (gram tez na drugim koncie).
nominacji nie bedzie, za ok tydzien lub dwa dogram kilka nowych mapek i wtedy sie zastanowie. Aczkolwiek szkola sie zacznie i graczy bedzie mniej i nie wiem czy bezie taki sens.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

SkAcZaCa_KuNa

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 4 wrz 2013, o 07:24
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 4 wrz 2013, o 07:32

Witam
A ja bym proponował zrobić na forum takie małe głosowanie odnośnie jakie mapy maja znajdować się na serwerze i proponował bym także wyrzucić parę głupich map które aktualnie są do wybory typu cs_italy 1 i 2, de_dust2002 bo też jak jest wybrana to po jakimś czasie rtv jest robione także wydaje mi się że bez sensu takie mapy w ogóle trzymać.

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#9) Napisano 4 wrz 2013, o 09:18

Kolego... Ja to proponowałbym najpierw pooglądać forum (viewtopic.php?f=109&t=7524&start=30). Tam Axl napisał listę obecnych map, a potem każdy gracz ma prawo podania swojej listy i na podstawie tego mapy będą zmieniane, dokładane czy też usuwane.

karri

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 218
  • Dołączył: 31 lip 2013, o 17:33
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 14

(#10) Napisano 23 wrz 2013, o 21:16

Jest wgl na serverze nominatos ? bo mnie się zdaje że nie ma. A co do mapek to ja podałem w tamtym temacie 2 fajne i super by było jeżeli administracja by się zgodziła na wgrania tych mapek ;)

group therapy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 6 wrz 2013, o 11:45
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 26 wrz 2013, o 00:12

Moim zdaniem vot powienien automatycznie losowac mapy niepowtarzajace sie albo zrobic faktycznie vota z konkteną pula map co do 6 powtórzeń tzn jak coś leciało to wypisuje komunikat ze mapa była grana 3 mapki temu i muszą minąć co najmniej 3 żeby móc ją nominować :)
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#12) Napisano 26 wrz 2013, o 01:39

Ostatnio grane 5 lub 6 map jest wykluczane z votowania, nominowania natomiast nie bedzie.
Cieszcie się że jest jakiś wybór a nie sztywny mapcykl.

Bez urazy ale nominowanie map ktore i tak beda w vocie pierwszym lub drugim jest moim zdaniem zbedne.
Ktos tam pisał że zaproponował fajne mapki. Ciesze sie bardzo że są fajne jednak fajne a grywalne, po których ludzie nie uciekna z serwa to dwie sprawy. Można dodac jedną lub dwie mapki do vota ale one wiekszości wybierane nie będą, bardzo ciekawa tabelka:

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... trike_ffa2

Jak widac de_verso która jest bardzo fajną mapką i zdaje sie ze jest an serwerze nie była grana ani razu :D
Zostanie dodane kilka map lub tez zamienione jak np assault ale musicie dac jeszcze troszke czasu.

Lista map:

cs_assault
cs_italy
cs_office
de_aztec
de_cbble
de_dust
de_dust2
de_dust2002
de_inferno
de_kabul
de_nuke
de_piranesi
de_tuscan
de_cpl_mill
de_train
de_westwood
de_verso
de_hell
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •