Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie o

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze De_Dust2 Only.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#16) Napisano 16 paź 2015, o 22:47

Nie gram na dd2 często, ale wydaje mi się, że trochę za szybko z tym podaniem, fakt, niby regulaminowo jest dobrze, ale tak na zdrowy rozsądek można by jeszcze trochę poczekać, czyli NIE.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#17) Napisano 16 paź 2015, o 23:30

Ja nie grywam na dd2 ale myślę że da sobie radę i na pewno się przyda. Nie pcha się tylko lepiej być adminem dla umilenia gry bo nie zawsze jest admin. Jest nas dużo ale i tak czasem jest tak ze nie ma adm trzeba szukać a i były sytuacje ze nie było wcale na forum i steam. Więc najlepiej złożyć podanie i otrzymać adm i robić swoje więc dlaczego by nie pozwolić się wykazać. Ode mnie ma TAK. Miła aktywna kultura 100% więc czego chcieć więcej. Co do podania ma racje skro jest 30 dni w regulaminie to można. Także spełnia warunki. A Ty siv zacznij więcej grać to poznasz koleżankę a nie tam spinasz pośladki placku z dupki :) :figielek: Bo koleżanka jest aktywna i na serwie i na forum to ja ostatnio mało czasu grywam i widuję ją a to na serwie a to na forum więc jakie daj się zapoznaj :)

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#18) Napisano 17 paź 2015, o 01:14

Szczerze ?
To sam :nie wiem:
Z nicku to w ogóle Ciebie nie kojarzę może dlatego,że mało gram,bo ostatnio nie mam jak. Po gt to nic szczególnego nie widać :) hmm hmm hmm ciężko mi się określić :D na forum warunki spełniasz to masz + nie wiem jak się zachowujesz,ale po innych wypowiedziach to widać,że nie ma z Tobą problemów :) Na razie jest za OP zobaczymy co reszta powie :)

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#19) Napisano 17 paź 2015, o 07:09

To chyba jaja jakieś. Skoro spełnia wymagania, to nie widzę przeszkód, żeby jej dać admina. Często ją widzę na SB. Przyjemna, pogodna, kulturalna. Czego chcieć więcej,? Ruda, proszę nie czepiaj się tego, że wypowiada się w swoim podaniu tylko dlatego, że słusznie powiedziała o regulaminowych 30 dniach na forum.


Zapomniałem dodać : jestem na tak.


EDIT. "Zapomniałeś również dodać dlaczego. I proszę bez bulwersowania się, decyzja nie została podjęta. Jeżeli dziewczyna wpadła Ci w oko, napisz Jej to na PW, nie musisz stawać w obronie w podaniu o admina." - Zielony.
Pozdrawiam nOthinG :*

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#20) Napisano 17 paź 2015, o 09:26

Użytkownik nOthinG napisał:
To chyba jaja jakieś. Skoro spełnia wymagania, to nie widzę przeszkód, żeby jej dać admina. Często ją widzę na SB. Przyjemna, pogodna, kulturalna. Czego chcieć więcej,? Ruda, proszę nie czepiaj się tego, że wypowiada się w swoim podaniu tylko dlatego, że słusznie powiedziała o regulaminowych 30 dniach na forum.


Zapomniałem dodać : jestem na tak.


Każdy ma prawo do własnej opinii, więc jeśli nie widzisz przeszkód to super, ale nie komentuj w ten sposób opinii innych, ok? Bo Ci smoki uciekną i uja będziesz mógł zrobić :D
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#21) Napisano 17 paź 2015, o 10:30

Jako, że nie mogę edytować postu piszę nowego. W sumie napisze to co wcześniej. Jestem na tak ponieważ : SPELNIA WYMAGANIA, JEST MIŁA I KULTURALNA. Dziękuję.
Komentarze typu, że wpadła mi w oko możecie... W sumie nie wiem co możecie :D tylko zaczyna to już być głupie.
Pozdrawiam nOthinG :*

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#22) Napisano 17 paź 2015, o 10:34

Jeśli nie kłamie z tym, że była junior adminem, moderatorem i jakimś tam adminem na innych serwerach to dla mnie duży plus. Dodatkowo widzę w jej stylu wypowiedzi zajebisty ogar. Babka moim zdaniem nadaje się na admina i przypuszczam, że byłaby lepsza niż niejeden. Chciałbym jednak zobaczyć GT (jeśli dostanie OP) z grania na jednym nicku - także proszę Cię Nerr-ka nie zmieniaj nicku od tej chwili :) Ja na Tak, pozdrawiam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

PaleJointy.!

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 187
  • Dołączył: 14 maja 2014, o 17:10
  • Postawione piwa: 33
  • Otrzymane piwa: 25

(#23) Napisano 17 paź 2015, o 10:55

Tak to plus za bycie Adminem wcześniej przynajmniej ma już jakieś doświadczenie, Chociaż to GT nie urywa i sam pobyt na forum nie jest zbyt długi lecz wszystko można podciągnąć. :) Sam jestem po długiej przerwie więc wiele nie mogę się wypowiedzieć, ale widywałem na serwie jak i czasem na forum. Jeśli będziemy widywać cie częściej na serwie jak i forum dla mnie można spróbować Okres próbny. 5!

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#24) Napisano 17 paź 2015, o 18:45

Powiem tak. Żeby wystawić opinie trzeba z daną osobą pograć, pogadać, a kto bywał na DD2 w miarę regularnie to bardzo często mógł spotkać Wiktorię. Osoba ogarnięta w tym co robi i pisze. Dziewczyna z dystansem do życia, miła, kulturalna. Wystarczy jedna rozmowa, a odrazu można się o tym przekonać. Co do Adminowania to nie wiem jak się sprawuje. Ale wszystko wyjdzie w praniu. Jestem za OP.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#25) Napisano 18 paź 2015, o 15:29

Jestem jak najbardziej za OP, kulturalna, ogarnięta, aktywna na forum jak i na serwie.

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#26) Napisano 19 paź 2015, o 17:14

Jak ustabilizuje nick to jak najbardziej OP. Kolejne ręce do pilnowania porządku :)
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#27) Napisano 19 paź 2015, o 17:45

Nie gram na dd2 zbyt często. Widziałem parę razy na FFA i tyle. Więc polegam na zdaniu innych.. Wymagania spełnia więc na tak.

Zresztą co za problem admina odebrać jak nie będzie aktywna lub coś jej odpierdoli ( bo chyba tylko w tych dwóch przypadkach może się coś dziać skoro ma już doświadczenie w byciu adminem )
Obrazek
Obrazek

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#28) Napisano 19 paź 2015, o 18:28

jestem za, widuję ją na serwie, kulturalna, miła :) jestem za OP

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#29) Napisano 19 paź 2015, o 23:14

Trochu z Nerką pograłem i wydaje się ogarniać system , spełnia wymagania i spróbować można , czemu nie , Nerce też należy się . . .
Jestem za OP jak najbardziej :)
good luck !
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#30) Napisano 20 paź 2015, o 18:24

Zdaje sie, ze mamy doczyniania z mila i ogarnieta dziewczynka, co prawda jest z nami jeszcze krotko, ale i tak dalbym jej szanse, z pewnoscia sb poradzi. Pozdro :)
Ne-rka 5, jak najbardziej za OP.
P.S. I nie robcie dziecinady typu, "daje pozytywa, bo sie zakochal", gdyz jest to zalosne. Elo

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron