Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Pytaj pytanie

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#16) Napisano 1 paź 2014, o 23:12

Użytkownik Ned napisał:
Cytat:
I jak już było napisane, czy kick to na prawdę powód do zakładania takiego tematu?

Dla niektórych każdy kick czy durne slapowanie albo wejście w kompetencje admina jest zbędnym tematem, najdziwniejsze że najwięcej zwykle do powiedzenia mają te świeżarki w funkcji admina którzy jeszcze na szacunek pracują. Jak widzisz temat nie ma znamion skargi, nie miał na celu rozmowy o tym co robi Nikos na serwie tylko wytyczenie co może admin serwera a co nie oraz wyjaśnienie co znaczy podszywka na zasadzie Grant-Grand. Ważni napiszą nie bo nie nie, nie bo łapa to mój bóg no to nie będe takim nickiem grał trudno, fajny był, dużo ludzi wariowało jak ich łapa nożem ciął :szczerbol:

dużo ludzi wariowało jak zobaczyło łape nie na gali :D

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#17) Napisano 2 paź 2014, o 10:23

Użytkownik Jajabombka napisał:
Tylko zlitujcie się nade mną

A myślisz że ta "ścieżka zdrowia" co ją dostajesz od lat na gali to nie jest forma kary? Gdzie jest pytajnik jak się pytam jak tu taka podszywka się wydała? :policjant:

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#18) Napisano 2 paź 2014, o 11:13

:D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#19) Napisano 2 paź 2014, o 13:37

12. Podszywanie się, a także upodabnianie się do innych graczy, Adminów jest zakazane.
Jeśli nie widzisz podobieństwa w nicku ŁAPA a LAPA czy Grand a Grant to warto się zastanowić poco ktoś użył słowa "podobieństwo" w regulaminie.
Mam coś jeszcze dodać czy wystarczy ??

Pozdro
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#20) Napisano 2 paź 2014, o 14:28

Jeśli chodzi o Thora i Nikosia to już ewidentnie wynika z regulaminu że się do Mnie skromnego ziomeczka upodabniają :D
Nie dość że zmienili nicki to jeszcze równocześnie w tym samym czasie wbijają na serwer i dosyć często próbują rapować Moje teksty przez mikro :D


:rotfl:
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#21) Napisano 2 paź 2014, o 15:37

carola jesteś moją podszywką :D
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

oallaa

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 124
  • Dołączył: 30 cze 2012, o 17:54
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 30

(#22) Napisano 2 paź 2014, o 15:46

Chyba trzeba zajrzeć do słownika i zrozumieć co znaczy słowo podobieństwo. ŁAPA i LAPA a także grand i grant to się własnie podobne nicki, czyli jeżeli właściciel tego nicku nie wyrazi zgody na podszywanie lub upodobnianie się do niego, nie masz prawa takiego nicku wybrać.

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#23) Napisano 2 paź 2014, o 18:41

Cytat:
12. Podszywanie się, a także upodabnianie się do innych graczy, Adminów jest zakazane.
Jeśli nie widzisz podobieństwa w nicku ŁAPA a LAPA czy Grand a Grant to warto się zastanowić poco ktoś użył słowa "podobieństwo" w regulaminie.
Mam coś jeszcze dodać czy wystarczy ??

Chłopie Grant to normalny nick nie mający nic wspólnego z Grandem, tak samo jak Gran, Grans, Grank, Granh i tak można do usranej śmierci. Coś dodać czy wystarczy? Ja bym prosił czerwonych o przystopowanie zapędów swojego serwerowego admina, którego interpretacja regulaminu jest wręcz komiczna i prowadzi do tego że sNElhaiD będzie musił zmienić nick bo mi się nie podoba że ma w środku NED a ja tu byłem pierwszy

Użytkownik oallaa napisał:
Chyba trzeba zajrzeć do słownika i zrozumieć co znaczy słowo podobieństwo. ŁAPA i LAPA a także grand i grant to się własnie podobne nicki, czyli jeżeli właściciel tego nicku nie wyrazi zgody na podszywanie lub upodobnianie się do niego, nie masz prawa takiego nicku wybrać.

Pytałaś o zgode Ole (tą taką pierwszą hajtową) czy możesz podobnego nicka używać? Podejrzewam że nie i to jest normalne bo dla mnie Ola nie równa Oalla a Grand nie równa się Grantowi ale widocznie się myle

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#24) Napisano 2 paź 2014, o 20:38

Użytkownik Ned napisał:
Cytat:
I jak już było napisane, czy kick to na prawdę powód do zakładania takiego tematu?

Dla niektórych każdy kick czy durne slapowanie albo wejście w kompetencje admina jest zbędnym tematem, najdziwniejsze że najwięcej zwykle do powiedzenia mają te świeżarki w funkcji admina którzy jeszcze na szacunek pracują. Jak widzisz temat nie ma znamion skargi, nie miał na celu rozmowy o tym co robi Nikos na serwie tylko wytyczenie co może admin serwera a co nie oraz wyjaśnienie co znaczy podszywka na zasadzie Grant-Grand. Ważni napiszą nie bo nie nie, nie bo łapa to mój bóg no to nie będe takim nickiem grał trudno, fajny był, dużo ludzi wariowało jak ich łapa nożem ciął :szczerbol:


Ned liczyłem ,że kogoś takiego jak ty nie bawi gra na nickach innych graczy. Dodatkowo zauważyłem ,że jesteś mega upierdliwy i robisz problem tam gdzie go nie ma jeśli ty nie widzisz podobieńtwa między Grant a Grand jak sam zaproponowałeś początkowo to ja ciebie szczerze pozdrawiam i życzę powrotu na ziemię.

Pozatym to nie był mój własny wymysł o kicka dostałem zgłoszenie ,że ktoś sobie nie życzy byś grał na nicku ŁAPA bo może być mylony z LAPA. WYkonuję swoją robotę tym bardziej ,że regulamin przewiduje tego typu rzeczy.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#25) Napisano 2 paź 2014, o 21:12

Ale macie problem ;D Mi to tam rybka jak ktoś chce to niech sobie wpisze Grant;D ( Pozwalam :DDD) Chciałbym aby wszyscy chcieli się do mnie upodobnić ( w końcu terroryści mieliby zaje......... wbity :D )

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#26) Napisano 2 paź 2014, o 22:22

Cytat:
Ned liczyłem ,że kogoś takiego jak ty nie bawi gra na nickach innych graczy. Dodatkowo zauważyłem ,że jesteś mega upierdliwy i robisz problem tam gdzie go nie ma jeśli ty nie widzisz podobieńtwa między Grant a Grand jak sam zaproponowałeś początkowo to ja ciebie szczerze pozdrawiam i życzę powrotu na ziemię.

Ja bym tak radził ocenianie zostawić komuś starszemu i z nieco większym stażem. Jak widzisz pytanie jest skierowane do administracji dotyczy zakresu tzw. podszywki i im mniej tu napiszesz tym mniej będzie sporów i mojej upierdliwości

Użytkownik Grand napisał:
Ale macie problem ;D Mi to tam rybka jak ktoś chce to niech sobie wpisze Grant

Jestem ciekaw twojej reakcji na kicka z powodem "Grantowi" się nie podoba twój nick haha

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#27) Napisano 2 paź 2014, o 22:47

Zmieniłbym ;D

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#28) Napisano 2 paź 2014, o 23:09

To dodam cos od siebie jak zobacze nick szakal to nie dam kicka tylko bana i tyle w tym temacie
^SzAkAl^

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#29) Napisano 2 paź 2014, o 23:31

Czytam, czytam i uważam, że problem został zrobiony na siłę. W regulaminie jak zostało już u góry zacytowane jest dokładnie napisane, że podszywka dotyczy i graczy i adminów. Jednakże przeważnie było tak, że jeżeli sam ten pod kogo się "podszywają" nie widzi w tym problemu to nie ma sensu takiej osoby banować tak było m.in. w przypadku byłego admina abc1, gdzie istniał drugi gracz o tym samym nicku zresztą nadal istnieje.
Jak u góry widzisz Szakal pod swój nick nie pozwala się podszywać. Ma co do tego prawo.
Tak poza tym to ja nie rozumiem sensu zmieniania swojego nicku na taki jak ma inny gracz/admin czy tam upodobnianie go. Jest to dla mnie bezsens.
Ale tak jak powiedziałem jeżeli Łapie to przeszkadza to kick był słuszny, jeżeli nie to wola Łapy graj sobie na jego nicku ile wlezie.

Cytat:
Ja bym tak radził ocenianie zostawić komuś starszemu i z nieco większym stażem. Jak widzisz pytanie jest skierowane do administracji dotyczy zakresu tzw. podszywki i im mniej tu napiszesz tym mniej będzie sporów i mojej upierdliwości


Starszy może nie jestem ale staż mam dosyć dobry i zrozumieć inaczej 12 punkt regulaminu nie potrafię, mówi on jasno, że podszywanie się jest zakazane, lecz tak jak mówię jeżeli komuś to nie przeszkadza to ja nie widzę problemu, niech się Łapa wypowie czy chce, żeby ludzie grali na jego nicku lub podobnym i tyle.

btw.
Serio Łapa aż taki popularny, że każdy chce być jak On?
Obrazek
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#30) Napisano 3 paź 2014, o 08:08

Cytat:
w przypadku byłego admina abc1, gdzie istniał drugi gracz o tym samym nicku zresztą nadal istnieje.

Z tym że tu jest przykład tego samego nicka, o to że Szakal to jest to samo co szakal to raczej nie trzeba nikomu wyjaśniać

Cytat:
Jak u góry widzisz Szakal pod swój nick nie pozwala się podszywać. Ma co do tego prawo.

Tu nie chodzi o to co szakal pozwala bo to wiesz jednych obchodzi więcej innych mniej, mnie się nie podoba że ciągle gada i jego to też niewiele rusza. Chodzi o granice podszywki, czy Katarzyna to podszywka pod Kasie? Czy Oalla to podszywka pod Ole, czy Yayabuzzka to podszywka pod Yayabuze i czy ja moga zakazać Snelhaidowi (i każdemu kto ma Ne-d w środku nicku) jego używania? Może dla ciebie to jest problem na siłę robiony bo wiadomo że połączone jest z tym że nagle 5 łap weszło na serwer ale akurat tu najmniej o niego i tego głupiego kicka chodzi tylko o wyjaśnienie zasady i czy 3 miesięczny admin ma prawo do interpretowania czy snelhalid wywodzi się od neda na przykład

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron