Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanie - Hajtowy

Hajtowy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 17
  • Dołączył: 14 cze 2014, o 20:40
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 14 cze 2014, o 21:49

Nick na serwerze: Hajtowy / Hajtowy 1g.
Steam ID: STEAM_0:0:684859
Staż w CS'a: ~9-10 lat
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Hajto ... 2.8:27073/ // http://www.gametracker.com/player/Hajto ... 2.8:27073/
Jak chcesz Nam pomóc?: Chcę utrzymać porządek na serwerze, szczególnie na weekendach gdzie admina jest trudno dorwać... Dzieciaczki robią sobie z serwera gierkę, kto ma lepszego czita i nie idzie grać. Jak to Franek powiedział... "Serwery ONLY STEAM by się utrzymał a tak to nawet pograć na weekendach nie idzie bo admina nie ma" To prawda... admina ani słychu ani widu. Jak wejdzie to na chwilkę i tyle a czasem trzeba dłużej posiedzieć :) Nie chcę zaszkodzić a tylko pomóc. Kto gra na DD2 to mnie zna bądź kojarzy ;)
CV: Admina na serwerach miałem niejednokrotnie. Znam nie tylko podstawy AMX ale troszkę więcej. Znany mi jest Pawn, C++ a także obsługa FTP.
Napisz kilka słów o sobie: cóż mogę o sobie napisać... mam 19 lat, mieszkam na Podkarpaciu. Ukończyłem szkołę średnią na profilu mat-fiz-inf. Interesuje się sportem, motoryzacją a także w wolnym czasie pogram sobie w Counter-Strike.
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.

+ Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
- Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
- Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
+ Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
- Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
+ Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
+ Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
+ Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania... Wiem, że nie spełniam do końca wymagań ale czasami naprawdę nie idzie wytrzymać na serwerze :P :)

ano

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 186
  • Dołączył: 15 maja 2014, o 17:39
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 8

(#2) Napisano 14 cze 2014, o 21:54

Masz przegrane 1h na serwerze i chcesz być adminem? Niee.

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#3) Napisano 14 cze 2014, o 21:58

po mojemu to do zamknięcia :D
Obrazek

Benqu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 40
  • Dołączył: 11 cze 2014, o 20:44
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 14 cze 2014, o 21:58

● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
Nigdy Cię nie widziałem na DD2,a bywam tam często.
W ogóle Cię nie znam,jak każdy inny.
Stanowcze NIE
Zapoznaj się z serwerem,pograj trochę,udzielaj się częściej na forum!
Może wtedy,jeszcze nie ten czas!
Peace
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#5) Napisano 14 cze 2014, o 22:01

Pograłeś dzisiaj. Zobaczyłeś kilku cheaterów (którzy zapewne zostali zbanowani gdy tylko wszedł admin), zobaczyłeś ogłoszenie na serwerze odnośnie rekrutacji, zarejestrowałeś się i w 1 poście składasz prośbę o admina? :)

1337447_A_is-this-a-joke_jpg348265e58ebc88769bafba3f142bd793.jpg


Z przyczyn regulaminowych zamykam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron