Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Darmowy Vip

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#16) Napisano 18 sie 2015, o 13:15

Ja też się nie zgadzam z tym ograniczeniem AWP. Wejdzie jakiś pionek co dopiero się uczy grać kupi AWP , a ktoś kto lubi i umie strzelać z awp nie będzie mógł z niego skorzystać. Co to to nie :)

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#17) Napisano 18 sie 2015, o 14:09

Tam Hunter coś pisze ,że spędzanie czasu na serwerze:)
To przecież ja miałbym cały czas free vipa :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#18) Napisano 10 wrz 2015, o 15:19

Witam jak wiadomo wakacje się skończyły duża część graczy siedzi teraz w ławce szkolnej a serwer FFA w godzinach poranno-południowych praktycznie swieci pustkami.Dlatego pisze z propozycją wprowadzenia w tych godzinach darmowego vipa na serwerze.Może to przyciągnąć graczy na serwer,więc mysle,że warto spróbować a serwer nic nie straci a nawet może zyskac bo osoby nie wykupujace do tej pory vipa przekonają sie do tego i zaczną kupywac.Byłoby to oczywiście tylko kilka godzin np 9-14 czy 10-15.Co wy na to? ;]

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#19) Napisano 10 wrz 2015, o 15:28

jestem za

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#20) Napisano 18 wrz 2015, o 07:59

Od 6-14 jestem za :p
Obrazek

SrutututuPeczekDrutu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 104
  • Dołączył: 4 lip 2015, o 20:30
  • Lokalizacja: Kirkcaldy
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 19

(#21) Napisano 28 wrz 2015, o 18:30

Wydaje mi się, że nie zachęci to ludzi do gry. Skoro na wielu serwerach reklamują free vipy. Jakoś mnie to nie przekonuje. Poza tym potrzebne są fundusze na utrzymanie sieci więc niech lepiej vip zostanie płatny.
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#22) Napisano 28 wrz 2015, o 18:43

ja sądzę że najważniejsza sprawa to dobry klimat i zabawa i ludzie będą sami siedzieć u nas ,dużo zależy od adminów czyli pełna kultura i trzymanie porządku brak obrażenia i wywyzszania sie będzie ok relaxs i pełen serv
^SzAkAl^

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#23) Napisano 28 wrz 2015, o 19:21

Z mojego punktu widzenia, jak widzę, że na serwerze jest darmowy VIP, a nie gra dużo ludzi, albo jakieś przychlasty to automatycznie odechciewa mi się tam grać pomimo darmowych broni czy dodatkowej kasy. Oczywiście mowa o randomowych serwerach. Całkowicie zgadzam się z Szakalem, na serwer zawsze wracają gracze, którym się spodoba klimat, poziom gry i jej kultura. Raczej nikt nie przepada za grą z nieogarami itp. Co do tego darmowego vipa, skoro rano serwer świeci pustkami, to kto będzie z niego korzystać ? Raczej wątpię, że zleci się masa ludzi, nawet jeżeli to większość z nich siedziałaby tylko w tych godzinach kiedy jest on darmowy i nawet nie miałaby zamiaru go kupować, skoro mogą sobie pograć rano parę godzinek i pójść :D Dla mnie darmowe VIPY są przereklamowane. Serwer musi po prostu się rozkręcić przez samych graczy. Osobiście sama wbijając na Lamersy przyciągnęłam znajomego, któremu się spodobało i sam grywa od czasu do czasu. Nie od razu Kraków zbudowano. Pozdrawiam :) I mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam w żaden sposób.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#24) Napisano 28 wrz 2015, o 23:42

Ja na to nie idę. Zresztą nie tędy droga panowie i panie. Trzeba zachęcać dobrą atmosferą a nie darmowym vipem.

DamianCFC

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 13 sty 2015, o 10:07
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#25) Napisano 29 wrz 2015, o 08:52

Osobiście jestem jak najbardziej na tak , jednak te godziny powinny mieć miejsce również w godzinach porannych jak napisał wcześniej Beton .Między 8 a 12 jest straszna pustka i tu trzeba szukać jakiegoś rozwiązania .

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#26) Napisano 29 wrz 2015, o 10:52

Moim zdaniem powinniśmy zamiast tego vipa promowac serw na innych serwerowniach. Dobra reklama zawsze przyciągnie graczy, a nieraz widziałem jak darmowe vipy tylko denerwowało graczy którzy go nieotrzymali.A poza tym gracze którzy mają vipa kupionego za kase mogą mieć pretensję do administracji o to, że kupili vipa a inni dostaja go za darmo.

Browar(L)

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 30 wrz 2015, o 09:04
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#27) Napisano 1 paź 2015, o 13:28

Mysle że aby zachecic wiecej ludzi do grania powidzmy takich co maja krotki staz gry na serwerze ffa badz only dust2 można by było jak najbardziej do godziny 11-12 do momenty kiedy dosyc dobrze serwer jest już rozkrecony dac Vipa
Tylko jak pisze hempgru niewiadomo jaka rekacja bedzie tych co kupuja za kase Vipa,ale mysle że skoro ci co maja Vipa chca grac z ludzmi zamiast czekac do tej godziny 11-czy 12 nie beda robili pretensji.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •