Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Rank

PanPatrykPojechalNaBiwak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 6 gru 2013, o 14:25
  • Lokalizacja: Biała Podlaska
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 5

(#31) Napisano 22 lut 2014, o 21:30

Użytkownik szklanywzrok napisał:
na TP rozumiem pasowalyby te pkt gra taktyczna/zespolowa cos zobowiazuje ale nie ffa gdzie kazdy ma w d***e team a liczyc mozna tylko na siebie.. :)


albo na kolegow ze steam ;p
Pan Patryk pojechał na biwak.

Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#32) Napisano 22 lut 2014, o 22:39

Huti czego się denerwujesz? napisałem , że nie kwestionuję Twoich umiejętności ale to prawda ,że nie wiem czy ze 3 razy widziałem jak grasz całą mapę na FFA. Masz taki sposób i jak widać jest dobry, ale nie udawaj że wbijasz te pkt na spontanie i na luźnej grze, a nie stricte na punkty.

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#33) Napisano 22 lut 2014, o 23:05

Prosiłbym powrócić do tematu a nie wytykać Sobie czemu ten ma tyle czemu tamtem ma mniej.
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#34) Napisano 22 lut 2014, o 23:56

Użytkownik Zwierze napisał:
Huti czego się denerwujesz? napisałem , że nie kwestionuję Twoich umiejętności ale to prawda ,że nie wiem czy ze 3 razy widziałem jak grasz całą mapę na FFA. Masz taki sposób i jak widać jest dobry, ale nie udawaj że wbijasz te pkt na spontanie i na luźnej grze, a nie stricte na punkty.


Ostatnio na ffa grywam sporadycznie. Wystarczy mi 2-3 dni, aby zrobić lekką ręką 1,5k pkt. A Twój tok rozumowania jest błędny, ponieważ grając dziennie 10-30 minut nie da się zrobić tyle punktów, co ja. Tak, wbijam je na spontanie, zarówno na FFA jak i na d2. Wejdź i sobie sprawdź. Nie ma w tym żadnej trudności, bo nie ukrywajmy, poziom na naszych serwerach nie jest wybitnie wysoki.

Ty nie musisz widzieć ile gram, wystarczy, że ja wiem. Denerwuję się? Nie, mnie to nie denerwuje, tylko wkurwia, bo wszystko wiecie najlepiej.
Wybacz Oschi, ale czasami trzeba odpisać na to i owo. Bo ktoś tu myśli, że wszystko wie.

Do tematu... Statystyki, które są obecnie na serwerze d2 i ffa są lepsze od zwykłej topki. Początkowo nie byłem ich zwolennikiem. Jednak zmieniłem zdanie. Utrzymać się na wysokim miejscu jest trudno. Przy starym rankingu wystarczy bardzo dużo grać i w miarę wychodzić na +. Róbcie co chcecie, mi to ryba. Bo tak jak już wcześniej wspomniałem, to tylko internetowe cyferki, z których nikt z tego nic nie ma, chyba, że jakąś tam osobistą satysfakcję.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron