Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ranking-zmiana

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#31) Napisano 11 paź 2014, o 10:18

Użytkownik Kasia napisał:
Użytkownik huti napisał:
Stare naliczanie punktów było o tyle lepsze, że graczom z wyższej półki trudniej było się utrzymać na czele. Teraz jest masakra, że tak to ujmę. Trudno wyjść na minus, ginąc kilka razy z rzędu. Aktualna zmiana naliczania miała na celu umożliwić innym graczom dogonienie tych wyżej, tak? Macie odwrotny skutek ;)

hmmmmm ja bylam chyba 24 a jestem teraz 5,dla mnie akurat jest ok.nareszcie pkt sie nie odejmuja ciagle.Co mape zawsze na plus i to w miare duzo ,a ptk zawsze mi spadaly bylo to bardzo irytujace.Btk ma teraz wiecej ode mnie chyba o 15k.pkt,ale to dlatego,ze mial juz przewage byl 1 i mial i tak z 15k wiecej niz Ja.Po resecie sytuacja juz nie bedzie taka kolorowa dla niego,xd,A tak w ogole to wiadomo,ze jak jest dobry,a o btk inaczej powiedziec nie mozna to zawsze bedzie w top 15xd.

Po resecie będzie równo, ale zmiana naliczana w tym momencie mija się z celem.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#32) Napisano 11 paź 2014, o 10:26

Z tego co zaobserwowałem to teraz dostaje się 2x wiecej pkt za zabicie jakiegos botka czyli minimum 5pkt. Za to jak zginiesz odejmuje 2x mniej czyli 12pkt. + punkty za pake itp. Żeby być na + trzeba być lekko na + ze statami.

Nie wiem czy jest taka możliwość, ale proponuję za fraga 3 pkt nie 5, a za śmierć -15pkt.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#33) Napisano 11 paź 2014, o 10:47

Teraz wystarczy, że ktoś więcej gra i leci w górę. Za prosto, tyle było męczenia się ze Zwierzakiem do 15k, a wbić teraz 20k to nie problem. Nie chcę, żeby było tak jak wcześniej, ani tak jak teraz :D

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#34) Napisano 11 paź 2014, o 10:57

Użytkownik ano napisał:
Nie chcę, żeby było tak jak wcześniej, ani tak jak teraz :D


Dokładnie, jestem tego samego zdania. Teraz jest za prosto, ale z kolei wtedy było za trudno. Można dać coś pomiędzy?:D

Jestem PRO

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 32
  • Dołączył: 22 sie 2014, o 10:36
  • Postawione piwa: 3
  • Otrzymane piwa: 0

(#35) Napisano 11 paź 2014, o 11:06

Mi pasuja te nowe punkty. Jest bardzo latwo teraz grac. Proponuje abysmy zostawili tak jak jest:-)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#36) Napisano 11 paź 2014, o 12:00

Było za trudno, ale każdy jakoś się ustatkował na swoim poziomie. To prawda, że męczyliśmy się z ano, żeby wbić koło 15k i uważam że to są już bardzo dobre wyniki, a teraz nagle Patola ma 20k, Zielone Jondro 14,5k no bez jaj xD ( bez urazy dla ich skilla, ale przy poprzednim systemie naliczania to trwało tygodniami, miesiącami i wątpię czy Patola by doszedł do 20k, bo musiałby być w cooj lepszy od wszystkich innych graczy tutaj :D ). Jestem za zostawieniem starego systemu, albo przywróceniem standardowych statystyk bo teraz to polega na tym samym - kto więcej gra ma więcej pkt.

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#37) Napisano 11 paź 2014, o 12:22

Użytkownik Zwierze napisał:
Było za trudno, ale każdy jakoś się ustatkował na swoim poziomie. To prawda, że męczyliśmy się z ano, żeby wbić koło 15k i uważam że to są już bardzo dobre wyniki, a teraz nagle Patola ma 20k, Zielone Jondro 14,5k no bez jaj xD ( bez urazy dla ich skilla, ale przy poprzednim systemie naliczania to trwało tygodniami, miesiącami i wątpię czy Patola by doszedł do 20k, bo musiałby być w cooj lepszy od wszystkich innych graczy tutaj :D ). Jestem za zostawieniem starego systemu, albo przywróceniem standardowych statystyk bo teraz to polega na tym samym - kto więcej gra ma więcej pkt.

kiedyś było trudno 15k ,a teraz będzie trudno np.50k co to za różnica?Dla mnie jest ok do póki jest tak- staty na plus to i pkt na plus,xd

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#38) Napisano 11 paź 2014, o 14:05

Zgadzam sie ze Zwierzem, jestem za przywroceniem starego systemu naliczania.

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#39) Napisano 11 paź 2014, o 14:16

Użytkownik Kasia napisał:
Użytkownik Zwierze napisał:
Było za trudno, ale każdy jakoś się ustatkował na swoim poziomie. To prawda, że męczyliśmy się z ano, żeby wbić koło 15k i uważam że to są już bardzo dobre wyniki, a teraz nagle Patola ma 20k, Zielone Jondro 14,5k no bez jaj xD ( bez urazy dla ich skilla, ale przy poprzednim systemie naliczania to trwało tygodniami, miesiącami i wątpię czy Patola by doszedł do 20k, bo musiałby być w cooj lepszy od wszystkich innych graczy tutaj :D ). Jestem za zostawieniem starego systemu, albo przywróceniem standardowych statystyk bo teraz to polega na tym samym - kto więcej gra ma więcej pkt.

kiedyś było trudno 15k ,a teraz będzie trudno np.50k co to za różnica?Dla mnie jest ok do póki jest tak- staty na plus to i pkt na plus,xd


Trudno 50k? Proszę Cię Kasiu. Teraz dziennie można po 1-2k pkt. nabijać. Wystarczy trochę posiedzieć.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#40) Napisano 11 paź 2014, o 14:19

huti dobrze prawi ..

Ja przez kilka kogdzin 2/3k punktów nabijam więc wydaje mi się że nie jest to zbyt truudne ..

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#41) Napisano 12 paź 2014, o 09:46

MI obojętne już :D
Ale jak przywracacie stary to dawajcie teraz od razu:)
Walnijmy reseta na stary i bedzie po problemie od zera:D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Uroczy<3

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 20 paź 2014, o 10:27
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#42) Napisano 20 paź 2014, o 11:02

Ranking DD2 jest beznadziejny nie oszukujmy sie ... Top 15 to standard i najlepsze rozwiazanie problemu, gracze by sie nie burzyli ..Axl co to miało byc?--> "Niestety musicie sie przyzwyczaić ze jest duuużo ale to bardzo dużo graczy lepszych od Was :)" Jesli sa gracze lepsi to bedą na gorze listy Top:D wiec jaki widzisz problem? moze sie boisz o swoja pupe ze bedziesz na dnie :P
Grozisz mi ? tak myslalwm :-)

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#43) Napisano 20 paź 2014, o 11:52

Czy dobrze rozumiem?
Chciałbyś żeby ranking zawierał tylko 15 pozycji ?Inaczej,żeby służył tylko i wyłącznie 15 najlepszym graczom ? :)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#44) Napisano 20 paź 2014, o 13:34

Ja mam pewien, wydaje mi się dobry kompromis. O ile dobrze zauwazylem to zmiany w nowym rankigu są tylko takie, ze nie sa odbierane pkt, kiedy padniesz i chyba tylko takie, moja propozycja to zrobic tak, ze osoby, ktore są w top15 pozostana na starych zasadach, aczkolwiek zalozmy, ze ktos awansuje na 15 miejsce miejsce ponownie odbierane mu sa pkt za dead, ile? ( oczywiscie wg jakis proporcji), a jezeli ktos spada na 16 ponownie łapie sie do obecnego rankingu. Mysle, ze takie rozwiazanie spowodowaloby, ze byloby o wiele ciasniej w topce i komus kto dopiero zaczyna gre i ma duzego skilla to awans na swoje miejsce to bylaby krotka chwila czasu. To tylko taka sugestia ja i tak nadal jestem zwoleennikiem surowego i moim zdaniem sprawiedliwego rankingu czyli odbieranie pkt względem pozycji

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#45) Napisano 20 paź 2014, o 13:49

Pytanie czy idzie to rozdzielić że 15 na takich zasadach a cała reszta na innych ? Moim zdaniem ranking powinien być jednakowy dla wszystkich :) obecny ranking nie różnie się już prawie niczym od tego standardowego czyli kto więcej gra ten "na czele" :) Tak jak napisała Kasia była któraś tam teraz przysiedziała sporo i jest 5 a na starych zasadach mogłaby tylko śnić o tym 5 miejscu :)

p.s staty to nie skill ale to tylko moje zdanie :) Bartuś ma niby 2x więcej pkt niż ja a nie uważam że jest ode mnie 2x lepszy ( polemizowałbym czy wgl jest lepszy ;DDDDD)

Pozdrawiam wszystkie moje fanki;*

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •