Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Neff `Fatal1Ty~ - ano`

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#16) Napisano 7 lis 2014, o 23:44

Skoro się nie nadaję, to sprawcie, żebym już nim nie był, proste.

Nie powiedziałem, że to demo jest wystarczającym dowodem, liczyłem na hltv i tylko takie demo udało mi się nakręcić, mistrze :>

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#17) Napisano 8 lis 2014, o 00:16

Skoro nie jest wystarczającym dowodem, to powinieneś mu ub dać. Nie ma hltv to po czym mamy stwierdzić, że kolega coś ma?
ja myślę, że ano jest dobrym adminem ale na słowo mu wierzyć też nie możemy.. Nie obejrzałem demka jeszcze, jutro ogarnę jak będzie jeszcze temat widniał.

==@btk już się tak nie popisuj, że odwołania żadnego nie miałeś. Zaraz tu będą wypowiedzi " Ile to my już banów nie daliśmy i jacy my nie jesteśmy dobrzy." paranoja.
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#18) Napisano 8 lis 2014, o 00:22

A huja sie znacie hahahaha
Dla rozluźnienie atmosfery Btk postawisz piwko hahaha
^SzAkAl^

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#19) Napisano 8 lis 2014, o 08:58

Po 1. Nie krytykujcie opinii drugiej osoby sugerując się jedynie tym "ja typa znam, grałem z nim mixa".

Po 2. To demko to za mało aby oskarżać kogoś o aima a ze względu na problem z HLTV (które i tak aima nie wykaże!) innego demka niż ta dwu-minutówka nie ma. Dlatego proponuję odbanowanie gracza.

Po 3. Jak dla mnie mimo faktu, że to nie dostateczny dowód winy, to mam prawo sądzić, że zachowanie celownika w każdym spowolnieniu a nawet w modzie "frame by frame" daje troszkę do myślenia, gdyż nie zachowuje się normalnie. Jednak jak wspomniałem, 3 fragi w tym przypadku to za mało.

Po 4. Nie Wy jesteście od oceniania kto na admina się nadaje a prześciganie się w tym kto ma więcej, większego, kto jest wyższy, silniejszy i inne rodzaje podziałów zachowajcie dla siebie. Przy mnie to dopiero raczkujecie w pieluchach. :D

Po 5. Dla rozluźnienia atmosfery Szakal stawia piwo! :D

Temat zamykam. Gracz na chwilę obecną dostaje UB.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •