Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]Bax-Blender - eQuS [Polska Wersja]

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#1) Napisano 13 gru 2014, o 23:19

Screeny: (spakuj wszystkie 5 screenów w jedno archiwum RAR/ZIP, wrzuć na zippyshare.com i wstaw tutaj link):
http://www78.zippyshare.com/v/58710346/file.html


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Bax-Blender
SteamID/IP: NeoBans / 109.241.228.190
Data: 13/12/2014 - 22:02:14 (17 minut temu)
Powód bana: wstaw foty na CS-Lamers.com
Admin banujący: @Equs
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=80565
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#2) Napisano 13 gru 2014, o 23:26

Obrazek

3 Takie same screeny ?
Prosze o podesłanie mi 5 screenów :)
Nie zdążyłeś wyłączyć co ?, dopiero na ostatnim screenie :) 24GODZINY Na przesłanie prawidłowych screenów :)
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#3) Napisano 13 gru 2014, o 23:31

Każdy ssy ma inną liczbę skompresowania, przecież tu widać bez patrzenia na ssy, że te 3 są takie same.

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#4) Napisano 14 gru 2014, o 01:11

gg panie bax.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#5) Napisano 14 gru 2014, o 01:20

ABW, a takie teksty z kosmosu.
Equs pokaż swoje screeny.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#6) Napisano 14 gru 2014, o 01:53

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
ABW, a takie teksty z kosmosu.
Equs pokaż swoje screeny.



http://www26.zippyshare.com/v/18305488/file.html
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#7) Napisano 14 gru 2014, o 03:40

No i dupa, bo on zginął pomiędzy screenami. Czasami zdarza się, że gracz podczas screenów się "nie rusza" bo wyrwał laga i screeny będą identyczne, co do bajta - wtedy trzeba porównać screeny admina i/lub HLTV - czy był 'lag'. Pamiętając, że admin nie będzie miał w 99,99% identycznych screenów (bo ESP, trzeba go 'wirtualnie pominąć').
Tutaj to on zginął, więc u Ciebie mógł leżeć, a u siebie mieć laga. Zgaduj zgadula w sumie, niestety.

Jednak tutaj daty screenów mi się nie podobają - na chłopski rozum jak się coś 'zapchało' to będzie później, niż wcześniej... Heniu nadal chciał oglądać demka? Jak tak, to może ruszać ;-D
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#8) Napisano 14 gru 2014, o 19:42

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
No i dupa, bo on zginął pomiędzy screenami. Czasami zdarza się, że gracz podczas screenów się "nie rusza" bo wyrwał laga i screeny będą identyczne, co do bajta - wtedy trzeba porównać screeny admina i/lub HLTV - czy był 'lag'. Pamiętając, że admin nie będzie miał w 99,99% identycznych screenów (bo ESP, trzeba go 'wirtualnie pominąć').
Tutaj to on zginął, więc u Ciebie mógł leżeć, a u siebie mieć laga. Zgaduj zgadula w sumie, niestety.

Jednak tutaj daty screenów mi się nie podobają - na chłopski rozum jak się coś 'zapchało' to będzie później, niż wcześniej... Heniu nadal chciał oglądać demka? Jak tak, to może ruszać ;-D




NIgdy nie grałem na czitach i nie będę, w końcu ktoś powiedział coś co opisuje sytuacje moich screenów. Jak juuż mówiłem to były moje pierwsze screeny na tym serwerze i nawet nie miałem pojęcia że jak mi zatrzymało gre to ktoś mi robi screeny, skończył się lag to już leżałem. Zatrzymało mi grę potem odblokowało chciałem grać dalej nic nie uciekałem a nagle mi equs zarzuca że coś wyłaczać zacząłem i daltego tak jest. Na multihead robili mi 60 razy screeny jak nie więcej i zawsze wracałem na serwer, tam nie widać nawet że robią, więc zdziwiony jestem że u Was cokolwiek widać, tylko, że miałem pierwszy raz robione także nawet nie miałem "doświadczenia" żeby reagować ja byłem pewien że to serwer się na chwile zawiesił i grzecznie czekałem. Nie ogarniam tego i nigdy nie ogarne nie mam 13 lat, żeby bawić się w jakieś wh, a tym bardziej czekam na kogoś kto to wyjaśni bo nienawidze jak mi ktoś coś zarzuca kiedy wiem, że jjestem niewinny.. opisałem Heniowi z Bakiem sytuację i czekam na jego decyzje. Jak już mu pisałem szkoda mi by było odejśc z tego serwera bo nie to po doszedłęm do 50 w ranku żeby teraz nie grac tutaj,ale jak będzie trzeba to wróce na mulyihead będę robił im screeny 3 razy dziennie, ale tam przynajmniej admini jak robią screeny to nie ma takich jaj jak tutaj gdzie pierwsze screeny i od razu taki problem.
Ostatni raz piszę, zatrZymało mi grę stąd przestałem strzelać potem nie żyłem więc nie mogłem dalej strzelć, moze Equs zrobił w złym momencie screeny? może to że zaczął robić zablokowało mi grę ( i tak jak mi tłumaczył próbowałem uciec, przecież zostałem w grze nie wyłączyłem jej ), do tego dokłądam wiadomość że nawet nie wiedizałem że wh mozna mieć oddzielnie niż aima bo nigdy się w to nie bawiłem więc proszę mi nie zarzucać, że wyłączać zacząłem i dlatego nie strzelałem, bo nawet bym nie wiedział czym można wyłączać jakbym grał na tym :)
pozdrawiam wszystich normnalnych graczy z którymi grałem przez ten miesiąc, ale patrząc na to w jaki sposób odzywał się do mnie equs wczoraj to nie wierze że tą sprawą się ktoś porządnie zajmie.
pozdrawiam również mocno Caarole, która chociaż próbowała mi pomóc i której nawet dałem zajrzeć do mojego kompa żeby dociec tego że nie grałem na tym powalonym aimie czy wh.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#9) Napisano 14 gru 2014, o 20:08

Leć graj. Swoje się naczekałeś.
[AMXBans] "Bax-Blender" <NeoBans> has been successfully unbanned

viewtopic.php?f=24&p=74841#p74841 - tutaj coś dla Equsa jakby nie wiedział czemu UB dałam.

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#10) Napisano 14 gru 2014, o 20:57

jednak jest na tym świecie sprawiedliwość :P Dzięki i rób Equs screeny kiedy chcesz, to się częsciej zaczniesz mylić ( to do Twojej wypowiedzi aroganckiej, w której zgrywałeś bezbłednego ).

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron