Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

UBT/SB

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

Ramzes

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 4 kwie 2014, o 21:59
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 19 kwie 2014, o 10:02

Cześć wszystkim.

Mam dla was propozycję a jednocześnie pytanie. Z jakiej paki admin serwera może dawać UB graczom?
Z tego co wiem jest on tylko do trzymania porządku na serwerze, a nie zajmowania się odwołaniami.
Gdyby jeszcze podczas rekrutacji na adminów była przeprowadzana jakaś głębsza selekcja względem opisywania demek albo chociażby rozpoznawania ss'ow. Ja np. na BF2 nie dam takiej flagi, wolałbym szczerze powiedziawszy powołać jakiegoś zaufanego opiekuna, i wraz z naszą trójką byśmy jakoś działali.

Co do UBT chciałbym aby powstała taka ranga, zajmowała by się ona TYLKO i wyłacznie odwołaniami od banów, osoba która składałaby podanie na UBT dostawała by jakieś demko z AC/BL'a i je opisywała, co o nim sądzi.
No wybaczcie ale każda renomowana sieć powinna tak mieć.

Druga sprawa to shoutbox, może warto linki zewnętrze, jakieś memy wstawiać w spoilerach? Bo niekiedy to irytuje jak mem zasłania całego sb.

CZEKAM NA HEJTY W SPRAWIE UBT KOCHANI :*

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#2) Napisano 19 kwie 2014, o 10:46

Tylko jest tu taki problem.. w naszej sieci wiekszosc adminow "niby" kreci demka a PRZEDE WSZYSTKIM robi ssy.. a gdy przychodzi czas odwolania danego gracza to "demko sie gdzies zapodzialo", "nie dziala", "nie zapisalo sie" itp itd... A sprawdzic ssy kazdy potrafi.
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#3) Napisano 19 kwie 2014, o 10:57

O boshe.... Polecam funkcje szukaj na forum. To ze na innych sieciach tak jest nie oznacza ze u Nas ma tak byc. Kazda siec rzadzi sie swoimi prawami.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#4) Napisano 19 kwie 2014, o 11:00

Było to omawiane. Więc jest parę spraw, przez które to nie wypali. ( i dobrze ).
1. Admin, który zrobi ss graczowi gdy ten je wrzuci pozornie czyste to admin mógłby chcieć rozpisać demo graczowi a taki UBT dałby ub przez te "czyste" ssy.
2. Admini olali by sobie forum.
3. Według mnie najlepiej admin banujący rozeznaje się w sytuacji jak osoba grała. Co jest chyba logiczne. Więc dlaczego miałby powstawać UB Team. Więcej z tego kłopotu problemów niż pożytku.

A tak wogóle to ostatnie Twoje zdanie jest raczej nie na miejscu... żeby nie użyć innego słowa.
Obrazek
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#5) Napisano 19 kwie 2014, o 11:23

Jeśli się już ktoś odwołuje z wstawionymi ss'ami to wiele osób ogląda screeny. Nie tylko admin banujący. Jak ktoś zauważy, że na ssach jest coś nie tak to pisze.
UBT NIE widziało gry osoby, która wrzuciła ssy. Admin banujący tak. I tak jak Parker napisał Jeśli ssy będą czyste to admin banujący mógłby chcieć rozpisać demo. A takie UBT? "czysto ub"

Jestem na nie. Tylko proszę adminów o sprawdzanie hltv jeśli ktoś wrzuci czyste ssy. Tyle nam wystarczy, a nie jakieś UBT.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#6) Napisano 19 kwie 2014, o 12:06

W poprzedniej sieci gdzie gralem razem z Qelem, MLPP byla grupa tzw "BL". Zajmowali sie oni rozpatrywaniem odwolan od banow jak i banowanie zgloszonych graczy. Wszystko dzialalo pieknie, nie bylo zadnych problemow ( sam w tej grupie bylem przez dlugi czas ). Nasza praca wtedy polegala na tym, ze gdy jakis gracz napisal odwolanie od bana, wrzucil ssy, pierwszym krokiem bylo sprawdzenie ich oraz powiadomienie admina banujacego zeby wrzucil swoje ssy w celu porownania + demko. Znowu porusze ten temat..Mowicie ze ta siec ma swoje zasady. No ale kurde ludzie, ssy zrobic kazdy potrafi a to dopiero po demku sie poznaje czy dany admin potrafi rozpoznac czita od skila. Ile razy zapewne bylo tak ze ktorys z adminow dostal zgloszenie i sobie myslal..."a nie bede wchodzil na spekta i go ogladal, zobacze jedna akcje, zrobie ssy a jak sie odwola to dostanie ub" Wiecie ilu graczy przez to pewnie nie wrocilo? co to za sztuka kliknac "Zrob ssy"... I potem denne tlumaczenia wrecz zalosne ze demo sie gdzies zapodzialo albo nie otwiera. Kazda szanujaca sie siec powinna miec adminow ktorzy znaja sie na rzeczy i potrafia czystego gracza odroznic od bota ktory sie odpala..

paranormal mowisz w swoim poscie ze " UBT NIE widzialo gry osoby, ktora wrzucila ssy. Admin banujacy tak" - ok niby masz racje a wiesz dlaczego? wlasnie dlatego ze nasi admini klikaja magiczny przycisk zrob ssy bez zadnego dema, natomiast gdyby nagral odpowiednie demo ktore uzasadnia jego reakcje zwiazana z ssami to kazdy z nas moze ogladnac i poznac jak ten dany gracz gra. --- I tym wlasnie zajmowala by sie ta grupa.

Ja jestem na TAK na pomysl Ramzesa.
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#7) Napisano 19 kwie 2014, o 12:13

Leito równiez dobrze gada, ale po co tyle ruchu z tym nagrywaniem itp itd, lepiej byłoby, zeby hltv działało tak jak się nalezy!!!

<Szajba>

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 296
  • Dołączył: 19 gru 2012, o 01:18
  • Postawione piwa: 78
  • Otrzymane piwa: 36

(#8) Napisano 19 kwie 2014, o 13:28

Ja tam jestem aby zostalo po staremu.
Po pierwsze u nas sa serwery NS/S a z doswiadczenia wiem ze z 60% NS lata poodpalana wiec raczej zaden admin nie bedzie wchodzil na cs-a po to by krecic 3 h demka itd (ja tu jestem zeby pomoc a nie poswiecac caly swoj wolny czas)
Po drugie Leito czy Ty sugereujesz ze admini na CSL sa niekompetentni ?
My kochamy ganje bardziej, niż Romeo kochał Julię
mamy przepaloną gardziel, dym oktawy generuje

Marihuana to nie tania dziwka do lansu,
to pożywka dla umysłu, droga do głębokich transów

Obrazek

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#9) Napisano 19 kwie 2014, o 13:40

Mogl bym wymienic kilka osob ;) ale zachowam to dla siebie.

Chociaz w sumie nie tyle niekompetentni co nie przykladajacy sie do obowiazkow i robienie ich tak "z dupy"
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#10) Napisano 19 kwie 2014, o 13:47

ehh to po co tak piszesz, jak się mowi A to i trzeba powiedziec B, postaw temat na administracji i napisz co komu masz do zarzucenia i tyle, tak jak Szajba napisal, gdyby serwery był only steam moznaby sie w to bawic, a takto ja nagram typowi demko, ocenie, napiszę wszystko i strace przy tym godzine z dnia, a typek sb zrobi reset routera (o ile ma zmienne ip, a tak jest często) i znowu bd sb mógł grac :D Moznaby ewentualnie zrobic zakaz robienia ss graczom steam. Co o tym myslicie??

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#11) Napisano 19 kwie 2014, o 13:52

Kubi no ale po to jestesmy adminami zeby dac tez cos od siebie dla sieci ;) Nikt nas sila nie ciagnal do tych obowiazkow, wszyscy jestesmy tu z wlasnego wyboru.
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#12) Napisano 19 kwie 2014, o 14:02

Owszem, ale prócz adminowania mam równiez wiele innych obowiazków takich jak np praca czy melo z ziomkami^^ i zbyt wiele czasu by mi zajmowalo rozpisywanie demek, banuje ludzi zawsze kiedy gram, czyli często musialbym rozpisaywac demka i brakloby mi czasu na grę :)

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#13) Napisano 19 kwie 2014, o 14:05

Oj Kubi zle sie rozumiemy ;P chodzi mi tu o to, ze gdy juz grasz, masz zgloszenie ze czit to nie robisz tak, ze po 1 akcji odrazy ssy tylko wejdz na specta, popatrz, nagraj demo.. Nie kazdy gracz sie odwoluje wiec dlaczego mial bys tracic czas? chyba, ze robisz takie pomylki i masz duzo odwolan ;)

Po to jestesmy a jezeli ktos nie ma ochoty robic tak jak napisalem wyzej to dlaczego ubiegal sie o admina?
Obrazek

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#14) Napisano 19 kwie 2014, o 14:24

Jest dobrze tak jak jest. Czesto się robi ssy bo jest male podejrzenie. jak komuś zależy na sieci wrzuci je i jest git i gra. zawsze jak komuś nie pasowały wstawione ssy czesto byly rozpisywane demka przez admina, który je robił. Wróćmy panowie do tematu a nie kłócicie się między sobą. jest dobrze tak jak jest.
Obrazek
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#15) Napisano 19 kwie 2014, o 14:33

Lejto jak masz duzo czasu to czemu sam tak nie robisz nie widze u ciebie banow z demem a tak o tym gadasz
^SzAkAl^

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •