Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ho,ho,ho.. czyli mini-wywiad z Karolką !

Prasa, wywiady i komentarze

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#1) Napisano 25 gru 2013, o 17:24

Postanowiłam zrobić coś innego. Odbiegając od standardowych pytań o wiek,miejscowość,szkołę, bla bla bla pomyślałam sobie, żeby zrobić coś w rodzaju świątecznego wywiadu. Krótki bo krótki,tylko o świętach, co nie znaczy, że moja imienniczka nie zostanie upolowana do drugiego wywiadu tym razem o niej samej. Przeczytajcie czy Karola wierzy w Mikołaja, co dostała pod choinkę i jak spędza się święta w jej domu. Tak jak napisałam w temacie jest to mini-wywiad. Następny niebawem.





caarola: Na wstępie chciałabym powiedzieć, że zostałaś wytypowana do eksperymentu- odbiegamy chwilowo od standardowego wywiadu :) Chciałam porozmawiać z Tobą o Świętach Bożego Narodzenia.

Karola: O Boże,nie! haha :)

caarola: Tak! Pytanie pierwsze: czy Święta Bożego Narodzenia są dla Ciebie czasem magicznym, czy tylko są to dni wolne od szkoły?

Karola: Powiem tak, zawsze gdy byłam małą dziewczynką i miałam pełną rodzinę to było dla mnie magiczne gdy śpiewaliśmy kolędy wraz z dziadkami a potem otwieraliśmy prezenty. Z biegiem czasu stawałąm się starsza i już nie dostawałam prezentów. Zeszłe święta były jeszcze nawet ok, lecz tych świąt w ogóle nie czuje, te święta są po prostu dla mnie odpoczynkiem od codziennej monotonii życia :)

caarola: Wierzysz jeszcze w Mikołaja? :>

Karola: emm.. heh, szczerze to nie. Kiedyś jak miałam może z 9 lat siedziałam na parapecie do 4 rano czekając na Mikołaja, w końcu stwierdziłam, że nie istenieje, mama obudziła mnie podkładając mi lalkę pod poduszkę :)

caarola: Ja uważam, że w ten czas powinna się w każdym obudzić nutka wiary w tego grubego,brodatego pana :) Powiedz nam co dostałaś ciekawego od Gwiazdki?

Karola: Jakbym jeszcze miała choinkę w domu :D Symbolicznie od ojca dostałam jakieś tam słodycze gdyż uważa on, że trzeba mnie podtuczyć, a od mamuśki dostałam wymarzoną gitarę.

caarola: Spędzasz święta w gronie najbliższej rodziny czy może tak jak do mnie zjeżdża się cała rodzina z różnych stron?

Karola: W wigilię poszłam do bliższej rodziny od strony ojca, czyli standard: babcia, przybrany dziadek, chrzestna z mężem i synem. No a dzisiaj czyli w pierwszy dzień świąt poszłam połamać się opłatkiem wraz z babcią mamą i siostrą do szpitala do dziadka :)

caarola: Obecność na pasterce- byłaś czy nie byłaś?

Karola: Byłam, byłam :)

caarola: Z moich własnych obserwacji wynika,że niektórzy wychodzą na pasterkę a na nią nie docierają :D Jak było z Tobą ?

Karola: hehhe :D wyszłam na pasterkę, byłam chyba na połowie, gorzej jest z tym bo nie pamiętam jak z niej wróciłam do domu.

caarola: Czyli pasterka zakraplana alkoholem, rozumiem. Jak jest w Twoim domu z kolędami? Śpiewacie je, czy ta tradycja zanikła?

Karola: Kiedyś się śpiewało.Teraz już nie.

caarola: Jak się jest młodszym to wszystko jest inne, nawet kolędy cieszą bardziej. Plany na sylwestra - jakie?

Karola: Na pewno w gronie przyjaciół.Zastanawiamy się tylko czy Kraków czy Wawa :)

caarola: Zakraplany alkoholem? Tylko bez oszustw! :D

Karola: No, no.. no taaak :D

caarola: W sumie... jak u większości ludzi. Raz w roku można sobie pozwolić na nieziemską zabawę, odstresować się i niestety... po nowym roku wrócić do nauki. Jakie są Twoje postanowienia noworoczne?

Karola: Dokładnie. Postanowienia.. na pewno chcę rzucić palenie, wrócić do sportu i treningów.

caarola: No to jestem z Tobą w związku z tym postanowieniem, trzymam kciuki. Po co niszczyć sobie organizm. Wrócić do sportu,do jakiego ?

Karola: Do siatki. W sumie w moim życiu dużo się tego przewinęło. W podstawówce grałam w badmintona, w gimnazjum byłam w klasie sportowej o profilu piłki ręcznej. I gdzieś tam zawsze znalazłam czas by pójść na trening kosza :D Także próbowałam wszystkiego, no ale najlepiej odnalazłam się w siatkówce :)

caarola: Siatkówka piękny sport! Na sankach nie jeździsz? Bałwana nie lepisz? U mnie nie ma śniegu więc co najwyżej mogę pojeździć po błocie...

Karola: Czas na sanki zawsze musi się znaleźć! Nie ma lepszej frajdy, no chyba że łyżwy :D Nie mam z czego lepić bałwana podobnie jak ty :) Sanki jak na razie odpadają ale łyżwy zawsze!

caarola: U mnie nawet nie ma gdzie na łyżwach jeździć,a lubię ;c Zima bez śniegu to nie zimna moim zdaniem. Od razu brak tej zimie uroku. Wybiegając w przyszłość : kiedy wypadają Ci ferie? Co masz zamiar robić w tym czasie?

Karola: Z tego co się orientuje to w Świętokrzyskim wypadają 1 Lutego. Myślę, że w ten czas pojadę do Krakowa :)

caarola: Ja mam od razu po nowym roku praktycznie.Wracając do choinki, w poprzednim roku była w domu?

Karola: Była żywa i pachnąca :D W tym roku nie ma tego nastroju co zawsze, ale myślę, że za rok będzie piękna :)

caarola: Żywe choinki najpiękniejsze. No cóż, wszystko kiedyś musi się skończyć, zbliżamy się do końca. Pomyślnie przeszłaś eksperyment,nie było tak strasznie prawda? :> Jest coś co chciałabyś przekazać ekipie Lamersów?

Karola: No nie było tak źle, a nawet przeciwnie :) emm... No oczywiście pozdrawiam wszystkich H@ i całą resztę naszego wspaniałego zespołu. By było tak wesoło i miło jak zawsze! Wesołych Świąt! :>

caarola: Ja również życzę wszystkim rodzinnej atmosfery, mocy prezentów i dobrego wskoku do 2014 roku. Do następnego wywiadu :)





Tak jak pisałam na początku jest to mini-wywiad. Krótka forma .
Następny,obszerniejszy, z mocą informacji o... WŁAŚNIE! Jak myślicie, z kim będzie następny wywiad? :>




Obrazek

Lamersi !Uwaga na efekt świąteczny!

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 6 sty 2014, o 03:48

Tylko picie w głowie! Pasterka to czas na modły : ).

Coś cisza. Następny wywiad będzie z Kubom:D

TaylorDayWeed

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 160
  • Dołączył: 5 kwie 2013, o 17:49
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 50
  • Otrzymane piwa: 31

(#3) Napisano 6 sty 2014, o 04:24

Cytat:
Karola: Dokładnie. Postanowienia.. na pewno chcę rzucić palenie, wrócić do sportu i treningów.


Smutne od 17-sto latki słyszeć, ze chce rzucić palenie :(

Oj dziecko, dziecko, chyba będę musiał Cię bardziej przypilnować :D
.::Cheater::.
TaylorDayWeed
Obrazek
Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#4) Napisano 6 sty 2014, o 10:55

Pamiętam jak chodziłem na 16 do kościoła i wracałem o 4 nad ranem :)
Obrazek

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •