Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

BS

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#31) Napisano 28 lis 2016, o 17:36

1. Na rozgrzewce zablokowany jest, bo w momencie gdy plugin sprawdził początek rozgrzewki było 4 lub mniej w ct. Analogicznie sytuacja wygląda w zwykłych rundach, gdy na początku rundy mamy 4 w CT, runda się zaczyna, ale nagle ludzie przypływają i w czasie trwania rundy dołącza do CT i się odradza - pomimo iż just jest 5 w CT, to plugin nadal będzie blokował BSa, bo sprawdza wyłącznie na początku rundy.
2. Co to BS-ów, to nie jest to wina pluginu czy Axla, tylko twórcy mapy. Inaczej jest podpisany w pliku mapy, a inaczej oznaczony na mapie - z tego co mi się wydaje, to tak jest w przypadku nuka, niby górny - dolny, może niektórym się ubzdurało, że górny to A, ale w rzeczywistości jest on podpisany w pliku mapy jako B.
3. Dawno nie miałem w ręce snajperki na rozgrzewce, więc nie wiem co ci odpowiedzieć.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#32) Napisano 28 lis 2016, o 17:54

Użytkownik ZoRRo napisał:
1. Na rozgrzewce zablokowany jest, bo w momencie gdy plugin sprawdził początek rozgrzewki było 4 lub mniej w ct. Analogicznie sytuacja wygląda w zwykłych rundach, gdy na początku rundy mamy 4 w CT, runda się zaczyna, ale nagle ludzie przypływają i w czasie trwania rundy dołącza do CT i się odradza - pomimo iż just jest 5 w CT, to plugin nadal będzie blokował BSa, bo sprawdza wyłącznie na początku rundy.
2. Co to BS-ów, to nie jest to wina pluginu czy Axla, tylko twórcy mapy. Inaczej jest podpisany w pliku mapy, a inaczej oznaczony na mapie - z tego co mi się wydaje, to tak jest w przypadku nuka, niby górny - dolny, może niektórym się ubzdurało, że górny to A, ale w rzeczywistości jest on podpisany w pliku mapy jako B.
3. Dawno nie miałem w ręce snajperki na rozgrzewce, więc nie wiem co ci odpowiedzieć.


No spoko z tą rozgrzewką to tak się domyślałem że łapie początek i tyle. Co do awp to pierwszy raz miałem coś takiego nie wiem o co chodzi z tym ale faza była.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#33) Napisano 28 lis 2016, o 19:34

Nazwa mapy na ktorej blokuje nie tego BSa co trzeba badz blokuje poprawnego z bledna informacja?
Problem z awp na jakiej mapie?
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#34) Napisano 28 lis 2016, o 19:42

Użytkownik Axl napisał:
Nazwa mapy na ktorej blokuje nie tego BSa co trzeba badz blokuje poprawnego z bledna informacja?
Problem z awp na jakiej mapie?



Jakoś około 2h temu na kabulu to było u mnie.

Co do bs to Barcelona na pewno. West niech zostanie jak jest po jest jakoś w miarę szansę 50/50. Jak coś będę miał jeszcze to dam znać.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron