Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Plejer

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

stalkeR

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 9
  • Dołączył: 18 lis 2015, o 14:52
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 30 lis 2015, o 11:09

Witam. Konto mam od kilku dni, na serwerze grałem kilka razy (wiem aktywny). Mam stałe ip i nic przy nim nie grzebałem. Chciałbym prosić o danie mi ostatniej szansy. Z moja kultura coraz lepiej, na forum będę wchodził sporadycznie, nie będę robił zamieszania, pisał głupich komentarzy ani podejmował zbędnych dyskusji. Skupię się przede wszystkim na grze. Co do czitowania to nigdy tego nie robiłem, lubię rywalizację i grę fair play. W inną grę mam 20 level na eslu, liczne fragmovie na yt i pełno screnow z fajnymi wynikami. Wiem że cs to nie crysis wars ale skoro grałem na eslu to coś znaczy i jak tam nie czitowałem i nie używałem bugów ( a wiedziałem jak się je robi) to w csa też nie miałbym powodów żeby to robić. Z tą kontrrozpiską nie potrzebnie się uniosłem, może dlatego że zostało zrobione to w taki sposób a nie inny i że grałem już u was od roku i miałem robione ssy 15 razy a musiałem ją pisać do czystych akcji. Dodam że próbowałem to zrobić ale naprawdę mogłem otworzyć je tylko przez jedną z komend na której nie było widać czasu więc ciężko było mi się do nich odnieść. Mogę rozpisać 3 akcje bo wiem o które chodzi bez czasów. Nigdy nie rozpisywałem demka, jestem slaby w ta grę i nie gram długo. Następnym razem przy kogoś pomocy rozpisze. Zgłaszałem pełno czitów na @ i na forum. Wiem że wiecie że jestem czysty a kulturę i zachowanie jak już mówiłem poprawię. Logicznie myśląc wchodzil bym na takich nikach jak tomek fujarra, lubi w dupe od tylu, frag ex neo, przyczajony wąż żeby zwrócić uwagę jeszcze bardziej na siebie i czitował przy 3 adminach na serwerze. Chciałbym przeprosić za swoje zachowanie. Wolałem napisać bo prędzej czy poźniej wyszło by na jaw kim jestem.( już miałem robione ssy ale nikt chyba nie zorientował się że ja to ja). Jeśli nie dostanę ub to proszę o nałożenia bana tak żebym nie wszedł już na serwer.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 30 lis 2015, o 15:44

Jak dla mnie to nie wiem czy taka szansa Ci się należy. W sumie praktycznie każdy kto coś tu odwalił przegiął otrzymywał taką szansę. Co do Ciebie to nie wiem bo taki uparty byłeś i zarzekałeś się że nie wrócisz bo jest dużo innych serwerów. A tu proszę jednak ciągnie na cs-lamers. A wystarczyło rozpisać kontr rozpiskę i sprawa by się wyjaśniła. Ub bys dostał i po sprawie a tak teraz musisz się produkować. A i tak decyzje podejmie H@. Co ode mnie jeśli większość dostałą szanse to i Tobie się należy. Ale musisz zmienić to swoje podejście. Tyle w temacie.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#3) Napisano 30 lis 2015, o 16:10

W sumie to dla niego bez roznicy bo i tak gral tu caly czas pod roznymi nickami....

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#4) Napisano 30 lis 2015, o 20:33

graj na jednym nicku bo to utrudnia prace adminom, a co do słownictwa na tle reszty kontrabandy nie wyróżniałeś się wg. mnie

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#5) Napisano 30 lis 2015, o 20:55

Byłeś taki wyszczekany a teraz taki pokorny się robisz? To nic osobistego, choć wiedz, że mnie wkuriw.iasz jak jeszcze kilka innych osób, ale nie o tym chciałem napisać. Jak uniosłeś się wtedy honorem to musisz znać jakie są tego skutki, życie jest brutalne, z drugiej strony będdziesz pier.dolił, że Zwierzak dostał ( chociaż inne sytuacje, więc uprzedzam, przed zbędynym hejtem)a Ty nie, więc niech "szanowna" h@ robi co uważa za słuszne, ale ja bym Ci nie dał za samą nonszalancje.. AUUUUU!
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#6) Napisano 30 lis 2015, o 22:24

Najlepsze jest to że w temacie wypowiadają się głównie Ci co nie powinno ich już tu być :D Ja bym nikomu z was nie dał szansy i przynajmniej "chlew" z FFA po części zostałby usunięty :)

P.S. Hejtujcie :*

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#7) Napisano 30 lis 2015, o 23:17

Kurcze aż strach się wypowiadać...
Od kiedy to podlega jakiejkolwiek dyskusji czy cziter ma dostać UB? Gość miał gdzieś rozpiskę i olał sprawę co za tym idzie został uznany, że czitowal i ban został. Wiec nie rozumiem po co ta dyskusja. + jeszcze aktywny.
Obrazek
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#8) Napisano 30 lis 2015, o 23:53

Żarty żartami ale ty plejer się przysłużyłeś do obecnej sytuacji sam. Zamykam temat bez ub. Jeśli coś pisz do modków bądź H@
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •