Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Lamerski admin dydym

jestem slaby

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 7 sty 2015, o 00:25
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 7 sty 2015, o 00:35

Nick podczas gry: jestem slaby
IP/SteamID:
Data: 6 stycznia 2015
Powód skargi i opis sytuacji:

Cześć, jeśli chcecie miec dobrą reputacje na serwie to radzę Wam zrezygnować z admina "dydym" za kazdym razem jak wchodzi na serwer odrazu zmienia mapy na jakie mu sie podoba pomimo ze ludzie nie chca zmian. Ja ze sie sprzeciwilem to bylem ciagle kickowany i teksty admina w kierunku mnie typu "frajer" itp niech sobie zostawi u siebie na podworku. Zostałem nie jednokrotnie wyzwany przy czym ja nie obrazilem go ani razu, owszem jak on mnie zaczal obrazac nie pozostawilem mu winny. Ale niech szczeniak popyskuje tak u siebie a nie bedzie tworzyl jakies napinki. ja mam 30 lat i mnie to bawi serwer jest naprawde fajny ale na koniec ze mi dal bana za nic to tego nie rozumiem. Ale chociaz sie troszke dowartosciowal bo nie wszyscy sa kochani przez rodzicow :)
i to nie byl pierwszy przypadek bo caly czas jeden admin ciagle zmianial sobie mapki teraz wiem juz ktory :) Mozecie go bronic mozecie nie, ale fakt jest faktem ze zanim wezmiecie jakiegos admina zwroccie uwage ile ma lat bo ten swoja inteligencja nawet na 10 nie wyglada :)

Screeny/demko: (www.speedyshare.com)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 7 sty 2015, o 00:42

Co prawda to prawda... Nie wiem dokładnie kto ma admina na ffa, ale ja na pewno map nie zmieniam z moich "widzi mi się" , a zauważyłam już taką sytuację jak grałam.
W ogóle spotkałam się ostatnio z sytuacją, że admin zmienia mapę, bo mu się po prostu nie podoba... może to ten sam. No nic.. czekamy na Dydyma

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 7 sty 2015, o 00:43

Człowieku, żegnam Cię. Za to co powiedziałeś dostałeś bana na tydzień, nie będziesz mojej matki obrażał. Wyzywasz i obrażasz to 1. Mapę zmieniłem poprzez vote to 2. Hmmm o ile się nie mylę graliśmy 1 raz ze sobą. Nikt nie miał pretensji tylko Ty. Nie obchodzi mnie ile masz lat, ale skoro już piszesz ile masz to teksty typu "twoja matka" "leć do matki się wypłacz" "jebie mnie ten serwer" nie są na miejscu dla 30 letniego faceta. Skoro Ci coś nie odpowiada to zmień serwer. Ja zrobiłem tylko to co powinienem. Nie jesteś bez winy. Dziękuję dobranoc.
Ps. Zastanów się co piszesz i jak się odzywasz. Nie jestem gównem czy innym zwrotem jakiego użyłeś w moją stronę, a robienie zdjęć we własnej obronie jest śmieszne. Wrzuć to wszystko co ty powiedziałeś wtedy będzie OK. Żegnam Pana.

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 7 sty 2015, o 00:45

Użytkownik caarola napisał:
Co prawda to prawda... Nie wiem dokładnie kto ma admina na ffa, ale ja na pewno map nie zmieniam z moich "widzi mi się" , a zauważyłam już taką sytuację jak grałam.
W ogóle spotkałam się ostatnio z sytuacją, że admin zmienia mapę, bo mu się po prostu nie podoba... może to ten sam. No nic.. czekamy na Dydyma


Taakk Carola dostałas multi i wchodzisz raz na 5 minut na FFA Ty wszystko wiesz najlepiej :)
Nie dziwię się, że Ano zrezygnował.. Coraz częściej admini DD2 mają więcej do powiedzenia niż admini FFA na serwerze FFA
Ostatnio zmieniony 7 sty 2015, o 00:48 przez Dydym, łącznie zmieniany 1 raz

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#5) Napisano 7 sty 2015, o 00:48

A czy to ma jakis zwiazek z tym ze dostała multi? Jest i widzi co sie dzieje wiec co ja wyliczasz z godzin przegranych.
Ją też wygonisz na DD2 jak mnie? :)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#6) Napisano 7 sty 2015, o 00:50

Kochani , tę sprawę to ja zaraz omówię dokładnie w administracji ;)

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#7) Napisano 7 sty 2015, o 00:50

Lepiej być na 1 serwerze dłużej i wiedzieć co się dzieję niż na kilku - to moje zdanie dlatego ci napisałem żebyś szedł bo tam grywasz a ja byłem na tym więc stwierdziłem, że tam będzie ci się lepiej grało :P

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#8) Napisano 7 sty 2015, o 00:54

Pytanie jak wyglądał ten vote?

votemap czy najpierw pytanie czy w ogóle zmieniamy mapę?
I mam nadzieję, że obrazy szły na sayu nie voice, będzie dużo łatwiej.

a teraz mnie wyzywajcie, że nie mam nic do gadania bo nie gram na ffa :)
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 7 sty 2015, o 00:55

raczej voice choć jak wychodził to dopisał coś :) poprzez vote gdyż ciągle to samo gramy w kółko.

KONRADesmo

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 67
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 20:57
  • Lokalizacja: PODLASIE
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 4

(#10) Napisano 7 sty 2015, o 01:09

Jako świadek pozwolę się wypowiedzieć, było vote czy zmieniamy mapę, wyszło na TAK - mapa została zmieniona.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#11) Napisano 7 sty 2015, o 11:18

Patrzę w HLTV i mapy zmieniały się bądź były zmieniane średnio co 25 minut, najszybciej przeleciała 747 i z wiadomych względów KABUL, bo trochę jednostronnie. Nie byłem przy sytuacji, demka specjalnie przeglądał nie będę, ale śmiem twierdzić, że skarga trochę nad wyrost napisana. Nie wiem jaką karę wymierzył Ci Dydym za wplątanie rodziców w dialog, ale zasłużenie. Masz z Nim problem, załatw to z Nim, nie mieszaj do tego osób które nie mają z tym nic wspólnego, chyba że jesteś tak płytki i potrafisz jedynie na rodziców się sadzić. Następnym razem, gdy zostaniesz przyłapany to faktycznie przyjdzie Ci szukać innego serwera, przecież pełno ich co nie?

Dydym, osobny wątek odnośnie Twojej osoby zostanie poruszony w odpowiednim dziale.

Temat zamykam, bo nie potrzebuję więcej bezsensownej lektury, ciekawsze rzeczy do czytania mam.

Miłego dnia.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •