Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Argentynczyk - ArcaNix

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 3 lut 2018, o 21:01

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
* Nie wrzucaj plików na SpeedyShare, wrzuć na ZippyShare.com!
* Pamiętaj, aby wszystkie screeny spakować w jedno archiwum RAR/ZIP.
* Screenów nie wolno edytować ani zmieniać.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Screeny (link): http://www57.zippyshare.com/v/sIZWO0zf/file.html


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Argentynczyk
SteamID/IP: NeoBans / 91.239.180.250
Data zdarzenia: 03/02/2018 - 19:55:37 (4 minuty temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @Arcanix
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=134999
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA CLASSIC ] @ 1shot1kill.pl



Zaczyna mi CIe naprawde byc zal Arcan co ty ostanio wyprawiasz na serverze
masz i pobaw sie SS :)
Obrazek

Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 3 lut 2018, o 21:09

Ub leon :)

a co ja wyprawiam na serwerze niby i ze az zal mnie ? ze zrobilem ci ss bo otwierales ? ze pilnuje porzadku ? ze slay leci dla ciebie bo w chuja walisz a nie cele robisz ? to dla ciebie jest zal ? to lepiej jest ajk nie ma admina i nikt nie pilnuje porzadku, nie mowie o czitach ale wtedy mozesz caly czas sstac na respie z awp i nic nie robic nie ? wtedyto jest dobrze ? :)

No ale powiedz co ci nie odpowaida ze az tak zle adminuje :)

Leon1996

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 113
  • Dołączył: 22 lip 2015, o 10:14
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 56
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 3 lut 2018, o 21:10

nie mowie ze zle ale narzekasz ze czassami nie pojde do paki a jak grasz w CT tez czassami nie idziesz i nikt ci zlego slowa nie powie o to mi chodzi
ogołbym nie mam nic do Cb
Obrazek

Obrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#4) Napisano 5 lut 2018, o 12:29

Arcanix , niestety ale racja , sam piszesz do paki a tego nie robisz , wiadomo są sytuacje że zostajesz sam a przeciwnika 10 ,to nie biegniesz na przepadło bo wiadomo że nie rozbroisz, ale są przypadki że powinieneś szybciej reagować . Ja też nie zawsze info dostane to nie wiadomo na którego bs,a mam lecieć albo zostaje sam na dziesięciu to ide powoli , ale ja zacząłem grać raszem na każdej teraz mapie i to widać napewno ;) Resumując , zanim zaczniesz karać innych to najpierw sam się popraw ;)
Obrazek
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron