Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na Zwierza

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#16) Napisano 22 gru 2014, o 23:10

Widzę poprzednie podobne tematy nie nauczyły nas niczego.. Każdy wyraża swoje zdanie i spostrzeżenia, a nie prowadzi głupie rozmowy i kłótnie, które i tak prowadzą jedynie do jeszcze większego burdelu. Owszem Zwierzak jest nerwowy i jego kultura osobista ma trochę do zarzucenia, ale da się to "podreperować". Wystarczy normalnie porozmawiać jak cywilizowani ludzie, nie jak banda dzieciaków w piaskownicy.

Za chwile pewnie zobaczę posty typu "Dopiero zatwierdzili mu admina, a już się mądrzy". Już mogę odpowiedzieć na nie krótko "Aha" :)


Tyle mojego komentarza do tego tematu :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#17) Napisano 23 gru 2014, o 00:05

Zwierze ma swoje zajawki, glupie banowanie, ale to jeden z nielicznych adminow dostepnych na FFA. Pamietam czasy, gdy ja mialam admina na dd2 i ledwo 2 osoby zbanowalam to zwierzu dziennie ze 100 zbanowal, a dlaczego? Bo byly swieta i nie bylo komu grac. To bylo tak dawno, ze nie bylo tu polowy z was i Ciebie tez equs. Ja na araba (zwierzaka) zlego slowa powiedziec nie moge.
Byki z Afryki :D

Obrazek

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#18) Napisano 23 gru 2014, o 00:11

Ja lepiej nie będę oceniał tego delikwenta bo szkoda, jedyne co mogę powiedzieć to to że moim zdaniem nie powinieneś mieć admina :)

p.s Ty wiesz za co :)

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#19) Napisano 23 gru 2014, o 03:34

Tak to czytam i czytam już niektóre posty tylko z grubsza..

W stosunku do FFA, gdzie się ten temat parę razy przewinął, w postach Equs'a najwięcej. Rozumiem trzeba zwrócić uwagę na FFA to prawda tylko, że jak czytam sobie forum to nie słyszę od jakiegoś czasu NIC tylko to, ze FFA to jest samo wyzywanie, 0 jakiejkolwiek atmosfery itp. Więc sprostuję wcale tak nie jest.

Co do nie wywiązywania się adminów FFA ze swojej pracy.. Powiem tak mogę uwierzyć, że któryś się nie wywiązuje ale jeżeli chodzi o Zwierzam na którego jest ta skarga napisana to o Nim tego powiedzieć nie mogę. Kiedy ma wolne od studiów ( z tego co wiem ) to praktycznie na serwerze widzę go 24/7 i banuje czitów nie tylko gra. Zresztą to widać, nie tylko po odwołaniach..
Co do zachowania graczy i ich wypowiadania się, słownictwa itd. itp. zależy, jeżeli ktoś powie coś na kogoś obraźliwego ale temat nie będzie ciągnięty i się rozejdzie to nawet w takich sytuacjach kicka nie daję. Z tego względu, że ktoś się po prostu zdenerwuje palnie głupotę, no cóż zdarza się, jeżeli jednak są jakieś teksty o rodzicach, czy teksty, których jako żart nie da się potraktować to logiczne, że karę dostają.
Equs, co do tego, że się Zwierzowi nie chce banować. Powiem Ci, możesz mi nie uwierzyć, ale na dd2 też jest paru takich adminów. Ale tak wiem na DD2 to się nie zdarza no tak..
anyway.
nie sądzisz, że admin mógł np. wcześniej na kogoś patrzeć i wiedzieć, że jest czysty, lub po prostu nie zauważyć. Osobiście jest tutaj paru takich adminów, którzy nie sprawdzają kogoś, kto jest zgłoszony na u@ patrząc, że ten, który kogoś zgłasza np. zgłasza co rundę kogoś innego. Tak na DD2 też są admini, którzy w niektórych sytuacjach nie reagują na zgłoszenie na u@.
aha.. zapomniałbym, Tak wygląda lenistwo na FFA -> GmBans/search.php [ kliknijcie "Zwierze" i szukaj ] albo po prostu wejdź na pierwszą stronę AmxBans i zobacz na adminów nakładających bana.
Co do powodów, należy się reprymenda. Powody chociaż nieliczne takie to eXe masz rację trzeba zmienić.
Verona, raczej nikt by Ci tak nie powiedział jeśli masz rację.

ANYWAY..

Cytat:
Skarga na admina o nicku Zwierze za bezpodstawnego bana i naduzywanie swoich mozliwosci jako admin.


To jest temat.

Ban nie jest bezpodstawny, mógł podejrzewać Cię o cheaty.
"Mysle ze napisanie komus ze jest odpalony i danie mu bana za ,,lamerskiczit" bez zadnych dowodow jest naduzyciem jego wladzy jako admina"
i to było to nadużycie? ale polecę dalej.

"Chyba sam masz malo szarych komorek suabiaku bo zawsze jak cie cisne na serwie to mi dajesz bana i to juz nie pierwszy raz glupi ban od cb. Pewnie twoj kolega Patola ci kazal dac mi bana bo cisnolem was obu to zaczeliscie puakac chlopaczki"

Powiem szczerze ten post mnie najbardziej rozśmieszył no ale to tylko moje przemyślenia.

Ostatecznie i definitywnie.
- Zwierze ma staranniej przykuwać swoją uwagę do tego, co ludzie piszą na U@.
- Zwierze ma mniej pisać na sayu niecenzuralnych słów + obrażać kogokolwiek choćby to miało być na żarty.
- Zwierze ma dawać normalne powody banów.

Jeżeli, nie będziesz się z tego wywiązywał no cóż będzie kara.

Tymi 3-ma punktami kończę ten temat.
Dziękuję graczowi za zgłoszenie admina.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron