Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Zwierze...

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 31 lip 2014, o 11:46

Nick podczas gry: Dydym
IP/SteamID: STEAM_0:1:32796766
Data: codziennie tak jest.
Powód skargi i opis sytuacji:
Jest miła atmosfera każdy sobie spokojnie gra, czasem występuje jakaś spina. Wbija taki Pan Zwierze. i od razu robi się jedna wielka spina. Ja nie chce nie wiadomo czego, ale pragnę jedynie aby Zwierze trochę wyluzował. Te jego komentarze, wyzwiska po tym jak go ktoś zabije, trochę tego za dużo jest. Ludzie wychodzą bo mają już tego dosyć. Zwierzę wrzuć na luz to tylko gra..
PS: Może jakąś meliske wypij albo coś? Bo serio ludzie mają dosyć już twoich wyzwisk i przekleństw pod każdego adresem..

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 31 lip 2014, o 11:59

właśnie na serwer wszedł zwierz i pierwsze słowo od niego to "śmieć"...

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 31 lip 2014, o 12:01

śmieszne jest to jak ludzie się boją i nie wypowiadają bo zwierze ich zbanuje. ehh

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#4) Napisano 31 lip 2014, o 12:02

Jesteś jakimś niedorozwojem? Zacytowałem jak Ty nazywasz ciągle ludzi na tym serwerze. " Idziemy na banan śmiecie " - to jeden z Twoich sztandarowych tekstów. Widzę już jak się kończy przymykanie oka na Twoje teksty.

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 31 lip 2014, o 12:06

co jak co ale wymyślać i zmieniać wersje to ty potrafisz. Ktoś cię zabiję i wyzywasz od najgorszego cały czas i proszę nie zrzucaj winy na kogoś innego w temacie o Tobie.
co do niedorozwoja to właśnie pokazujesz swoją kulturę osobistą i wyzywasz dalej. Odpowiem ci na tą obelgę: nie nie jestem, zdałem maturę i wybieram się na studia, a za nim coś obraźliwego znowu napiszesz to przemyśl to w swojej niesfornej główce.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#6) Napisano 31 lip 2014, o 12:07

Kto mówi regularnie : Zwierze to gówno? Chcesz tydzień bana za każdy raz kiedy to do mnie powiedziałeś?

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#7) Napisano 31 lip 2014, o 12:12

Trzeba było banować kiedy miałeś okazję skoro to powiedziałem według ciebie. Ehhh znowu zmieniasz temat... Widać nie trafia to do twojego mózgu.. Temat dotyczy Ciebie, nie mnie... Ogarnij słowa na tym serwie i stosunek zachowania do innych ludzi. Nie wypowiadam się za siebie tylko za całokształt jak Ty się zachowujesz. Dzięki Tobie niektórzy ludzie w ogóle przestali już grać. Masz admina to się zachowuj i daj przykład graczom. Twoje zachowanie jest karygodne i poniżej kultury osobistej.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#8) Napisano 31 lip 2014, o 12:17

Prowokacja. Dalej już Ci nie odpowiadam. 99% ludzi, których wyzwę to odpały. No fakt, puszczają mi wtedy nerwy jak mnie 3-4 razy z rzędu inny odpał zabije.

Dydym

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 157
  • Dołączył: 12 lut 2013, o 17:49
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 31 lip 2014, o 12:20

Zwierze nie chce się kłócić ale nie odpały tylko zwykli gracze którzy cię zabiją. Ty każdego gracza na non steamie nazywasz odpałem więc dziwna sprawa... i właśnie o to chodzi że tobie cały czas puszczają nerwy a nie w takich przypadkach. Chodzi o to żebyś się starał na tym panować i wszystko będzie okey.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#10) Napisano 31 lip 2014, o 13:18

:facepalm:
hmm
:nie wiem:
:walka: :devil:
:nerwus:

Rozumiem, że wymieniliście się publicznie argumentami i na tym koniec. Odsyłam Panów na steam/pw porozmawiajcie sobie i wyjaśnijcie w zaciszu prywatnym pewne wątpliwości co do Waszego zachowania, jednocześnie proszę o zachowanie kultury na serwerze jak i przez Admina Zwierze tak i przez gracza Dydyma.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron