W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!
Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Nick podczas gry: IP/SteamID: Data: Powód bana: Opis sytuacji: Screeny:Screeny należy spakowaćw formacie ZIP/RAR i wrzucić pod linkpodany obok -->LINK* AmxBans:Po wejściu w podany obok link,należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID.-->LINK** Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry. WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia. ____________________________________________________________________________________________________________________
* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link. ** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.
W związku z nadchodzącą rocznicą sieci CSL, chcielibyśmy zaproponować Wam mały konkurs.
Dla każdego z serwerów wybrane zostaną 3 osoby, które w przeciągu miesiąca kwietnia najczęściej pojawiły się jako zwycięzcy w każdej z 3 kategorii, w przypadku remisu, zwycięzce wyłonimy poprzez małe punkty (więcej wyjaśnień w przypadku remisu, na chwilę obecną takiej możliwości nie zakładam):
Ilość punktów zdobytych w 3 różnych kategoriach na koniec zostaną zsumowane, a 3 pierwsze miejsca będą mogły się cieszyć z nagrody w postaci jednej z gier podanych poniżej.
Po ogłoszeniu wyników gracze winni skierować wiadomość PW do mnie. Ze względu na ograniczoną ilość egzemplarzy niektórych gier pierwszeństwo wyboru mają oczywiście zwycięzcy konkursu (kto pierwszy się zgłosi będzie miał wybór większy niż zwycięzca pozostałych serwerów, więc na pewno warto śledzić na bieżąco wyniki), następnie 2 oraz 3 miejsce.
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich graczy/adminów.
Lista gier dostępnych na chwilę obecną:
- - - - - - - - - -
Temat i dostępne gry mogą w międzyczasie ulec zmianie, co na pewno się nie zmieni, to kategorie finałowe.
Witam szanowna administrację csl, pytanie jest następujące: nagroda są gry na STEAM a jak wygra jakiś gracz który nie posiada STEAMA to też kod leci do niego czy nie jest brany pod uwagę?
Dzięki za odpowiedź, a to fakt jest darmowy ale myślałem że jak ktoś gra na ns tak jak ja grałem to też konta nie ma tam, przynajmniej w moim wypadku tak było. No ale jeżeli ktoś dostanie grę na steama a nie ma CS to może zachęci to go do kupienia mogłem pomyśleć zanim zadałem pytanie
Jeżeli ktoś będzie miał styczność z którymś z graczy DM (pierwsze 2 miejsca), to proszę Ich poinformować aby się zgłosili na forum, najlepiej bezpośrednio do mnie, bo temat słabo się w oczy rzuca.
1) Lapa - 19 - Przekazał grę na rzecz gracza Chwile Ulotne a wybór padł na - Resident Evil: Revelations 2 - Retail 2) Szarmancki Los Pederasta - 12 - Przekazał grę na rzecz CSL (dziękujemy) 3) Connor McGregor - 6 - Ryse - Son of Rome