Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

West

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Info od Boga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 23
  • Dołączył: 10 lut 2013, o 20:20
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#16) Napisano 19 lis 2015, o 14:25

Myśle że Biga mozna spokonie usunąć.

Często gram z rana i można by było podmienić aim_dust2006_city na jakąś lepszą mape.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#17) Napisano 19 lis 2015, o 14:26

Proszę bardzo.

de_dust2
de_train
de_barcelona
de_inferno
de_aztec
de_westwood
de_dust2002
de_tuscan
de_kabul
de_eldorado
de_nuke
cs_office
de_cbble
de_prodigy
de_verso
de_hell
de_mirage
de_cpl_mill
cs_rio
as_oilrig
de_predator
de_dust_go
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#18) Napisano 19 lis 2015, o 14:43

Jeżeli chodzi o powtarzanie się map to głównie też o to, że leci niekiedy coś takiego:
- dust2
- dust_go
- dust_2002
Ale to mnie jakoś nie razi, jak mapa jest dobra to mi rybka czy się powtarza czy nie.
Paranormal ze wszystkich map to najgorsze jest właśnie west_big i eldorado, które i tak zapewne nie zostanie usunięte bo wszystkie NS'y ją uwielbiają. Ja już raz pisałem o eldorado dlaczego ta mapa jest do kitu więc się powtarzał nie będę. W sumie to spoko też potrafię z awp się tam kampić więc problemu nie ma :)
Obrazek
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#19) Napisano 19 lis 2015, o 14:50

Fajnie ze podales mapy i stwierdzam ze mapy De_Prodigy, Cs_Rio, As_Oilrig praktycznie nie sa grane, wiec moze podmienimy na nowe( nie mowie ze te co podalem moze ktos ma inne propozycje) A co do Eldorado jak to mowi klasyk JESTEM ZA A NAWET PRZECIW, wiec mi to ryba. Jezeli zadnych zmian map to wymoredowac tego posta mozan.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#20) Napisano 19 lis 2015, o 15:35

Mapy AUT !!
west_big , cs_rio , de_predator , as_oilrig
Proponuje dodać mapy :
de_chateau
cs_militia
de_aleksandra
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#21) Napisano 19 lis 2015, o 15:56

Użytkownik paranormal napisał:
Proszę bardzo.

de_dust2
de_train
de_barcelona
de_inferno
de_aztec
de_westwood
de_dust2002
de_tuscan
de_kabul
de_eldorado
de_nuke
cs_office
de_cbble
de_prodigy
de_verso
de_hell
de_mirage
de_cpl_mill
cs_rio
as_oilrig
de_predator
de_dust_go


mam pytanie tylko tyle jest map w na serwerze czy tylko te mapy sa w głosowaniu ??

Od mnie od predatora wara jest to fajna mapa ale rzadko grana ponieważ ciągle jest wybierany nuke aztec dust dust_go dust 2002 bo tylko te mapy znaja a predator jest naprawdę świetna mapa tylko trzeba ja ogarnąć a jak sie nie gra na tej mapie to sie tego nie ogarnie i jak jest ta mapa bedzie sie marudziło

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#22) Napisano 19 lis 2015, o 16:06

Jak czytam te posty to leje panowie. Co wy mówicie a w czym różni się zwykły west jest to samo. Jak jest 15 na 15 to tero jak wpada w ct to nie maja szans więc co to za powód. To samo mogę powiedzieć o kabulu jak ct jest ogar to tt może sobie skoczyć i obtoczyć. To samo aztec jak ct jest ogarnięte to tt nie ma szans i praktycznie większości jest tak że jest płacz bo mapa jedno strona. I jest jeszcze kilka innych map ale już nie będę wymieniał. Przykad mapa Cs_estate jak tt jest ogarnięte to ct może sobie skoczyć grałem na nie jednym serwie tą mapę i widziałem jak było. Zresztą już kiedyś u nas była to poleciała bo nikt tego nie chciał grać bo jedno strona.Ja jest za zostawieniem tej mapy bo jest większa i lepiej się gra od zwykłego. A zawszę admin może zapytać się graczy czy dla odmiany chcą zagrać zwykłego westa. "Chodzi mi o zostawienie biga żeby była jasność" Ale jak widzę pewnie ją wyjebiecie a potem będzie płacz za mały ten west na tyle osób bo już tak było i nie raz to słyszałem. Co do map to co niektórzy najlepiej graliby to samo nuke train dd2 info dd2002 a są mapy które są w amx i w ogóle ich nie ma w vote jak? Jest mapa survivor lub italy i co z tego że jest jak nie ma ich w vote? Dustinfo też jest a vote brak italy tak jak mówiłem jedno strona ale nie raz widziałem jak wskoczyła italy a było mało ludzi nagle robił się pełny serwer. Predator nie jest grany dlatego że najlepiej jest płakać " kurcze nie znam mapy dawać RTV " i tak to się właśnie kończy więc na chuj że się tak wyrażę chcecie nowe mapy jak potem jest płacz że nikt nie zna mapy i jest dawać RTV haha. A zamiast zejść sobie na spec napisać na u@ "Proszę adm aby nie wyrzucał mnie bo lukam sobie mape na spec ile to zajmuje jest możliwość latania sprawdzasz i już znasz mape. Ale po co jak można płakać. Była prośba o ratsa jakiegoś bo był zwykły był problem z resami i niby miał być ogarnięty i uj poleciała. Więc co ode mnie to dajcie jakiegoś fajnego ratsa dużo ich jest. Tyle ode mnie.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#23) Napisano 19 lis 2015, o 16:16

Użytkownik paranormal napisał:
Proszę bardzo.

de_dust2
de_train
de_barcelona
de_inferno
de_aztec
de_westwood
de_dust2002
de_tuscan
de_kabul
de_eldorado
de_nuke
cs_office
de_cbble
de_prodigy
de_verso
de_hell
de_mirage
de_cpl_mill
cs_rio
as_oilrig
de_predator
de_dust_go


Tu Ci brakuje jeszcze kilka map :)

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#24) Napisano 19 lis 2015, o 16:43

http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php?mode=maps&game=cstrike_ffa2
tu sa wszystkie mapy co sa na ffa zobaczcie ile jest grane a ile map można jeszcze zagrać


to sa wszystkie mapy a zobaczcie ile jest ich z nich nie grane .
paranormal jeszcze jedno pytanie do ciebie mówisz ze mapy sie nie powtarzają max 3 razy co nie ale nikt nie gra na okrągło robię sobie przerwę i wchodzę znowu na to sama mapę wiec sry ale nie masz racji mowisz tyko 3 razy ja mowie az 3 razy

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#25) Napisano 19 lis 2015, o 16:52

Jondro to jest lista map które są w vote, kiedy jest jakaś tam większa liczba graczy na serwie. Te które są grane wczesnym rankiem to co innego.

Aha jak jedna mapa pojawi się 3 razy jednego dnia to za dużo? Więc nie ma innego wyjścia jak wywalić vote i zrobić mapcykl. Dodatkowo wprowadzić komendę "maplist", która po wpisaniu w konsolę pokaże listę map, które będą grane po kolei.

Ewentualnie zwiększyć liczbę map, które były ostatnio grane i są wywalone z vote do 12, a nawet 15.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#26) Napisano 19 lis 2015, o 17:02

Wlanie najgorzej wkur... jest to ze nie znajac mapy to od razu RTV... a ja sie tak pytam jak zaczliscie kazdy z was grac w cs to od razu znaliscie na pamiec dd2 lub aztec itp... raczej nie, wiec zamiast sie nauczyc grac kazda( sa lepsze i gorsze) to od razu RTV i na dd2 najlepiej... a co do tego JONDER ze jak jest ogar team to nie ma szans bo mapa jednostronna, o kazdej tak mozna powiedziec, typowo np dd2( podstawowa mapa ) zagra w terro lub ct taki zwierze, ty, matys, i konrad, i drugi team nie ma szans jak TY to zaczales mowic PIONKI same sa w nim. Oczywiscie zaraz bedzie przerzucalo graczy ale to moze sie okazac i tak za malo.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#27) Napisano 19 lis 2015, o 17:08

de_survivor bardzo dobra mapa i mało co pojawia sie w vote :/ Jak ją dodaliście to była przez jakiś czas grana a później o niej zapomniano :/
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#28) Napisano 19 lis 2015, o 17:22

I tak nie dogodzicie Wszystkim, mi w sprawie westa to lotto co z nim zrobicie, i tak znajdzie się ktoś kto będzie pier.dolił swoje racje. A odnośnie map, nie wiem czego chcecie wyrzucić predatora czy oirilige, mapki w miarę a i są grywane gdy głosują "bywalcy" a nie jakieś epizodowe nsy co wejdą na chwilę a mają najwięcej do gadania. I jak będziecie chcieli wywalić westa czy biga czy zwykłego do od razu wywalciie to je.ba.ne eldorado.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#29) Napisano 19 lis 2015, o 17:32

Z mojej strony jeszcze dodam że nie zawsze wszystkim mapy nie pasują np barcelona. Dużo osób wgl o niej nie słyszało,ale wybrali ją raz,drugi trzeci i mapka się przyjeła

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#30) Napisano 22 lis 2015, o 01:40

Dodajcie jakiegoś nowego ratsa jak można np: Za cs rio bo ona w ogóle nie jest grana. I zróbcie porządek z vote bo nie ma w nich wszystkich map.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •