Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Info po smierci i ESP dla wszystkich

Spectral

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 65
  • Dołączył: 13 cze 2015, o 19:00
  • Lokalizacja: Gołdap
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 11

(#16) Napisano 10 lip 2015, o 19:51

Info 3s - tak
ESP - w życiu.
IGN:Spectral

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#17) Napisano 10 lip 2015, o 20:48

Z gory zaznaczam, ze nie mam zamiaru nikogo urazic, wepchnac szpili, ani nic z tych rzeczy, ale... Kasia ponizej 10h na FFA, Łapa i Nacz0 ponizej 3 wiec Wam duzej roznicy i tak nie robia zmiany ;) Czesc stalych graczy jest ZA, czesc PRZECIW... Moze tydzien ankiety i tyle?
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#18) Napisano 10 lip 2015, o 20:50

Decydujący głos tutaj i tak ma administracja, jeżeli oni nie będą widzieli potrzeby dodania tego na FFA to i po co robić ankietę?
Podeślę temat gdzie trzeba i czekajcie na info. Niech się w tym czasie jeszcze inni wypowiedzą co o tym myślą

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#19) Napisano 10 lip 2015, o 21:09

A ktokolwiek na tym FFA daje info, że chcecie dodatkowych sekund po śmierci kiedy można mówić?
Zastanówcie się jaki procent osób daje info, a jaki procent rzuca niepotrzebnymi tekstami. Zróbcie sobie tabelkę, na kartce i pokażcie wyniki.

O ESPie nie ma mowy, za dużo będzie odwołań pod tytułem "kolega mi na skype-ie powiedział" :-D
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#20) Napisano 10 lip 2015, o 21:18

Beny ale nawet jeśli jak na ffa to w prowadzą to na dd2 zaraz będzie płacz że też takie cos chcą, chyba wiesz jak to jest. Jak dla mnie troche bezsensowne to jest :) powiedzmy że w prawdziwym życiu ktoś umrze i co daje info przez 3 sekundy gdzie jest przeciwnik? ehhh pozatym to będzie więcej klnięcia niz dawania info :) a pozatym zamiast info jest radar to jak ktoś jest na tyle spostrzegawczy to zauważy gdzie ktoś padł i że z tamtąd nadchodzą. Nie popieram :D
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#21) Napisano 10 lip 2015, o 21:21

Użytkownik ~ yay ~, for Equestria! napisał:
A ktokolwiek na tym FFA daje info, że chcecie dodatkowych sekund po śmierci kiedy można mówić?
Zastanówcie się jaki procent osób daje info, a jaki procent rzuca niepotrzebnymi tekstami. Zróbcie sobie tabelkę, na kartce i pokażcie wyniki.

O ESPie nie ma mowy, za dużo będzie odwołań pod tytułem "kolega mi na skype-ie powiedział" :-D


Zalezy jak sie ludzie zejda, jak sa ludzie grajacy nie pierwszy tydzien to info jest na bierzaco... No wiadomo serwer Steam/NS roznie bywa, zawsze mozna przeciez sprawdzic jak to sie bedzie mialo w praktyce :) Mysle, ze po jakims czasie i gracze troche mniej ogarnieci nauczyli by sie tego, zobaczyli, ze ludzie z gornej czesci tabeli podpowiadaja wiec i moze oni by zaczeli pisac/mowic skad ich zabili zamiast sadzic na lewo i prawo (
Cytat:
- jako tako nauka gry druzynowej, zrozumienie sensu gry dla poczatkujacych, ktorzy widzieliby dawane info
) :D Mozna gdybac jedynie jesli nie sprawdzi sie, na innych serwerach, rowniez FFA jakos daja rade ;] Z ESP masz absolutnie racje, nie pomyslalem, ten temat skonczony :)

Nacz0 jak ktos dostanie kulke to jeszcze moze ostatnim tchnieniem przez radio cos krzyknac hehe
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#22) Napisano 10 lip 2015, o 21:27

A ja sadze ze beda wykorzystywać do powiedzenia o pare slow za dużo czyli np"jaki huj mnie kill " to tylko moja sugestia
^SzAkAl^

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#23) Napisano 10 lip 2015, o 21:47

Użytkownik Rudziutka napisał:
Decydujący głos tutaj i tak ma administracja, jeżeli oni nie będą widzieli potrzeby dodania tego na FFA to i po co robić ankietę?
Podeślę temat gdzie trzeba i czekajcie na info. Niech się w tym czasie jeszcze inni wypowiedzą co o tym myślą

Administracja administracja, to administracja jest dla graczy a nie gracze dla administracji i uszanowanie zapytania w ankiecie nikomu nie zaszkodzi.
Ankieta powinna być, trzeba znać głos graczy FFA i nie rozumiem po co są te wypowiedzi graczy DD2 jak na FFA nie grają wcale albo rzadko.
Za infem jak jak najbardziej a ESP do przemyślenia.

Wujek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 2 lip 2015, o 09:38
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 4

(#24) Napisano 10 lip 2015, o 22:02

Nad infem można pomyśleć, nad ESP? To pomysł na prawdę głupiego człowieka, już widzę te ciągłe "nick ma wh" dlaczego? Bo większość przez właśnie to esp będzie na tsach siedzieć .. zero myślenia
Obrazek

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#25) Napisano 10 lip 2015, o 22:16

Info po śmierci to głupota.
Połowa graczy mówi po śmierci "kurcze mać"
40% nie mówi infa
a 10% to mówi info na bieżaco.

Na szczęście to dotyczy serwera ffa.

Osobiście na nie.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#26) Napisano 10 lip 2015, o 22:24

Użytkownik Tosia napisał:
Użytkownik Rudziutka napisał:
Decydujący głos tutaj i tak ma administracja, jeżeli oni nie będą widzieli potrzeby dodania tego na FFA to i po co robić ankietę?
Podeślę temat gdzie trzeba i czekajcie na info. Niech się w tym czasie jeszcze inni wypowiedzą co o tym myślą

Administracja administracja, to administracja jest dla graczy a nie gracze dla administracji i uszanowanie zapytania w ankiecie nikomu nie zaszkodzi.
Ankieta powinna być, trzeba znać głos graczy FFA i nie rozumiem po co są te wypowiedzi graczy DD2 jak na FFA nie grają wcale albo rzadko.
Za infem jak jak najbardziej a ESP do przemyślenia.



No po co wypowiedzi graczy z DD2? Domyśl się.. Napisałem przecież jak na FFA takie coś wprowadzą to DD2 też będzie płakac że nie ma tego... a jednak to jest wielkie ułatwienie.. Dla mnie taka gra jest bez sensu tak samo rankedy na GO 3/4 teamu nie żyje a info cały czas jest dla mnie to żenada... Bez infa mozna się czymś wykazać przynajmniej a jak się ma info to co poleci sie tam ubije go i co ? Taka gra nie jest fajna. Tyle na ten temat
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#27) Napisano 10 lip 2015, o 22:41

Info po śmierci? Na nie. Umarłeś to nie żyjesz.
ESP dla każdego? Na Nie. I tak za dużo info juz jest przez ts3.
@edit : wszystkiego najlepszego Wujek z okazji urodzin.
Pozdrawiam nOthinG :*

Nacz0

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 148
  • Dołączył: 10 lis 2014, o 16:56
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 17

(#28) Napisano 10 lip 2015, o 22:46

A i jeszcze chcę dodać jedną rzecz, żeby nie było czasem z tym infem i esp jak z tymi punktami i rankingiem... Na poczatku nie podobało się że jest za duża róznica i cięzko ranking nabić, a potem stwierdzono że Ci co siedzą dużo są w top 10.. Ludzie ogarnijcie się z tymi zmianami wprowadzicie ESP to za miesiąc czy 2 będzie płacz że dają sobie info na tsie albo skype.. to samo z infem po śmierci.. będzie płacz bo bluźnią itp..
"Te kilka lat, kilkanaście lub kilkadziesiąt, Ci szybcy nie nadążają, mądrzy nie wiedzą, chcesz wiedzieć co tu się dzieje? Proszę cię bardzo, dziś w nocy samotni płaczą, a nadzy marzną"

Spectral

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 65
  • Dołączył: 13 cze 2015, o 19:00
  • Lokalizacja: Gołdap
  • Postawione piwa: 8
  • Otrzymane piwa: 11

(#29) Napisano 10 lip 2015, o 22:50

Użytkownik Wujek napisał:
, już widzę te ciągłe "nick ma wh"


(GRACZ) XXXXX: Wujek Wladek wh, przez ściany hedy wali :rotfl:

Użytkownik Tosia napisał:
nie rozumiem po co są te wypowiedzi graczy DD2 jak na FFA nie grają wcale albo rzadko.


Dlatego, że wypowiadamy się jako gracze, dla których CSL nie jest pierwszą siecią. Niektórzy mają kilka lat stażu w grze i oblatane kilka/naście serwerowni z przeróżnymi pluginami. To tak, gdyby powiedzieć, że nowy gracz nie ma prawa się wypowiedzieć, bo nie grał dostatecznie długo. :D Jednemu ESP czy DeathInfo pasuje, innemu nie i chyba ma prawo wyrazić swoje zdanie. :D

Rozwijając moją wypowiedź - Info po śmierci - ok, dlaczego nie - czasem się przydaje. Z tym, że wtedy admin musiałby na okrągło siedzieć i mutować wszystkich krzykaczy i ludzi, których guma w gaciach uwiera.
ESP to pomysł bardzo nie na miejscu dokładnie z tego powodu, który podał Władek. :)
IGN:Spectral

Individual

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 32
  • Dołączył: 3 lut 2015, o 16:59
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 20

(#30) Napisano 11 lip 2015, o 00:38

Nie.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •