Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Długość mapy

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#1) Napisano 15 sty 2014, o 00:00

Zauważyłem ostatnio, że mapa się ciągnie nawet ponad 30 minut.. Przez co gracze uciekają, bo zwyczajnie im się mapa nudzi albo fart się kończy i czas coś zmienić, więc wychodzą. Moim zdaniem powinno się troszkę zmniejszyć limit wygranych rund, bądź też jakąś inną zmianę wprowadzić. Potrzeba czegoś nowego co znowu przyciągnie graczy do gry przez więcej niż pół mapy, bo nie wiem czy zauważyliście, ale grywalność na FFA słabnie z dnia na dzień.

Woogie

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 95
  • Dołączył: 13 mar 2013, o 15:29
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 8

(#2) Napisano 15 sty 2014, o 00:17

słabnie ponieważ
1jakość serwera słaba lagi niesamowite
2 admini banują nie wiadomo za co (niektórzy)
3 grywalność zaczęła spadać jak wprowadzone te pkt ( moim zdaniem od tamtej pory zaczely sie te lagi )
ps limit rund jest dobry nie raz mapa trwa krócej raz dłużej

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#3) Napisano 15 sty 2014, o 20:13

Po powrocie Axl'a serwer ma mieć zmieniony silnik więc może problemy z lagami znikną.
Woogie nie pisz ogólnikami, tylko wymień tych adminów, lub napisz skargę. ;)

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#4) Napisano 15 sty 2014, o 23:15

Wątpie, żeby zmiana silnika dużo zmieniła.. Godzina 22 i grają 3 osoby, w tym valve.

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#5) Napisano 16 sty 2014, o 11:23

Poszło za duzo na raz tych zmian. Jak zaczynalam grac na FFA nie dalo sie tam wejsc a teraz w lepsze dni gra ok. 18 osob.. Wolalam gdy nie bylo punktow tylko rank resetowany co miesiac a długość mapy jakoś do 10/12 wygranych.
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

szklanywzrok

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 161
  • Dołączył: 14 cze 2013, o 11:20
  • Lokalizacja: PL
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 9

(#6) Napisano 16 sty 2014, o 12:16

wlasnie o tym ostrzegalem ale wgraliscie te hlstatsx na ffa gdzie wiekszosc nie chciala a teraz wychodza skutki :/
Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#7) Napisano 16 sty 2014, o 12:22

Coś trzeba zrobić z tym FFA, bo idzie ku zagładzie. Rano adminów praktycznie nie ma, mapy w porannych godzinach powinny być typu aim/awp/ lub uniwersalne d2/inf/kabul - staram się zmieniać jak jestem, żeby przyciągnąć parę osób.
1. Jakość serwera - im więcej pluginów i slotów tym serwer wolniejszy.
2. Mało adminów w porannych godzinach - w sumie i tka nie ma po co bo ludzi nie ma.
3. Co do rankingu punktowego też mi się nie podoba, tamten co miesiąc przyciągał nowych graczy, bo nie wierze że nikt nie gra na rank.

Pasowałoby wprowadzić jakieś nagrody typu VIP, może podskoczy frekwencja.

Jest tyle map, a itak ludzie wolą grać d2, nuke, westwood, kabul, aztec. Wybierają de_dust2002, assault, tego typu po czym połowa wychodzi.

Zmienić na stare top15, chcociaż nie wiem czy to dobry pomysł lepiej - jakąś ankietę przeprowadzić czy ludzie chcą zmian. Można wchodzić czasem na serwer i dać vot czy podobia Ci się stary ranking, czy jednak wolałbyś tradycyjny. Porobić parę takich ankiet i zobaczymy co ludność na to.
Obrazek

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#8) Napisano 16 sty 2014, o 12:51

W końcu coś ruszyło, mam nadzieję, że jeszcze pare osób się wypowie i jakieś ciekawe propozycje poda. A co do rankingu ja byłbym za przywróceniem starego, od początku byłem temu przeciwny. Na dd2 może daje radę, ale tu się nie spisuje najlepiej

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#9) Napisano 16 sty 2014, o 13:14

Można dawać ludziom Vipy na weekend np. za założenie konta na forum i po napsianiu np. 5 postów, zobaczą co daje VIP i może chętniej będą kupować później
Obrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#10) Napisano 16 sty 2014, o 16:51

Zawsze przecież można zrobić dzienny/nocny mapcykl.
Ludzie nie rozumieją rankingu dlatego go nie lubią. Kiedyś wystarczyło GRAĆ dużo i byle jak aby być pierwszym. Teraz można grać chwilę i być wysoko (tak jak ktos).

Pomysł z VIPami też taki sobie. Bo kto miałby czas się tym zajmować. Lepiej wykorzystać raking (nowy, albo stary) i rozdać coś dla najlepszych.
Bo tak szastać tymi przywilejami też nie można, bo jakby nie patrzeć to VIP na CSL jest potężny.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#11) Napisano 16 sty 2014, o 17:18

Co do vipów t zgadzam się z TYLER'em. Jeśli chodzi o ranking to również byłbym za przywróceniem starego. Kieruję się mianowicie tym, że wielu graczy jak i również adminów :D ten ranking nie odpowiada, co do mojej osoby to ja lamie i na tym i na tamtym rankingu więc kieruję się dobrem ogółu nie moim :) Co do długości mapy jestem za tym, żeby zostało tak jak jest uważam, że 12 rund jest bardzo dobrym "czasem" rozgrywki.
Obrazek
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#12) Napisano 16 sty 2014, o 17:35

Mi tam bez różnicy ten ranking, ale na tym nowym niestety większość ludzi się nie wybije i nie wie jak go podbijać, a nie oszukujmy się że mało komu będzie chciało się w praktyce czytać reguły nabijania punktów - po prostu idą na inny serwer.
Kiedy ostatni raz byłem w domu i grałem czyli niecałe 2 tyg temu to serwer jeszcze był full aż do godzin wieczornych i czasem wbić nie mogłem. Na prawdę aż tak się pogorszyło od tamtej pory?

zmiana rankingu i lagi to dwie największe bolączki FFA tak jak napisaliście wyżej, więc pozostaje nam chyba tylko czekać na AXL'a.

szklanywzrok

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 161
  • Dołączył: 14 cze 2013, o 11:20
  • Lokalizacja: PL
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 9

(#13) Napisano 16 sty 2014, o 17:52

codziennie wchodze rano na serwer zmieniam na dd2 zeby ludzie sie zeszli a to juz i tak nic nie daje co jakis czas wbijam zobaczyc czy ludzie graja/czituja lub daje vote na odpowiednia mapke ale jest roznica kolosalna w liczbie graczy i to co raz wieksza p.s ktos jezeli wbijam obczaic a widze ze jest admin czy spokoj wychodze a tak to zawsze zawitam ;)
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#14) Napisano 16 sty 2014, o 19:27

`Grać w cs'a w imię rankingu, to jak ruchać się w imie dziewictwa.` - Suchar_Power # Poison

Nie widzę sensu zmieniać serwera z powodu rankingu, jest to zawsze jakieś urozmaicenie, a to że ktoś spada non stop bo myśli że jak zabije 5-ciu botów to zaraz wskoczy na pierwsze miejsce, to jest w błędzie. Ten ranking pokazuje prawdziwe umiejętności, a nie różnice frag/zgon. To tylko cyfry, nic z tego nie macie, może jedynie satysfakcję że jesteście wysoko. Bez przesady -.-

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#15) Napisano 16 sty 2014, o 20:17

Użytkownik Poison2607 napisał:
`Grać w cs'a w imię rankingu, to jak ruchać się w imie dziewictwa.` - Suchar_Power # Poison

Nie widzę sensu zmieniać serwera z powodu rankingu, jest to zawsze jakieś urozmaicenie, a to że ktoś spada non stop bo myśli że jak zabije 5-ciu botów to zaraz wskoczy na pierwsze miejsce, to jest w błędzie. Ten ranking pokazuje prawdziwe umiejętności, a nie różnice frag/zgon. To tylko cyfry, nic z tego nie macie, może jedynie satysfakcję że jesteście wysoko. Bez przesady -.-



Patrząc na to:

http://www.gametracker.com/player/Sucha ... 216:27015/

Chciałbym rzecz " co Ty wiesz o zabijaniu"

Wydaje mi się Poison ze twoje zdanie w tym temacie jest zbędne i niech gracze którzy grają na serwerze się wypowiadają.


Co do pomysłów jak najbardziej można coś zmienić poprawić ale nastąpi to po powrocie Axla jako ze już zapowiadał jakieś zmiany.
Pamiętajcie rownież ze w ostatnim czasie były wydane spore środki na reklamę FFA a teraz tego nie ma wiec frekwencja spadła rownież przez to.


Wszelkie dalsze propozycje miłe widziane (od osób które grają na serwerze a nie tylko udają ze się znają)
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron