Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

abc1 na ADMINA ! :)

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#1) Napisano 29 maja 2013, o 16:39

Nick na serwerze: Obecnie..? "JESTEM NAJLEPSZY", ale zmieniam je praktycznie co dwa, trzy dni, no chyba że jakiś przypadnie do gustu;) Wcześniejsze : Kendrick ~o, abc1, mam wh aim i nie gram na steam, ALL EYEZ ON ME i wiele, wiele innych)
Wiek: 18
Znajomość AMXX: Dam 7/10, kiedyś przed przerwą pisało się pluginy i inne duperele, ale teraz po ponad rocznej przerwie, nawet nie pamiętam jak się adminuje.. :D
Staż w CS'a: Około 6 lat, z czego ponad 4 na steam, jakimś tam no lifem nie jestem, więc może moja gra nie jest adekwatna do lat które na nią poświęciłem, zwłaszcza przez długą ponad roczną przerwę.
Steam ID: 0:0:22968264
Ile czasu poświęcasz dziennie na grę: Szczerze..? Zależy od dnia, czasem trzeba się poszlajać z kobietą, ziomkami, do tego treningi, więc jak już jestem to około 2,3 h. Teraz niby się wakacje zbliżają aktywność powinna się poprawić, lecz życie też trzeba prowadzić, więc za wiele bym tu nie obiecywał ;)
Staż na serwerze (link do gametrackera): http://www.gametracker.com/player/jeste ... .70:27028/ Nie wiem jaki link podać, dlatego podałem ten aktualny, ale normy spełniam, jest tak mało przegranych, bo nick dopiero wczoraj około 23 zmieniłem;)
Dlaczego chcesz admina właśnie na CS-Lamers: Lubię mieć władze! A tak serio, to mogę pomóc w ogarnianiu serwera. Doświadczenie mam spore, dlatego naprawdę rzadko kiedy się mylę osądzając o czity, no ale nie oszukujmy się przede wszystkim LUBIE TĘPIĆ CZITERÓW.
Czy byleś już adminem (jeśli tak, podaj gdzie i jak długo): Przed przerwą trochę tego było, większość upadła, bądź też nie pamiętam, bo po roku bez CS'a można zapomnieć co nieco.. Miałem też własną serwerownię, dwa razy reaktywowaną lecz brakło ludzi i zapału ;/

Dobra koniec wywodów, siema! :)


@Edit.
Tyler pisałem według tego co wyświetla się po odpaleniu tematu, jest wzór bez pytania o finanse..
Pomoc finansowa: Utrzymuje się z pensji rodziców, dlatego nie zawsze jest sianko, ale jak już będzie taka konieczność to czasem dorzucę pare groszy;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, o 17:16 przez abc1, łącznie zmieniany 1 raz

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#2) Napisano 29 maja 2013, o 16:49

Wypowiem się pierwszy . Widzę Cię codziennie na serwerze . Kultura jest , wiek też , ktoś się może przyczepić o posty , ale ja jestem na tak .
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#3) Napisano 29 maja 2013, o 16:50

Ominąłeś ważny punkt.
Czy będziesz wspomagał finansowo sieć ?

Jeśli odpowiedź na to pytanie będzie pozytywna, to jestem na tak.

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#4) Napisano 29 maja 2013, o 17:21

GmBans/ban_list.php?bid=44689
GmBans/ban_list.php?bid=49221

Dwa powody dla których jestem na wielkie, ale to wielkie nie. Mój ban z powodem "Cytuje", miał brzmiać inaczej, tylko w powodzie uzyłem " i mi nie zapisało tego co chciałem tam wpisać, nie wiem czemu.( ale mniejsza ). Rzuciłem Ci kiedyś tam flesza na twarz, powiedziałeś do mnie coś w stylu " debilu je*any patrz jak rzucasz ". Zwróciłem Ci uwage żebyś sie odzywał, odpysknąłeś żebym zamknął morde.Nie wiem czym kacpiemu podpadłes, ale jak On daje bany za obraze na 1 dzień, to musi być coś narzeczy :) Twoje zachowanie na serwerze jest nieodpowiednie, wyzywasz, i nie umiesz sie zachować :)

Tyle ode mnie, jestem na wielkie NIE !

@Edit: Ja głupi nie jestem, moje zdanie jest takie a nie inne, obrazasz graczy, w tym zdarzyło Ci sie mnie. Koniec tematu, ja jestem na nie.

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#5) Napisano 29 maja 2013, o 17:26

Drugi ban to nie jego, inny steam id. Pozdrawiam i patrz dokładnie poison. Zapewne te dwa bany i abc1 to są trzy inne osoby...

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#6) Napisano 29 maja 2013, o 18:14

Zostałem zmuszony do odpowiedzi.. Poison, przyznam lubię przeklinać podczas gry, ale tego na pewno do Cb nie napisałem.. Poza tym jest wuchte abc1 co chwilę się jacyś przewijają i kilku nawet po moich prośbach pozmieniało nicki. Więc uwierz mi, że to nie byłem ja. Napewno po tym jak napisałeś żebym się ogarnął bym tak nie odpisał..;)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#7) Napisano 29 maja 2013, o 18:19

Podałeś GT gdzie masz przegrane 62 minuty... Graj na jednym nicku bo nie wiadomo kim jesteś. Neutral odemnie
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Yayabuzza

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1061
  • Dołączył: 23 cze 2011, o 09:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 203
  • Otrzymane piwa: 156

(#8) Napisano 29 maja 2013, o 20:28

podaj 4 inne gt na których masz więcej wygranych h

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#9) Napisano 29 maja 2013, o 21:10

http://www.gametracker.com/player/ALL%2 ... .70:27028/
http://www.gametracker.com/player/mam%2 ... .70:27028/
http://www.gametracker.com/player/Kendr ... .70:27028/
http://www.gametracker.com/player/chuop ... .70:27028/
http://www.gametracker.com/player/Kubus ... .70:27028/
Jak już pisałem co chwile nicki zmieniam,ale teraz zostawiam jeden i na nim gram.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, o 22:01 przez abc1, łącznie zmieniany 2 razy

Nov4't0rsky.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 146
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 12:38
  • Lokalizacja: Alaska
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 3

(#10) Napisano 29 maja 2013, o 21:23

Jak ktoś nie gra na FFA to go nie zna, a gra codziennie. Jestem na tak, ogarnia, da rade na spokojnie, jest botem ale ujdzie xD :D
Obrazek
Obrazek

NuDnYxD aka Ricky

  • Awatar użytkownika

(#11) Napisano 29 maja 2013, o 22:06

Osoba ogarnięta.Widoczna na serwerze codziennie. Jestem na TAK.

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#12) Napisano 29 maja 2013, o 22:55

Poison pozwole sobie odpowiedzieć na Twoje oskarżenia. Nick abc1 używam praktycznie tylko na steam, by ludzie mnie kojarzyli, na serwerach co chwile zmieniam nicki i rzadko kiedy mam abc1. Praktycznie wgl go nie używam, więc na pewno mnie z kimś mylisz, ale Twojego zdania nie zmienie, trudno, abc1 gra wuchte.

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#13) Napisano 30 maja 2013, o 00:50

ode mnie wielkie TAK. Kolegę znam za czasów polowanie.pl albo początku holyshit. Pamiętam jak sam go sprawdzałem parę razy ssami:P ogarnia, jest kulturka. Mam nadzieję że do zobaczenia w szeregach:)
Obrazek
Obrazek

pomaranczQ

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 542
  • Dołączył: 11 kwie 2012, o 20:20
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#14) Napisano 30 maja 2013, o 11:28

Spoko ziomus, calkiem sympatyczny heh, ogarnia, nikomu nie ubliza bynajmniej sie z tym nie spotkalem, zadnej skargi na niego nie mialem, wiec mysle ze okres probny mozna mu dac 2 tygodnie
Obrazek
Obrazek

KarinaNML

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 705
  • Dołączył: 21 maja 2011, o 01:01
  • Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 12

(#15) Napisano 30 maja 2013, o 11:36

Myślę że jakbyś sobie wymyślił jeden konkretny nick byłoby całkiem okej :) Widać że grasz na forum też tam jakieś posty są ;)
Na tak :)
Możesz zobaczyć, to czego inni nie widzą
Wystarczy, że uniesiesz wzrok ponad horyzont!

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron