Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Znalezione wyniki: 21

Wróć tam gdzie byłeś

patafiańskie społeczeństwo....

autor: ZoRRo
27 gru 2015, o 23:18
 
Grand Nie musisz nagrywać, bo i tak wszyscy wiedzą jak to wygląda :)
Dobrze przynajmniej, że nie słyszysz to co czasami na kanale adminów się wyprawia, wystarczy KubeQ z Tosią to już normalnie nie pograsz.
A co admin to inny obyczaj, ja koło słowa "patafianie" przeszedłbym obojętnie.

A przytaczając taką historię. Pewnego razu, pewien gracz, na pewnej mapie zwanej de_train, zasugerował adminowi, że nie umie grać - zrobił to grzecznie, aczkolwiek ze stanowczością, odpowiedź była jakże zaskakująca "Zamknij mordę", odpowiedź wtedy napotkała się w tym samym tonie "sam zamknij mordę", już byłem przekonany, że ban jak nic będzie, ale obeszło się bez obrażeń i rozeszli się w miłości :piwko:
+coś z dd2
http://i.imgur.com/ZxEALYM.png

Karaoke Party - Zaczynamy!

autor: Kondzik
31 gru 2015, o 02:46
 
Obliguję się do otwarcia kararoke własnym występem który nie będzie brany pod uwagę przy ocenie. Jeśli ma ktoś pierwszy to zrobić to bez krępowania się mogę to być ja ;)

Galeria

autor: Greg
5 paź 2015, o 00:01
 
:piwko: Greg with My Broo ! :)
Weselicho sie udało ^^ :piwko:

Galeria

autor: Czas ponoc goi rany
16 paź 2015, o 12:31
 
Spekulacje krążą o Łysym co nie jest Łysym, to Wam powiem że Łysy zmienił się na owłosionego :bezzebnyhunter:

IMAG0582.jpg

MP5 - Lekka ale skuteczna

autor: Axl
20 paź 2015, o 06:16
 
Chyba najmniej używaną bronią w CS jest Mp5. Jest to błędem postaram się udowodnić że jest to świetna broń.
Jej zaletami są: niska cena oraz duża skuteczność. Po przegranej rundzie, kiedy posiadamy marne 2000$, nie możemy pozwolić sobie na rarytasy typu m4a1, czy jak kto woli AK47. W akcji mp5 potrafi przewyższać dużo droższe pozycje. Postaram się, na ile to możliwe opisać dokładniej tę broń oraz po części pomóc w jej opanowaniu.

Oto główne cechy broni:
Typ broni: SMG
Max amunicji: 120
Ammo w magazynku: 30
Cena: 1500$
Szybkość: 11 strzałów/sec
Obrażenia na tułów (bez kamizelki): 28 HP
Obrażenia na głowę (bez hełmu): 84 HP
Czas przeładowania: 2.7sec
Zmiana trybu strzelania: brak

Wielką zaletą broni jest łatwość jej obsługi. Nie trzeba, tak jak np w AK47, przerywać serii, aby strzały miały jakiś skutek. Mniejsze znaczenie, niż w innych typach broni, ma również pozycja gracza. Różnica w celności między pozycją stojącą jest niewielka w porównianiu z kucaniem. Dopiero przy skoku celność nieco się obniża. Również na dłuższy dystans Mp5 posiada wystarczającą celność. Wadą Mp5 jest siła uderzenia. Przy starciach z m4a1, lub na dłuższy dystans z AK47, ciężko jest uśmiercić przeciwnika. Przejdźmy do nauki strzelania.

Podsumowując, Mp5 to broń uniwersalna, o najszerszym zastosowaniu. Jest najgodniejszą pozycją do wyboru, jeżeli nasze kieszenie nie są zbyt pełne. Niezastąpiona w czasie 2 rundy, kiedy nie stać nas na broń wyższej klasy. Mimo swojej ceny, może bezapelacyjnie konkurować z każdym typem broni w CS. Jest ona godna polecenia dla graczy początkujących, gdyż jej obsługa jest bardzo prosta.

Galeria

autor: Rudziutka
31 paź 2015, o 17:19
 
Jadę na bajlando!

aaa.jpg

Galeria

autor: Czas ponoc goi rany
31 paź 2015, o 18:45
 
Ja się przebrałem za łysego z włosami :D

IMAG0628.jpg

Halloween - Co? Jak? Gdzie? Dlaczego?

autor: ZoRRo
31 paź 2015, o 22:59
 
A.C.A.B#wislaq/AJ kto tu niby propaganduje? To jest wyłącznie informacja. W mediach, na ulicach i w innych miejscach coraz więcej tego się pojawia, więc kto chciałby wiedzieć co to jest, to sobie to przeczyta. Nikt tutaj nikogo nie nakłania, a na pewno sam tego nie robię, bo tego nie obchodzę. :zaba:

Ja to bym nazwał raczej poszerzaniem wiedzy.

Galeria

autor: Filozof
3 lis 2015, o 16:24
 
...

Galeria

autor: Grand
8 lis 2015, o 00:31
 
Dawno mnie tu nie było więc nadrabiam zaległości :D Zdjęcie jak widać z siostrzenicą oraz siostrą :)

chrzciny.jpg


P.S. Za koszmary bądź wady wzroku nie odpowiadam :)

Galeria

autor: Karmelove
12 lis 2015, o 01:13
 
:figielek:
12196351_994532290589524_6256278601205351366_n.jpg

Galeria

autor: HaKu
8 lis 2015, o 14:09
 
Za uszkodzenia okularów oraz ukazanie się jakich kolwiek wad wzroku nie odpowiadam. Poza tym Elo wszystkim ^^

Wierszyk :)

autor: paranormal
14 lis 2015, o 14:52
 
Idzie drogą chuj ciapaty,
muzułmanin ten brodaty.
Na swej głowie turban nosi,
gdyż go Allah o to prosi.
Idzie drogą medytując,
"Allah Akbar" wykrzykując.
Wykonuje przy tym taniec,
skurwysyński pakistaniec.
Nie potrzebna mu dziewucha,
bo na co dzień kozy rucha.
Nie zje również schabowego,
gdyż zabrania islam tego.
Alkoholu też nie raczy,
bowiem Allah ciągle patrzy.
Jedynie co im pozwalać,
z Europy wypierdalać.
I na koniec jedno zdanie:
chuj wam w dupę muzułmanie.

przesłanie sobotnie

autor: maluCZKa
17 maja 2014, o 10:11
 
SYN: Tato, mogę Cię o coś zapytać?
TATA: No jasne, o co chodzi?
SYN: Tato, ile zarabiasz na godzinę?
TATA: To nie twoje sprawa. Dlaczego zadajesz mi takie pytanie?
SYN: Ciekawy byłem. Powiedz mi proszę ile zarabiasz na godzinę.
TATA: No,jak tak bardzo chcesz wiedzieć zarabiam 100 $ na godzinę.
SYN: Oj! (z opuszczoną głową), tato, pożyczyłbyś mi 50 $?
Tata się wkurza.
TATA: Jedyny motyw dlaczego mnie o to zapytałeś, bo chciałeś żebym pożyczył ci pieniędzy na zakup jakieś głupiej zabawki, albo innej bezsensownej rzeczy do swojego pokoju i do łóżka.
Zastanów się nad tym dlaczego jesteś takim egoistą. Ja pracuję ciężko cały dzień a ty zachowujesz się tak niedojrzale.

Mały chłopczyk poszedł w ciszy do swojego pokoju i zamknął drzwi.
Mężczyzna usiadł i myśląc o pytaniu chłopca i jeszcze bardziej się zdenerwował. Jak on mógł zadać mi takie pytanie. Zaczął rozmyślać.
Może miał potrzebę kupić coś niezbędnego za te 50 $, nie pyta często o pieniądze.
Mężczyzna poszedł do pokoju chłopca i otworzył drzwi.

TATA: Śpisz synku?
SYN: Nie tato, nie śpię
TATA: Tak sobie pomyślałem, że może byłem zbyt surowy dla ciebie. To był naprawdę ciężki dzień dla mnie i wyładowałem się na tobie. Oto 50 $ o które mnie poprosiłeś.
Mały chłopiec usiadł na łóżko i uśmiechnął się.
SYN: Ach, dziękuję tato.
Po czym spod poduszki wyciągnął pomarszczone banknoty. Mężczyzna zobaczywszy, że chłopiec miał pieniądze zaczyna się denerwować.
TATA: Dlaczego chcesz pieniądze skoro je masz?
SYN: Ponieważ nie miałem wystarczająco, ale teraz już mam.
Tato, mam 100 $ teraz. Mogę kupić jedną godzinę z twojego czasu. Proszę przyjdź wcześniej jutro z pracy. Chciałbym zjeść z tobą kolację.
Tata oniemiał. Objął synka i błagał o przebaczenie.
To jest tylko historyjka, która ma przypomnieć wam wszystkim, że nie jest tylko ważne aby pracować ciężko całe życie. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że czas ucieka nam między palcami, a my nie spędzamy go z osobami bliskimi, ważnymi, tymi które kochamy. Jeżeli umarlibyśmy jutro, firma dla której pracujemy łatwo nas zastąpi w kilka dni, ale rodzina i przyjaciele będą nas opłakiwać przez resztę ich życia. Pomyślmy więc dlaczego tak bardzo jesteśmy pochłonięci pracą. Istnieją ważniejsze rzeczy.

ISIS, uchodźcy i zamachy terrorystyczne czyli wielkie szambo

autor: Zwierze
18 lis 2015, o 22:52
 
Pokrótce wyrażę swoją opinię - Francja ma dokładnie to na co zasłużyła, pomijam już to że w zamachach zginęło teraz ponad 200 Rosjan w tym samolocie, ale nikogo to tak nie obeszło. Francuzi to jacyś nadludzie? W samym Paryżu jest w tym momencie milion muzułmanów, w całej Francji być może nawet do 20 mln. Oni nie wzięli się tam przez 1 dzień.


A dlaczego akurat sikam na Francuzów? Wystarczy spojrzeć na historię jak wyglądały ich sojusze z nami - Już Napoleon wykorzystał naszą naiwność, żeby użyć polskiego mięsa armatniego do swoich celów a kiedy nie byliśmy mu akurat potrzebni to wysyłał nas na tropikalne wyspy do tłumienia murzyńskich buntów....
Po drugie gdyby nie postawa Francji w 1939 roku nie było by II wojny światowej ( przynajmniej w takiej formie ), ale woleli rzucać ulotki i pić herbatkę w okopach niż ruszyc na Niemcy ( Hitler był tak pewien ,że Francja nie odważy się zaatakowac i umierać "za Gdańsk" ,że na zachodnim froncie nie zostawił praktycznie żadnych wojsk ).

Później w 1944 Polacy również wyzwalali Francuzów do spółki z Anglikami i US-manami.... Ich ruch oporu w porównaniu do naszego to była kpina ( mimo ,że u nich nie groziły takie kary i represje jak u nas ). Trochę śmieszy mnie jak oni mówią ,że ci terroryści to są tchórze.... przyganiał kocioł garnkowi.

Jedyne co możemy zrobić to zabarykadować się w naszym ciemnogrodzie i czekać na rozwój wydarzeń czyli 3 wojnę światową ( konflikt z ISIS to dopiero początek, Putin już dwa dni temu przedstawił listę 40 krajów finansujących terrorystów na sumy 50 mln$ miesięcznie ).

ISIS, uchodźcy i zamachy terrorystyczne czyli wielkie szambo

autor: zielone_jon..
18 lis 2015, o 23:21
 
Najbardziej rozwala mnie polityka Brukseli. Francja sama jest sobie wina. Bo jak rząd pozwala sobie na to by na swojej ziemi rządziło bydło. we Francji są dzielnice gdzie boi się wjechać policja no jak kur można sobie pozwolić na coś takiego jak. Sami sobie najebali syfu to niech teraz nie zgarniają i narzucają ją komuś tak samo Niemcy pani Merkel chce siłą wcisnąć nam to bydło. Ale pani Merkel nie wiem że Polska to nie są Niemcy,Francja,Szwecja czy też Anglia. My nie damy sobie zaprosić zwierząt do naszego kraju. Dziękuje swoim rodzicom i nie tylko dziękuje Bogu że urodziłem się w Polsce. I ja i nie tylko ja nie pozwolę żeby jakieś bydło poniżało naszą religie i nie tylko bo cały naród a w szczególności kobiet. Kto dał im prawo mówić że ich religia jest najlepsza że ich Bóg jest największy no kto. Niech przyjeżdżają to dostaną to czego szukają. My Polacy w porównaniu do innych krajów nie damy sobie w kasze dmuchać zrobimy im taki dżihad jaki Jan III Sobieski zrobił pod Wiedniem. To jest cytat gościa z organizacji Polish Defence League. I tak będzie bo to co się dzieje w Europie to przechodzi ludzkie pojęcie. A wszytko zawdzięczamy Amerykanom chciało się pretekstu do wojny z tym gównem to wyjebali sobie dwie wierze a co tam 2000 ludzi ważniejsza kasa. Teraz sami szkolą tych brudasów i wspierają militarnie. Wystarczy trochę poczytać. Także ludzie otwórzmy oczy bo jak widzę kom... na FB a temat brudasów to ręce mi opadają do samej gleby. Tyle ode mnie.

Galeria

autor: KubeQ.Pl
1 gru 2015, o 09:26
 
Miała być broda na Mikołaja ale nie wytrzymała i został WĄS haha haha haha :samobojstwo:

Galeria

autor: Pułkownik_Wojtynski
11 gru 2015, o 01:23
 
Też się dorzucę.

Zestawienie wyników.

autor: Parker
5 sty 2016, o 01:02
 
Drabinka po pierwszym dniu:
Obrazek

Turniej 2016

autor: paranormal
6 sty 2016, o 02:45
 
Koniec zamykam temat. Został tylko finał do rozegrania. Jak macie się tak spinać to następny turniej będzie może za rok albo dwa. Trudno.

Zakończenie i podsumowanie turnieju

autor: Axl
11 sty 2016, o 00:23
 
Z racji wielu skarg kazdy gracz ze złotej piątki K:D dostaje VIPa na 5miesiecy, niestety nie dogadamy sie inaczej.
Zapraszam Was jednak do zorganizowanie kolejnego turnieju i ocenę osiągnięć tak by każdemu dogodzić.
Pozdrawiam.


Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron