Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

problemy z uruchomieniem cs 1.6 steam

Masz problem z CS ? - wyraź "To".

c4mp3rs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27 maja 2013, o 12:23
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 11 cze 2013, o 19:44

Witam Was :) Dzisiaj kupiłem na Steam CS 1.6 i mam problem taki aby gra "chodziła" płynnie. Ping skacze mi jak zwariowany od 8 do 1200; co chwilę przycina i nie mam zbyt ładnego obrazu. Dodam również, że na NS nie mam takich problemów wszystko ładnie śmiga :) proszę o pomoc.

EDIT:
1. Po wpisaniu do konsoli komendy status rozłącza mnie steam: "steam conntecting lost"
2. Przy ściąganiu jakiś modeli, dźwięków etc. mimo, że jest napisane "verifing and downloading resources" i pasek jest do samego końca zapełniony i niżej nazwa np. parachute.mdl complete i ten pasek również jest zapełniony nie łączy mnie z serwerami. Link do ss: http://speedy.sh/HSzzK/problem.rar jak ręcznie ściągne dany plik i umieszczę go w odpowiednim katalogu to problemu już nie ma.

ArTi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 153
  • Dołączył: 25 lip 2011, o 12:57
  • Lokalizacja: Wlkp.
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#2) Napisano 11 cze 2013, o 20:52

odpal program CCleaner lub zrób instalke nowego cs.tez to miałem "steam conntecting lost" i dopiero nowy win xp naprawił problem.

c4mp3rs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27 maja 2013, o 12:23
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 11 cze 2013, o 21:20

Użytkownik c4mp3rs napisał:
Witam Was :) Dzisiaj kupiłem na Steam CS 1.6 i mam problem taki aby gra "chodziła" płynnie. Ping skacze mi jak zwariowany od 8 do 1200; co chwilę przycina i nie mam zbyt ładnego obrazu. Dodam również, że na NS nie mam takich problemów wszystko ładnie śmiga :) proszę o pomoc.

EDIT:
1. Po wpisaniu do konsoli komendy status rozłącza mnie steam: "steam conntecting lost"
2. Przy ściąganiu jakiś modeli, dźwięków etc. mimo, że jest napisane "verifing and downloading resources" i pasek jest do samego końca zapełniony i niżej nazwa np. parachute.mdl complete i ten pasek również jest zapełniony nie łączy mnie z serwerami. Link do ss: http://speedy.sh/HSzzK/problem.rar jak ręcznie ściągne dany plik i umieszczę go w odpowiednim katalogu to problemu już nie ma.


ok pobawiłem się plikami i jakoś działa :) dzięki :)

EDIT: Nowy problem: (dot. pkt. 2.) tak mi się wydaję, że przez to nie mogę wchodzić w serwery, które mają coś niestandardowego.

Nie mogę odznaczyć "tylko do odczytu", znaczy się odznaczę dam zastosuj, zastosuj do tego folderu i wszystkich podfolderów i plików, ok (standard :)) i jak sprawdzam czy odznaczyłem to we właściwościach dalej jest zaznaczone "tylko do odczytu" :@ WTF?! nie wiem już sam jak to zrobić :facepalm: proszę, pomóżcie :ok

ogjen

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 491
  • Dołączył: 24 sie 2011, o 15:17
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 62

(#4) Napisano 11 cze 2013, o 22:49

Proponuje Ci odinstalować całkiem steam, przeczyścić jakimś antywirusem i zainstalować steam ponownie :D . Tylko nie na dysku C tylko na jakimś innym ;).
ObrazekObrazek

No risk no fun :)

c4mp3rs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27 maja 2013, o 12:23
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 12 cze 2013, o 15:37

dzięki teraz mogę wchodzić na serwer :) tylko jest jedno małe ale

Ping skacze jak cholera co chwile przycina itp. grać się nie da :(

ogjen

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 491
  • Dołączył: 24 sie 2011, o 15:17
  • Lokalizacja: Łosice
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 62

(#6) Napisano 12 cze 2013, o 16:53

Steam>ustawienia>pobieranie sprawdź czy masz wszystko tam okey, i sprawdź czy steam nie robi aktualizacji jak grasz ? :D
ObrazekObrazek

No risk no fun :)

c4mp3rs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27 maja 2013, o 12:23
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 12 cze 2013, o 17:02

wszystko dobrze sie pobrało :) w steam wyłączyłem opcję aktualizacje automatyczne :D zobaczymy jak będzie na razie to mi długo z serwerów ściąga "rzeczy" niestandardowe

c4mp3rs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27 maja 2013, o 12:23
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 12 cze 2013, o 21:47

Wszystko działa dziękuję :)

Wróć do Problemy



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron