Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]porobiony - huti

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

Ja zwariuje !

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 15 mar 2014, o 03:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 28 sie 2015, o 15:09

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: porobiony
SteamID/IP: STEAM_0:1:46942169 / 89.228.43.111
Data: 28/08/2015 - 15:03:56 (2 minuty temu)
Powód bana: blokujesz slota
Admin banujący: @huti
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=100149
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl
qrwa patrze typa bo sie odpala wlancza i wylancza a ty mi qrwa bany dajesz? wezcie wy mnie nie wqrwiajcie z tymi swoimi banami-nie chce ci sie patrzec to ciesz sie ze ktos chce-kupa gowna laata a ty co bana mi dajesz bo chce typa sprawdzic?
ch.. mnie obchodzi ze admin jest od tego - bo tak odpowiesz nie? jak jst to niech siedzi dopoki nie wypie...li calego scierwa - siedze na tym seerwie wiecej niz ty i jeszcze paru twoich kolegow - adminow wiec pysk tam i jak sie nie podoba to sieddz tyle zebym ja nie musial wchodzic - za dlugo tu gram zebys mnie kikal albo banowal dziecinko-tyle w temacie

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 28 sie 2015, o 15:13

Ściągnij sobie demo z hltv i zobacz, ile siedziałem na spect. Byłem sam, oglądałem kilku nsów. Do tego pisałem tu na forum. Tak trudno troszkę zaspamować na u@? To po pierwsze, po drugie, nie pierwszy raz blokujesz miejsce na serwerze, przesiadując na spect. Jesteś bardzo nerwowy, wyzywasz innnych na lewo i prawo. Bardzo często zwracam Ci na to uwagę. Teraz, po otrzymaniu bana na 5 minut, rzuciłeś niezłą wiązankę w moją stronę. I ten Twój post. Mi to lotto, że mnie obrażasz. Ale jak będziesz innych wyzywał, to dostaniesz dłuższe wakacje.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#3) Napisano 28 sie 2015, o 15:17

Użytkownik Ja zwariuje ! napisał:
wiec pysk tam i jak sie nie podoba to sieddz tyle zebym ja nie musial wchodzic - za dlugo tu gram zebys mnie kikal albo banowal dziecinko-tyle w temacie


Przedłużam bana do 3h za kulturę :)

To że grasz na tym serwie jak określiłeś "więcej niż nie jeden admin" nie upoważnia Cię do obrażania graczy i adminów.
Myślę, że wielu adminów się ze mną zgodzi, bo nagminnie obrażasz. Tym razem tylko 3h. Zważaj na słowa, bo odpoczniesz sobie od gry na tydzień albo dwa.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#4) Napisano 28 sie 2015, o 15:23

Jeśli był pełny serwer admin miał prawo Ciebie kicknąć.
Co do kultury to można tu dużo zarzucić, Tobie się nie chce użerać z czitami i chcesz mieć czysty serwer a my nie chcemy użerać się z Twoja postawą na serwerze którą właśnie potwierdziłeś w tym temacie pisząc "skargę" jeśli można ją tak nazwać. Nie zamykam jeszcze może ktoś ma coś do dodania.

Ja zwariuje !

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 15 mar 2014, o 03:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 28 sie 2015, o 15:26

pisalem ci 3 razy kto sie odpala - po pierwsze - po drugie nie blokuje - tylko patrze-jezlei gdzies ide wylanczam csa - a Ty rudzielcu przedluz sobie lepiej co innego ;]

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 28 sie 2015, o 15:29

Użytkownik Ja zwariuje ! napisał:
pisalem ci 3 razy kto sie odpala - po pierwsze - po drugie nie blokuje - tylko patrze-jezlei gdzies ide wylanczam csa - a Ty rudzielcu przedluz sobie lepiej co innego ;]


Udaj się do specjalisty, to się leczy.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#7) Napisano 28 sie 2015, o 15:30

Przedłużyć to Ty sobie możesz, bo widać nie masz tam nic skoro nie potrafisz przyjąć prawdy na klatę :) Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Więcej takich wypowiedzi, a udasz się na miesięczne wakacje.

Zamykam tą dyskusję, bo zniża się do poziomu dna.

edit // otwarty temat na prośbę hutiego

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 28 sie 2015, o 15:51

Dodam jeszcze, że zawsze możesz napisać skargę, na mnie, na innego admina. Opisać całą sytuację i przedstawić dowody. Wtedy mogą zostać wyciągnięte konsekwencje :)
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •