Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]Vince. - kubiszef

Vince.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 sty 2014, o 19:39
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 26 maja 2014, o 16:06

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Vince.
SteamID/IP: VALVE_0:0:2113700019 / 79.184.95.110
Data: 26/05/2014 - 15:55:53 (7 minut temu)
Powód bana: resp parzy
Admin banujący: @Kubi
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=70895
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl


Dostalem bana za siedzenie 20s za dlugo na respie. od razu, bez ostrzezenia. nikt wczesniej jak bylem dzisiaj nie dostale takiego bana lub ostrzezenia. ct raszuje od 1.40 dlatego idac z nimi na wymiane ciezko nagle uciekac z respa. oczywiscie ban napewno nie mial nic wspolnego z tym ze zabilem admina:) generalnie cele mapy staram sie wypelniac. tak sie zastanawiam dlaczego ct moze raszowac od razu a tt po 30s ma uciekac z respa skoro oni sami do nas przybiegaja? z tego co wiem nie jest to tp.a za zniszczone statystyki serdecznia raszujacego admina przepraszam i wiem ze ten ban bez zadnego ostrzezenia itp byl jak najbardziej zasadny bo w koncu go zabilem.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#2) Napisano 26 maja 2014, o 16:25

hehe, proszę Cię nie bądz smieszny, owszem ban bez ostrzezenia, bo wkoncu ile razy mg Cie upominac?? slappowalem Cię juz kilka czy kilkanasie razy(akurat nie dzisiaj) wczoraj dałem Ci slaya/slappa-nie pamiętam, to równiez miales żal, ze pewnie zabiłes admina ( a byłem z tb w teamie), pewnie inni admini rózwniez Cię znają i wiedzą, ze lubisz sie zamulić na respie, a co do wykonywania cwoich celów to równiez zostawia wiele do zyczenia.
Reasumując: bana Ci nie zdejmię :) i to nie z mojej złosliwosci lecz utrudniasz dynamikę gry, co więcej teraz bd się częsciej tb przyglądał, bo to, ze bot, który nie ma zielonego pojęcia o grze, to jeszcze jestem w stanie zrozumiec, ale, ktoś kto wie ocb w te pistolety to juz przesada, następnym razem dostaniesz bana na dzien, a nie 0,5 h.
Pozdr

Vince.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 sty 2014, o 19:39
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#3) Napisano 26 maja 2014, o 16:37

mozesz sie przygladac ale nie zapominaj ze tp to nie jest i jak chcesz zebysmy grali tp to wszyscy powinni trzymac sie celow. ct raszuje to juz Ci nie przeszkadza. ostrzezenia wydaje mi sie ze powinienes dawac. nie zalezalo mi na zdjeciu bana.
"akurat nie dzisiaj" teraz to Ty jestes smieszny :) a moze przedwczoraj a moze tydzien temu ale kiedys Cie ostrzegalem :) ciekawy wywod. a ja przedwczoraj sciszalem telewizor. mozesz sie przygladac bo moja gra nie lamie zasad serwera.

Rownierz Cie pozdrawiam:)

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#4) Napisano 26 maja 2014, o 16:43

W regulaminie jest napisane, że 30s po rozpoczęciu rundy TT nie kampi na respie. Nie jest to TP ale regulamin to regulamin. Ja bym Cie przedłużył bana za brak znajomości regulaminu i niesłuszną prośbę o UB, kiedy wina jest ewidentna, a i ban słuszny, w dodatku na krótki okres czasu. Tyle w temacie.
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#5) Napisano 26 maja 2014, o 16:44

Nikt nie będzie Cię codziennie ostrzegał. Regulamin jest cały czas ten sam. Komunikaty na say są cały czas te same.
Zawsze mnie to zastanawia, dlaczego gracze, którze grają tutaj długo i POWINNI ZNAĆ REGULAMIN cały czas się tłumaczą "dziś mnie nikt nie ostrzegał". Przecież to jakaś paranoja?

Ban zostaje, nie ma co tutaj dyskutować.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •