Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

humory i humorki :)

Ja zwariuje !

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 15 mar 2014, o 03:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 21 mar 2015, o 11:56

Jeśli nie wiesz, jak wypełnić pola poniżej spójrz trochę wyżej - tam jest Regulamin działu i wszystko jest opisane :)

Nick podczas gry:Ja Zwariuje !
IP/SteamID: 'STEAM_0:1:46942169'
Data:
Powód bana:
Opis sytuacji: pan szakal pilowac zaczal w mikrofon - porosilem raz, drugi potem sie zdenerwowalem i mowie "zamknijcie sie juz troche bo nic przez was qrwa nie slychac" po czym otrzymuje bana pod tytulem : nikt tu nie jest kurwa-na 3 godziny jak dobrze pamietam- - hehe takie zagrywki mozesz stosowac w stosunku do gnoi nie do mnie - ja mam za duzo lat zebys cos takiego mogl robic-dlatego powiedzialem przez mikrofon ze zachowales sie jak cwel-i nie cofam tego- nie zamierzam przepraszac ani prosic bo mam na to za duzo lat-ban zawdzieczam twojemu mumorkowi ktory sie zepsul kiedy zwrocilem ci kilkukrotnie uwage-bo przeciez jak sie ma admina mozna wiecej nie? - stana za toba ludzie z serwera murem itd-przerabialem to juz nie raz i pie...li mnie to-wszedlem zeby napisac ze mam do ciebie zal za tego 3 godzinnego bana najbardziej-bardziej niz tego na tydzien-mamy mniejwiecej po tyle samo lat-ja mam 30 a ty nie wiem- w kazdym razie nie bede przepraszal i jak bym chcial wywalczyl bym zniesienie tego bana bo nie masz na to absolutnie zadnych dowodow-na to co mowi sie przez mikrofon,ale to nie o to chodzi-chodzi o to ze swoimi poematami wyglaszanymi przez mikrofon przeszkadzacie grac innym w tym mi-bo gram na sluch-ale nikt oprocz mnie sie nie wychyli bo sie boi-ja mam wyje...ne - jezeli musisz tak napieprzac w te mikro - jest od tego ts ,albo mozesz sobie nawiazac polaczenie glosowe w steamie-mozna gadac i td ale jezeli to juz jest przeszkadzanie a wiesz ze bylo - to nie ty tylko ja mam tu racje-i nie bedziesz dawal mi banow na 3 godziny tylko dla tego ze sie uniosles honorem i oburzyles bo przeciez nie wolno zwrocic ci uwagi - nie interesuje mnie co tu napiszesz bo wiem ze ja mam racje a nie ty-zawsze mi sie dobrze z toba gralo - ale jak widac kazdy ma humory i humorki-pisze to po to zeby wyjasnic-mam do ciebie zal za bana na 3 godziny-tak nie pownienes traktowac kogos kto w odroznieniu od ciebie gra codziennie na serwie -i pewnie ma mtu najwiecej godzin-bo gram takze w robocie-a ty wchodzisz raz na ruski miesiac i baujesz -czasem kazdemui nerwy siadaja- zdenerwowales mnie tym banem dlatego cie wyzwalem-tak nie powinno byc- nie jestem tez bez winy - to akurat btez wiem,ale chuj mnie strzela czasem-czaisz-mam nadzieje ze juz nie bedzie takich sytuacji-dlatego to tez pisze-nie chce sie z toba klocic,troche tez zawinilem bo moglem dobrac mniej wolgarne sformulowanie ale jak kazdy wie mam jezyk ciety-wymagam gry na poziomie-nie tp koniecznie bo sam z siebie duzo staarm sie dawac podzcas gryy i tyle - pozdro
Screeny:
AmxBans:
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 3 dni, 7 godzin, 23 minut i 2 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick: Ja Zwariuje !
[AMXBans] Powod: 'nikt tu nie jest kurcze'
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-lamers.com
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:46942169'
[AMXBans] Twoje IP: '89.228.50.239'
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 21 mar 2015, o 12:04

Jeszcze na tym forum nie czytałem tak długiego zdania, nawet co nie co zrozumiałem :)

Zapraszamy admina banującego do wypowiedzenia sie w temacie.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#3) Napisano 21 mar 2015, o 12:17

Szakal raczej się nie pojawi bo pracuje, więc wypowiem się ja bo znam sprawę. A więc zacznę od tego że:
- na serwerze obowiązuje kultura, a Ty ciągle obrażasz i przeklinasz
- nagminnie omijasz cenzurę na serwerze, a jak już Ci się nie uda ominąć to są pod nią epitety jakich nie znałam

Nie obchodzi nas ile masz lat. Możesz mieć 15, 30, 55 lat ale na serwerze każdego obowiązuje minimum kultury. Ci co kampią, rozstawiają namioty na respach są banowani więc nie musisz przy każdej takiej akcji używać swoich "kurw" bo to i tak nic nie da.
Z tego co mi wiadomo ban został przedłużony na tydzień za tego "cwela" w stosunku do szakala. On również ma swoje lata i znam go na tyle, żeby powiedzieć, że on nie da się ten sposób nazywać i nie da sobie w kaszę napluć. Dziwi mnie fakt, że wcześniej nie dostałeś bana za swoje odzywki, nagminne przeklinanie i obrazy na micro i sayu, ale to już inna sprawa.

Reasumując ban jest za tego "cwela" i to słuszny w 100 %. Następnym razem ukróć swój języczek chcąc kogoś obrazić, bo to czy to admin czy byłby to zwykły gracz którego byś tak nazwał to nie ma znaczenia. Tak czy siak wyrwałbyś bana czy od szakala, mnie czy jakiegokolwiek innego admina. I nie ma tu mowy o humorach i humorkach tak jak napisałeś, bo szakal jest na tyle dojrzałą osobą, że potrafi rozgraniczyć życie wirtualne i życie realne i nie musi pokazywać tego jaki ma humor w grze.. :facepalm:

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#4) Napisano 21 mar 2015, o 12:32

JA zwariuje wiesz ze zawsze sie dogadujemy ale zwrucilem Ci jak zawsze uwage zebys nie obrazal i pod koniec jednej z rund powiedziales "ruszac sie kurwy do paki " stwierdzilem ze trzeba Cie ochlodzic wiec ban A Za to co powiedziales do mnie sadze ze jak jestesmy w podobnym wieku to wiemy co mowimy czemu ja Ci tak nie powiedzialem bo wiem ze przeskabel to moge wyzywac wszystkich ale nie robie tego bo niesprawia mi to satysfakcji pamietaj .
^SzAkAl^

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#5) Napisano 21 mar 2015, o 12:37

Przedłużyłem bana na prośbę szakala o tydzień
Słyszałem to : "zamknijcie sie juz troche bo nic przez was qrwa nie slychac" a szakal chyba usłyszał że powiedziałeś "kurwy" i dał bana na 3h.
No i wychodząc jak to Ty musiałes powiedzieć kończący argument za co dostałeś bana na tydzień.
Dobrze że mamy tu osoby starsze na serwerze, ale nie dobrze że tak wulgarne. Ja osobiście słyszałem że nie powiedziałeś "kurwy" a "kurcze" ale można polemizować bo charczy Ci mikrofon. A co do to "cwela" to wiadomo...

Ja zwariuje !

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 15 mar 2014, o 03:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#6) Napisano 21 mar 2015, o 12:45

no wiec wlasnie-nikt nie jest nieomylny-nie powiedzialem qrwy a qrwa - wiec ban nie byl sluszny-jezeli nie byl sluszny mialem prawo sie wqrwic-nie mialem prawa w sumie od cweli cie wyzywac i przepraszam-zeby nie bylo ze taki narcyz ze mne-bo znam znaczenie tego slowa ale poprostu mnie rozsadzilo jak zobaczylem tego bana - w dodatku od ciebie-wiec reasumujac-ruda powiedziala ze ban sluszny w 100%-nie jest sluszny w 100% bo mozna bylo tego wszystkiego uniknac-moge przeprosci za cwela ewentualnie-ale wczesniejszy ban nie byl sluszny-zostaly 2 dni-wiec prosze o zniesienie tego bana-bedzie spokoj -i nie ma co spamowac daklej

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#7) Napisano 21 mar 2015, o 12:49

Myślę, że znieść można jeżeli przeprosiłeś. Nie jesteś tam jakimś graczem który stwarza Bóg wie jakie problemy i jak zostało 2 dni to myślę, że te 5 dni które już minęły starczyły żeby odpokutować za tę obrazę. No tutaj decyzja należy do szakala.
A chodziło mi że słuszny w 100 % za tego "cwela" .

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#8) Napisano 21 mar 2015, o 13:02

Zacznij pisać w polskim języku używając znaków interpunkcyjnych- zgodnie z zasadami poprawnej pisowni. Bo takie coś strasznie męczy oczy. Jak już sam napisałeś "masz za dużo lat" (dziwne), więc powinieneś znać ortografie.

Co do skagi.. Hmmm.. Serwer DD2 jest miejscem, gdzie spotykają się ludzie żeby spędzić czas na grze i rozmowach (tutaj przykład mój i Łysego). Od tego służy mikrofon, żeby się komunikować. Nie każdy ma możliwość grania w cs'a na odpalonym ts'ie, gdyż u takiego gracza pojawiają się lagi. Rozmowa głosowa na steam? Utrudnia to grę, gdyż rozmowa jest przeniesiona na słuchawki, a w głośnikach leci sound z cs'a. Więc lipa.

Co do banów.. Pierwszy ban na 3h za "ruszcie się kurcze do paki"? No błagam :P Przeklinać czasem kurcze można :P Sami napisaliście, że nie wiecie czy powiedział "kurwy" czy "kurcze". Więc tu bronię gracza- ban niesłuszny. Ale nawet jeżeli, pisze się odwołanie i ban jest w takim przypadku ściągany. Jeżeli chodzi o bana na tydzień za "cwela". To tutaj stoję po stronie Szakala, gdyż sam bym nie pozwolił, żeby mnie wyzywano :) Ja osobiście dał bym krótszego ale nie do mnie to powiedziałeś :P Tutaj decyzja już należy do Szakala ew. Czerwonych czy ban zostaje czy zostaje ściągnięty.

Niezależnie czy gracz czy admin, niezależnie od sytuacji nie wyzywamy :p O ! Taka rada wujka Verony na przyszłość :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#9) Napisano 21 mar 2015, o 13:22

Jak ktos moze to sciagnijcie mu tego bana
Nastepnym razem dam Ci perma jak tak do mnie powiesz haha pozdrawiam
^SzAkAl^

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#10) Napisano 21 mar 2015, o 13:27

Zaraz zdejmę

UB poszło. Zapraszam do gry, ale pamiętam hamuj swój języczek :D

Do zamknięcia.

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#11) Napisano 22 mar 2015, o 01:13

Użytkownik Verona napisał:
Zacznij pisać w polskim języku używając znaków interpunkcyjnych- zgodnie z zasadami poprawnej pisowni. Bo takie coś strasznie męczy oczy. Jak już sam napisałeś "masz za dużo lat" (dziwne), więc powinieneś znać ortografie.

Ładnie ty jesteś dziwny koleś, w jednym temacie pyszczysz że mamy filozofa za ortografie nie gonić a zaraz idziesz do drugiego i gonisz innego kolesia za ... ortografie. Co do tematu typowy szakal, wejdzie, piłuje mikro, wielu ludziom przeszkadza ale ważne że jemu, koleżance i paru kolegom jest fajnie, no bo przecież miła atmosfera podstawa

Tak wiem ocenzurowano, nie na temat

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#12) Napisano 22 mar 2015, o 09:50

Temat wyjaśniony. Ban ściągnięty. Zamykam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •