Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Polityka - Wybory prezydenckie.

Wszystko to, co macie do przekazania, własne przemyślenia, spostrzeżenia, obawy, poglądy itp . . .

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#16) Napisano 26 kwie 2015, o 21:23

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, żeby tu napisać, to brawo dla Ruskiego za chyba jedyne słowa rozsądku w tym temacie oraz to, że macie jeszcze głowy pełne ideałów (w końcu młodość), ale cały to bagno jest nie do zmienienia. To jest walka z przysłowiowymi wiatrakami. Ręka rękę myje. Urząd prezydencki nic nie wniesie. Trzeba zmienić rząd. I wyjebać świnie od koryta. Myślicie, że im zależy na narodzie? Odpowiedzcie sobie sami, a przede wszystkim przemyślcie sytuację gospodarczą naszego kraju i sprawdźcie co i ile i przez kogo zostało sprywatyzowane, bo to jakiś początek do oceny poszczegółnych partii, z których wywodzą się kandydaci.
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#17) Napisano 26 kwie 2015, o 21:32

franek - najwięcej sprywatyzowało PO, rząd Olszewskiego który tego prawie nie robił został szybko spacyfikowany. za PiS też prywatyzowali ale nie w takiej skali. Ja mam świadomość ,że wygra Komor albo Duda ( raczej to pierwsze ), ale chcę głosować w zgodzie z własnym sumieniem. Korwin też nie ma szans. A zmienić tu może coś jedynie wojna... Ogólnie rządzi banda czworga ( po,pis,sld, psl ), która doszła do władzy po układzie okrągłostołowym w Magdalence i nie dopuszcza nikogo innego. Ogólnie z tej bandy czworga wyłania się banda dwojga czyli po pis. W tym momencie zmienić to może jakiś zewnętrzny kataklizm, np Ruscy w końcu stracą cierpliwość, albo w kraju jakaś rewolta.


Lecz w kraju nie będzie rewolty, Polacy nie wyjdą na ulice. Znacie jakąś rewolucję, protesty oddolnie inspirowane w ostatnich 200 latach? Mówię o takich, które coś zmieniały. Nawet w PRL większość protestów i strajków była organizowana przez UB/SB. Za mało jest nas myślących i gotowych oddać ofiarę za ojczyznę. Poza tym w razie czego rząd PO-PSL wprowadził ustawę 1066, żeby pacyfikować ludzi właśnie w ramach takich protestów antyrządowych na dużą skalę.

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#18) Napisano 26 kwie 2015, o 21:42

Zwierze- cieszę się, iż kolejna rozsądna osoba się odezwała.
Mnie już się nie chce wierzyć w jakieś zmiany, czy ratunek dla tego kraju. Od nikogo niczego nie chcę, bo staram się sam zapracować, ale jeżeli jest szansa coś wziąć, to biorę. Po pracy człowiek nie ma siły zjeść, a co dopiero bawić się w zbawianie świata -.-
Oddać ofiarę? My najmniejsi oddamy, a banda będzie siedziała dalej, bo czy ci, czy inni, to i tak będą kradli i brali do siebie.
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#19) Napisano 26 kwie 2015, o 23:01

A takie pytanie do was. Jak zapewne wiecie nadal po 5 miesiącach nie znamy wyników wyborów samorządowych , które zostały sfałszowane ( kto ma wątpliwości, mogę przytoczyć dowody i przykłady jak np poparcie PSL z 5% do 50% w niektórych powiatach ). Pomińmy już to ,że sondaże pisane są pod prezydenta, który ponuć ma poparcie około 50% ,a jeszcze niedawno i 70%. Pomińmy też to ,że już teraz są przygotowania do sfałszowania wyborów ( obsadzanie ludźmi z komitetu Komorowskiego komisji wyborczych, np losowanie ludzi do komisji z koper z czego ci od Komora mają zagięte rogi - wiadomo nie liczy się kto na kogo głosuje, ważne kto liczy głosy ).

Dobra oto pytanie xD - Ilu znacie ludzi, którzy głosują na Komorowskiego? Ilu ich macie wśród swoich rodzin/znajomych ? Kim jest jego elektorat? U mnie na fb 2-3 osoby lubią jego profil. Ogółem znam może z 5 takich osób.

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#20) Napisano 26 kwie 2015, o 23:04

Polityka to ostatni temat o którym bym chciała rozmawiać, tak samo jak i o Religii :D więc ja się nie wypowiadam. Pozdrooo! :D
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#21) Napisano 26 kwie 2015, o 23:13

Korwin forever
Obrazek

franek1993

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 99
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 19:52
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 10

(#22) Napisano 26 kwie 2015, o 23:19

Zwierze- o ile wiem nikogo takiego nie znam. Krąży opowieść, że wyniki wyborów są już dawno ustalone
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#23) Napisano 27 kwie 2015, o 00:35

Użytkownik Homi napisał:
Nie wybierzcie najgorszego zła, wybierzcie Dude, a dlaczego? Jest to czlowiek, ktory bardzo szybko wyjdzie spod wladzy i kontroli Kaczynskiego.

Dla mnie Duda jest dobrym kandydatem, może dziś to wygląda inaczej bo jest kampania ale zanim został namaszczony jako jeden z niewielu posłów PIS był szanowany od Wiplera z prawej po lewaków typu Rozenka. Inna sprawa że jako człowiek ok ale poglądy ma trochę zbyt lewackie dla mnie

Użytkownik Franek napisał:
Mnie już się nie chce wierzyć w jakieś zmiany

To się poddaj, inni jeszcze mają ochotę próbować coś zmienić. PRL też nie od razu upadł, kilkadziesiąt lat powolnego drążenia potrzebował

Użytkownik Zwierze napisał:
Korwin też nie ma szans.

Korwin nie walczy o zwycięstwo, walczy o dobry wynik który pociągnie jego partie w kampanii do parlamentu. Pamiętajmy że prawdopodobne zwycięstwo PISu sprawi że KORWIN będzie jego prawdopodobnym koalicjantem, w zasadzie JEDNYM możliwym więc szansa na realizację choć cześci jego programu bardzo duża.

Cytat:
Lecz w kraju nie będzie rewolty,

Rzadko są rewolty z jakąś wiekszą myślą, zwykle były wtedy gdy nie było co jeść

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#24) Napisano 28 kwie 2015, o 13:36

Reasumując, w kręgu lamersów Komorowski mialby 0% :D
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#25) Napisano 28 kwie 2015, o 13:57

Przeglądając ostatnie sondaże z lutego i marca zastanawiam się kto i dlaczego do jasnej cholery głosuje na bronka? Czyżby pokolenie 60,70 + ?
Masakra jakaś. Jak znowu Bronek wygra to dopiero będzie masakra w tym kraju, nie mówiąc o tym, że już jest.

Polecam film - oglądać póki nie usunięty = https://www.facebook.com/gazetastonoga/ ... 995012525/ - Ci co mają Facebooka mają dostęp.
Chyba będę głosować na Janusza Korwina-Mikke. Tak jak samo powiedział "Moi wyborcy to ludzie w przedziale 23-30, ludzie którzy chcą żeby państwo nie mówiło im jak mają żyć" jestem tego samego zdania.

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#26) Napisano 28 kwie 2015, o 13:58

Użytkownik Rudziutka napisał:
Przeglądając ostatnie sondaże z lutego i marca zastanawiam się kto i dlaczego do jasnej cholery głosuje na bronka? Czyżby pokolenie 60,70 + ?

Tak.

Użytkownik Rudziutka napisał:
Masakra jakaś. Jak znowu Bronek wygra to dopiero będzie masakra w tym kraju, nie mówiąc o tym, że już jest.

Wygra.

Dziękuje. Dobranoc.
ObrazekObrazek

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#27) Napisano 28 kwie 2015, o 14:11

Ok, proponuje przyjac zaklady, kto wygra:
1. W pierwszej turze.
2. Osiagnie najwiekszy wynik w 1 turze.
3. Wygra w drugiej turze, jesli owa sie odbedzie.
4. Kto zajmie 3 miejsce pod względem procentów w 1 turze.
Obrazek

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#28) Napisano 28 kwie 2015, o 14:14

1 nikt
2 Komor
3 Duda
4 Ogórek

I też tego życzę Kukizowi.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2015, o 14:35 przez 'Hunter, łącznie zmieniany 1 raz
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

<Szajba>

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 296
  • Dołączył: 19 gru 2012, o 01:18
  • Postawione piwa: 78
  • Otrzymane piwa: 36

(#29) Napisano 28 kwie 2015, o 14:29

1. Nikt
2. Komorowski
3. Komorowski
4. Kukiz

a przynajmniej życzę tego Kukizowi bo to jedyny gość który ma argumenty w ręku, nie mydlenie oczu o pokoju i zielonej wyspie.

Rudziutka nie wiem czy wiesz ale kochany Janusz powiedział też że strzelał by do protestujących górników jak na majdanie (głosuj na świra jeśli chcesz,wolny wybór ale pamiętaj że głupkowatemu raperowi też zdarza się nawinąć dobry tekst :))
My kochamy ganje bardziej, niż Romeo kochał Julię
mamy przepaloną gardziel, dym oktawy generuje

Marihuana to nie tania dziwka do lansu,
to pożywka dla umysłu, droga do głębokich transów

Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#30) Napisano 28 kwie 2015, o 21:34

Nie podoba mi się to co powiedział, jak i to, że powiedział, że "Każda kobieta chce być gwałcona" , powiedzial koleś który ma żonę i 8 dzieci :facepalm: , ale nie widzę oprócz niego albo Kukiza żadnego kandydata odpowiedniego na stołek prezydenta. Co do Kukiza to mam zdanie, że nie wiem czy dobrze robi zabierając się za kandydaturę, owszem działał w polityce, ale ludzie... dopiero gdy zaczął kandydować na prezydenta Polska o nim więcej usłyszała... Nic się o nim nie mówiło, oprócz tego, że każdy wie, że jest muzykiem. Braun to samo, nic nie słyszałam do czasu zgłoszenia jego kandydatury, następna pani Ogórek która się z choinki urwała i w politykę zachciało się bawić. Śmiech na sali i na sali obok też!

Żeby nie było to jest tylko moja opinia, ktoś może się nie zgadzać jak i zgadzać. To żaden hejt. Może o wielu sprawach nie mam pojęcia, ale opisałam właśnie tak jak ja to widzę.

Wróć do Felietony Lamersów.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •