Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Znalezione wyniki: 31

Wróć tam gdzie byłeś

Galeria

autor: Nerr-ka
3 sty 2016, o 23:33
 
;)

Karaoke Party - Zaczynamy!

autor: Nerr-ka
3 sty 2016, o 02:06
 
http://4.1m.yt/BeQoHoy.png
Greg

http://1.1m.yt/oSNvRfJ.png
A.C.A.B#wislaq/AJ

http://1.1m.yt/ubbPCzU.png
Zjarany Damian

Gratulujemy!
Szkoda, że dużo osób było chętnych a z 10 osób w ogóle się nie zjawiło - macie czego żałować. Mimo tego na konkursie było obecnych ok. 19 osób i Ci, którzy nie brali udziału z wielką przyjemnością zaśpiewali. Myślę, że co jakiś czas można organizować Karaoke nawet bez nagród - 4fun. Nagrania z karaoke będą dlatego proszę nie zamykać tematu :) Dziękujemy za mega zabawę!!

Po VIPY proszę zgłosić się do Axl

Turniej Noworoczny - Zapisy

autor: Nerr-ka
31 gru 2015, o 15:20
 
Lista zostaje zamknięta.

Dziękuje wszystkim kapitanom za zgłoszenie swoich drużyn do turnieju. 02.01.2016 roku pojawi się nowy temat ze wszystkimi informacjami m.in przebieg całego turnieju, mapy, godziny rozpoczęcia poszczególnych meczy, wszystkie informacje dot. drużyn. Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku 2016!

Nerr-ka, Parker oraz BzyQ.

Turniej Noworoczny - Zapisy

autor: Nerr-ka
21 gru 2015, o 22:54
 
http://4.1m.yt/AsEURNE.png


Nowy rok - nowe wyzwania. Z tej okazji rusza nasz lamerski turniej noworoczny. Wraz z Parkerem oraz Bzyqiem wzięliśmy sprawy w swoje ręce, a dzięki wsparciu ze strony administracji mamy do rozdania skromne (a może i nie?) nagrody. Przede wszystkim liczymy na Was! To dzięki Wam drodzy gracze turniej może wystartować. Spora ilość osób zadeklarowała chęć udziału - mamy więc cichą nadzieję, że znajdziecie trochę czasu i powstaną silne teamy ze wspaniałymi graczami. Na wstępie chciałabym poinformować (również w imieniu pozostałych), że drużyny, które nie wstawią się w wyznaczonym terminie zostaną od razu zdyskwalifikowane. Jeżeli turniej ma mieć racje bytu, niech on trwa parę dni, a nie miesiąc. Szanujmy swój czas i weźmy się w garść. Nie ma co owijać w bawełnę, przejdźmy od razu do konkretów.

http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Do turnieju zgłaszają się drużyny 5 osobowe + 1 osoba rezerwowa
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Drużyny są dowolne tzn. nie ma podziału na samych adminów, czy też graczy. Jednym słowem - kto chce i z kim chce.
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Turniej jest tylko i wyłącznie dla graczy posiadających STEAM. Jeżeli nie masz - czas to zmienić, zamiast kupić sobie kebaba, piwo czy też fajki, po prostu zainwestuj w klucz.
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Zasady turnieju są standardowe - nie ma co tutaj dużo tłumaczyć, przede wszystkim bez żadnych wspomagaczy.
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Każda drużyna wybiera swojego kapitana
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Zapisując się do turnieju macie świadomość, że terminy są ściśle ustalone i nie ma żadnego przekładania. Drużyna nie zjawia się, bądź nie ma pewnej ilości graczy - no cóż, dziękujecie za cudowną grę i możecie kibicować pozostałym teamom.

http://4.1m.yt/BeQoHoy.png
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Dla każdej osoby z teamu - losowy klucz do gry. Nazwy zostaną dodane później.

http://1.1m.yt/oSNvRfJ.png
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Dla każdej osoby z teamu - VIPY na 3 miesiące na wybrany przez siebie serwerze.

http://1.1m.yt/ubbPCzU.png
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Dla każdej osoby z teamu - VIPY na 2 miesiące na wybrany przez siebie serwerze.

http://3.1m.yt/EASA7Nt.png
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Najlepszy gracz turnieju otrzyma od nas... niespodziankę :) Powiem jedno - warto się postarać.
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Osoba z największą ilością HS otrzyma koszulkę Razer (Niestety tylko rozmiar M)
http://dodatkii.net/punktatorki/18.gif Osoba z największą ilością fragów otrzyma klasy Mega Premium + VIP na serwerze COD MOD

Lista zapisów jest otwarta do 31.12.2015 roku. Turniej odbędzie się 4.01.2016 roku. Kapitan zgłasza swoją drużynę pod tym postem. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do udziału!

patafiańskie społeczeństwo....

autor: Nerr-ka
28 gru 2015, o 15:21
 
Jak jeszcze ktoś napisze, że gościu powinien dostać bana na tydzień, albo mu się należał - to po prostu wyjdę z siebie. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. No proszę Was - patafian to nie jest mega obraźliwe słówko, szczerze? Ja bym przeszła obok tego obojętnie, gdyby któryś z graczy w mojej obecności to napisał. To się nazywa dystans i poczucie humoru. Założę się, że na serwerze prócz admina jakieś 4 osoby to mogły zauważyć i na pewno nic nie odpisały, ani nie napisały na u@ że poczuły się urażone, a gracza proszę zbanować. To jest po prostu żenada. I przykro mi, że mówię to o koledze z jednej paki. Do teraz nie wiem kto go zbanował za to i nawet nie sprawdzę, ale jeżeli mamy iść tym tokiem myślenia to niektórzy admini powinni sami dostać bana na tydzień co najmniej, żeby nauczyli się trochę kultury, bo jak już jesteście adminami to reprezentujecie sobą jakiś poziom i powinniście ba nawet musicie zachowywać się trochę kulturalnie i podchodzić do gracza z szacunkiem, nawet jeżeli jedzie po Was jak po psie (przepraszam za to określenie). Niektóre sprawy się po prostu ignoruje, obraziłeś moją rodzinę? Okej dam Ci bana, ale to jest gra - po co dogryzać? Jeżeli za daleko odeszłam od tematu odgórnie przepraszam, ale ban nie jest całkowicie słuszny. Rozróżnijcie trochę ironie, sarkazm, humor od rzeczy i słów bardziej poważniejszych. Bo gdyby ktoś wbił na serwer i przez mikro powiedział "Cześć kur** przyszedłem Wam doje***" to w tej sytuacji postąpiłabym podobnie, albo po prostu kick. A i jeszcze skoro ktoś wytyka sobie to i tamto, to ostatnio jak grałam na serwerze, usłyszałam w moim kierunku słowa typu "Ku*** jak biegasz debilu", kolega sam nie wiedział, że to powiedział akurat do mnie. Wyszłam z serwera bo po co mam się kłócić publicznie.

Galeria

autor: Nerr-ka
17 wrz 2015, o 22:50
 
Po prawej :)

Moja mini galeria.

autor: Nerr-ka
17 wrz 2015, o 21:40
 
Od dawna już nic nie robiłam, dlatego wrzucam te starsze i trochę nowsze prace. Du*y nie urywają, ale zawsze coś :d

http://3.ii.gl/8deyWp9Nv.jpg
http://2.ii.gl/CktLfkEft.jpg
http://4.1m.yt/FtqjjDvnc.jpg
http://4.1m.yt/RtaQhc86C.jpg
http://3.1m.yt/5KpFLhgw8.jpg
http://3.1m.yt/9cWxhfcOL.png
http://1.1m.yt/R9JKsyo26.png
http://4.1m.yt/S7wyat7O6.jpg
http://1.1m.yt/bwMra3WrE.png
http://2.ii.gl/81oDRtu_.jpg
http://2.ii.gl/Bd8ojGGG.jpg
http://2.ii.gl/0pHjq_q8.png
http://2.ii.gl/ja-jZD_R.jpg

Galeria

autor: Nerr-ka
28 wrz 2015, o 21:33
 
łoho, to ja tak wszyscy szaleją to tez coś dodam

Galeria

autor: Nerr-ka
13 paź 2015, o 22:13
 
Jako że nie było mnie dawno, a dużo się działo (tak tak pękła mi 18) postanowiłam dodać parę fotek z imprezy :D

Obrazek
Obrazek

Galeria

autor: Nerr-ka
23 paź 2015, o 20:56
 
Nerrka w wersji na sportowo :muza:

Czołem

autor: Nerr-ka
24 paź 2015, o 17:34
 
Hej i powodzenia (:

Galeria

autor: Nerr-ka
28 paź 2015, o 15:08
 
z serii: smutna maturzystka

Galeria

autor: Nerr-ka
31 paź 2015, o 19:03
 
Dzisiejsze i wczorajsze imprezkowe :D

Vod-wita was

autor: Nerr-ka
31 paź 2015, o 19:06
 
Tak blisko siebie mieszkamy haha
Do zobaczenia na DD2! ;)

Galeria

autor: Nerr-ka
12 lis 2015, o 10:22
 
pani fotograf (:

Nerr-ka życiówka

autor: Nerr-ka
12 lis 2015, o 13:56
 
Wszyscy zdziwieni i od razu śmiechy, że dzisiaj jestem odpalona :D Dupy nie urywa, ale to dziwne w moim przypadku.

Obrazek

Wierszyk :)

autor: Nerr-ka
14 lis 2015, o 17:57
 
Piękna twórczość, jak najbardziej adekwatna do sytuacji. No cóż tu powiedzieć, powoli przepowiednie Nostradamusa się spełniają, jeszcze niedługo, a wybuchnie III Wojna Światowa. I wiecie co? Wcale mnie to nie zdziwi. Dla mnie to nie są ludzie, tylko psy. I jak jestem tolerancyjna wobec innych narodów, to wobec nich nigdy nie będę. Europa tolerancyjna - to dostanie za swoje, co za dużo to nie zdrowo. A o Merkel już brak słów, niby zawsze mocna babka, a teraz dała za przeproszeniem d**y. Strach się bać wyjeżdżać za granicę. Dla mnie zabijanie w imię Boga i religii to najgorsze ścierwo, jakie kiedykolwiek świat widział, a oni stuknięci myślą, że dobrze robią. Zagazować ich.

Khan Wita

autor: Nerr-ka
14 lis 2015, o 17:51
 
Zaśpiewaj nam raz na duście haha
Witam ciepło w naszym gronie ;) Miłej gry!

Galeria

autor: Nerr-ka
16 lis 2015, o 00:16
 
Nerrka w "pracy" haha. Podłoga była czysta - na szczęście :D

CENZURA

autor: Nerr-ka
23 lis 2015, o 21:16
 
Nie rozumiem ludzi, którzy się denerwują przez grę, a bywały osoby, które tak rzucały łaciną przez mikro bo padały, że to szok. Nie jesteśmy na patologicznej ulicy :) Myślę, że pomimo faktu, że jest to tylko zwykła gra, to i tak przebywamy wśród ludzi i jakaś kultura powinna nas zobowiązywać. Ciągłe kur*****e jest już powoli monotonne i irytujące. Po co się wyżywać w grze. Według mnie cenzura powinna zostać, w sumie to nawet i lepiej, bo ma to swoje zalety. Przynajmniej druga osoba nie widzi, co pisze o niej inna osoba, a gdyby było to możliwe to byłoby więcej kłótni i obelg, co jest równoznaczne z gównoburzą.

Podanie o

autor: Nerr-ka
16 paź 2015, o 22:11
 
No cóż, inne osoby składały podania nawet nie po 30 dniach. Jeżeli ktoś twierdzi, że chce mieć admina dla "kolorku" to jest po prostu w błędzie. Złożyłam podanie po 30 dniach, bo takie są wymogi, skoro to i tak nie wystarczające to trzeba zmienić regulamin. Jak widać nie jestem cierpliwa co do takich spraw. Mogę pograć sobie jeszcze 2 miesiące i złożyć ponownie podanie skoro to jest jakiś duży problem :) Możecie mi dać szanse i przymknąć na to oko, bądź powiedzieć z góry nie - dostosuje się. Dziękuje za pozytywne, jak i negatywne opinię.

Galeria

autor: Nerr-ka
28 lis 2015, o 22:21
 
ja robię zdjęcia innym, a mi nie ma kto ;c

[FFA]KOWAL GRA PRO - Betoniarka

autor: Nerr-ka
6 gru 2015, o 19:27
 
Kultura musi być - wyzywanie graczy jest karane to jest oczywiste, ale ban nie powinien być na zawsze. Gdyby gracz zwyzywał ludzi, admina ich rodziny od nie wiadomo kogo to słusznie, ale w tym wypadku wystarczył 1 dzień :)

Karaoke!

autor: Nerr-ka
12 gru 2015, o 15:40
 
Nie rozumiem Rudziutka twojego komentarza. To nie ma na celu naśmiewania się z innych, raczej wspólnej zabawy. To nie jest konkurs na najpiękniejszy i najlepszy wokal, bo wiadomo nikt z nas artystą nie jest. Sęk w tym, żeby coś się ciekawego działo. Wiele serwerowni organizuje takiego typu rzeczy i wszyscy się przy tym fajnie bawią. Sama pamiętam takie cóś i raczej nie chodziło o to, kto ma talent i cudowną barwę głosu, tylko o to, kto najlepiej potrafi rozkręcić publiczność itp.. Dużo byłoby tego wymieniać. Trzeba się wyluzować, to nie jest Eurowizja czy Bóg wie co. Żeby to było na rzecz serwera.

Można byłoby się zapisywać i wpłacać symboliczne 3-5 zł, a za najlepsze miejsca byłyby nagrody w postaci VIPÓW, slotów. Myślę, że się to opłaca.

Karaoke!

autor: Nerr-ka
13 gru 2015, o 13:01
 
Okej mam dwie propozycje.

1. Karaoke odpłatne w celu przeznaczenia pieniędzy na serwerownie.
- Koszt wyniósłby np. 4.50 zł SMS. Myślę, że ten sposób jest szybszy i dla nikogo nie stanowiłby problemu. Kwota też nie jest jakaś mega duża.
- Zorganizowane byłoby po świętach (więcej czasu na zebranie osób itp.)
- Mogłyby być nagrody w postaci slotów, vipów (nie są konieczne, bo może być to coś w stylu akcji charytatywnej xD)
- Jeżeli byłaby duża ilość osób rozbiłoby się to na dwa dni.
- Suma zebranych pieniędzy nie byłaby jakaś mega duża, ALE zawsze to jest jakiś grosz, nie prawdaż?
- Łączenie przyjemnego z pożytecznym.

2. Karaoke darmowe tylko wyłącznie 4FUN.
- Otwarta lista, zapisują się osoby, które chcą się jakoś rozerwać w grze i trochę "pofazować"
- Bez nagród

Wczoraj na FFA śpiewaliśmy sobie dla beki z adminami i nawet w 3 osoby było to fajne, a większym gronie byłoby mega.
PS. Nie bądźmy sztywni :) Niech się coś dzieje.


Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron