Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

slay?

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#1) Napisano 15 maja 2017, o 21:44

Witam, chciałbym złozyc skarge na admina (nie wiem ktorego) ktory dal mi slaya za nic na koniec mapy bo najwidoczniej mu sie spieszylo do nastepnej. Czy ktos moglby sprawdzic ktory to admin?
15:05:2017 okolo 20:55
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#2) Napisano 16 maja 2017, o 11:58

Czy pisanie na temat jest tak bardzo trudne Panowie? Nie macie nic sensownego I ZWIĄZANEGO Z TEMATEM to idźcie do działu Humor nabijać postów.

Conor McGregor sprawdziłem który (zakładam, że Twój nick to Conor McGregor na serwerze, podawaj na przyszłość ;-)), niestety znając jego aktywność będziesz musiał poczekać na wyjaśnienie trochę dłużej. @CZK tłumacz się!
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#3) Napisano 16 maja 2017, o 20:58

Pisałem na amx_psay (ze względu na standardowy kolor wiadomości, pewnie zlało się z informacjami), że jak chcesz pisać skargę, to na mnie. ;>

Powiedzieli na serwerze, że podniosłeś awp i będziesz kozaczył, zobaczyłem 12 sekund do końca rundy, więc chciałem Cie slapnąć z tego trupa, niestety sztywne palce (ledwo wszedłem do gry) nie sprostały zadaniu i zamiast slapa dostałeś slaya. Dzisiaj śpię na ziarnku grochu a jutro czeka mnie biczowanie i karny jeżyk. Mam nadzieję, że w ten sposób odkupię swoje winy.

@~ yay ~, for Equestria! jestem to ja "cały czas", gorzej z chęcią wypowiadania się. ;>
Odnośnie tego pisania na PW, jakby dało chociaż sam nick gracza ustawić tak, żeby bardziej się w oczy rzucał gdy już wiadomość "pw" zostanie wysłana.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#4) Napisano 16 maja 2017, o 22:03

Ale ja byłem w ct, i 2 zostało w tt, gdzie nie mieli podlozonej paczuchy :( (jeden na gali drugi na zielonych jak dobrze pamietam i im sie dupek ruszyc nie chcialo (w tym admin ale nie bede mowic ktory)). Wiec nie zawsze Conor jest po tej "złej" stronie ;D
Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •