Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2] kasza ultra skill

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 1 sty 2014, o 16:31

Nick podczas gry: kasza 2003
SteamID/IP:STEAM_0:1:13012486
Data: 01/01/2014 - 15:01:34 (27 minut temu)
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

http://hltv-dl.zabijaka.pl:81/pobierz/1 ... t2.dem.zip

tak od 17 minuty, nie ma sensu chyba rozpisywac no chyba ze ktos nie widzi niczym admin nothing i nap z nim juz pewnie 5 mape, trep nie byl skierowany do Ciebie poison:* jak bedzie swiezsze demko z hltv to wrzuce tam jest dopiero zabawa

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 1 sty 2014, o 17:35

to tak po latwosci polece, 29;50 pierwszy flesz na pysk(tak tak powiesz ze sie odwrociles choc stoisz bokiem no ale ok) Kasia oczywiscie w czape dostaje, 30.00 spada 2gi flesz na pysk ale schodzisz sobie lajtowo po schodach, 34.03 majstersztyk, flesz na pysk ale uzyles swego szwedzkiego sluchu i strzeliles glowe. ogolnie movement konia i ten celownik aaah

pozniejsze demko http://hltv-dl.zabijaka.pl:81/pobierz/1 ... t2.dem.zip 1 akcja i jedziewa, wchodzisz srodkiem lecisz na a mcn dostaje glowe i juz wiesz ze a jest clear na romana nawet nie patrzysz. 2.55 wiesz ze typek siedzi za skrzynke i of kors celownik w ziemie szybki skanik 3.12 taki skillor a na schodki nawet nie patrzysz gdzie co runde zwykle ktos siedzi no ale to pewnie szwedzka intuicja. dalej mi sie nawet nie chce ogladac

KASZA2003

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 gru 2013, o 20:34
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 1 sty 2014, o 19:31

29:50 - Proste że nie miałem flesha, nie dość że sie obróciłem w prawo a do tego flesh poleciał jeszcze dalej w bok, wiadomo że jak ktoś rzuca flesha z takiej sytuacji to zaraz wyjdzie a do tego kasia zaczęła pierwsza strzelać.
30:00 - Flesh wybuchł, miałem flesha jednak nie całego do tego naciskam TAB, zawsze pomaga. Co do chodzenia po schodach.. to nie wiem co masz na myśli, jak mam po nich chodzić.. ?
34:03 - Jak wybiegam na długą, ewidentnie widać go przy zielonej skrzynce w BS. Zanim strzele typek rzuca flesha tym samym zdradził swoją pozycje. Nie miałęm flesha, zauważ że zabiłem go zanim flesh wybuchł. Później jak widac odwróciłem się szybko.

Następne demko:

Pierwsza akcja - No powiedz mi.. co ty tam widzisz.. normalnie zabijam typków, kiedy zabiłem typka z bs słyszałem że dużo biega po gali więc zacząłem tam strzelać..
2:55 - Gracz przedemną zaczą tam skanować, nawet tam nie skanowałem tylko patrzyłem się i jak widać ktoś tam był bo Joker go zeskanował.
3:12 - Nie popatrzyłem na schodki.. proszę Cię co to wgl. ma być za podejrzenie?!. Później normalnie zabiłem 3 graczy..


Użytkownik tekno1337 napisał:
nawet mi sie nie chce tego dema sciagac , bo po 5 min twojego pova juz wiedzialem ze ostro na wh smigasz , i niech ktos ogarniety to zobaczy zeby nie bylo tak samo jak z hebrajskim


Bez komentarza..
http://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q

Prawo ponad prawem, państwo w państwie
Manipulacja całych ludzi mas
Serwowane nam kłamstwo na kłamstwie
Otworzyć oczy obudzić się czas

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#4) Napisano 1 sty 2014, o 19:50

34:03 zabijasz 2giego po fleszu wiec mi nie sciemniaj w trupie nawet jesli stales bokiem to i tak masz flesza jak sie odwracasz to tez masz flesza tylko lekko widac, od boku to nie dziala. biegales ciagle gala zabiles na poczatku typa ktora sie chowal przy murku, pozniej do konca gry nawet tam nie popatrzyles, to samo tyczy sie schodow wiec prosze Cie nie pier.. poczekamy na admina niunius :heart:

KASZA2003

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 gru 2013, o 20:34
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#5) Napisano 1 sty 2014, o 20:03

34:03 zabijasz 2giego po fleszu - A nie odwróciłem się? Popatrz na tą akcje 100 razy i powiedz mi czy sie nie odwróciłem?!.
Z resztą ja tam się nie przejmuje bo i tak nic nie mam, tak jak mówisz, zaczekajmy na kogoś kto to rozpatrzy :)
http://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q

Prawo ponad prawem, państwo w państwie
Manipulacja całych ludzi mas
Serwowane nam kłamstwo na kłamstwie
Otworzyć oczy obudzić się czas

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#6) Napisano 1 sty 2014, o 21:47

11/36 w 1/4 fajnie ten leb wyglada + to, ze celwnik idzie w gore juz na skrzynce, zanim zobaczyl przeciwnika
11.40 niby zwykly leb, ale tez celownik w ziemie po czym odrazu leb, i znow celownik w ziemie.
12.04 Ten pysk to juz w ogole nie wiem jak trafil, przynajmniej w 1/4 to wyglada dziwnie, ale raczej zlagowane.
13.04 - 1/4 dziwny leb albo lag.
14.07 znowu magiczny leb albo lag
14.37 +b w chuj, na poczatku niby slychac ze ktos strzela na srodku jak wbiega na b, ale po tem cisza, a on wyskakuje okne i wie gdzie jest paison.
17.12 tu to samo, zobacczcie jak zeskoczyl i 1 strzal to jest leb przez skrzynie w posiona ktorego nie widac ani nie bylo slychac, zobaczcie najpierw z perspektywy kaszy,
potem posiona
18.52 tu tez perla albo lag, przeskok celownik
21.08 znowu albo lag albo odpal, na drzwiach widac jak jedna kula leci w leb a reszta leci obok
43.10 skad wiedzial ze skraca, ja nie slyszalem, moze mam chujowe sluchawki.
46.02 tak dziwnie wbiegl celownik w ziemi, potem szybciej wybiegl dziwne.


Nizej link do hltv
Ode mnie, gra dziwnie niby gracz 2k3 te sprawy biega z celownikiem w ziemi co jest dosyc dziwne. Hltv zlagowane strasznie, a szkoda to tyle z mojej strony. Polecam ogladac w 1/4


http://hltv-dl.zabijaka.pl:81/pobierz/1 ... t2.dem.zip link do htv

Dodam jeszcze, ze moge sie mylic bo mialem dluga przerwe od gry/oceniania demek.

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#7) Napisano 2 sty 2014, o 14:10

potrafie wiele zaakceptowac ale nie je333ane cioty ktore uprzykrzaja mi gre, myslalem ze wystarcza akcje z fleszami no ale ok

3;12 wychodzisz na typa odrazu z celownikiem na typa reszte gali nawet nie patrzysz, schodki pier12321olisz choc praktycznie zawsze ktos jest albo na dole albo na gorze,
6;32 no tu wiekszosc Twoich fanow uzna ze to Twoj skill.tu polecam przelaczyc kamere na nothing'a na 1/4 szybkosci no i widac jak nothing dostaje juz 1 glowe od pana kaszy dzieki jego fenomenalnej szybkosci, 2ga to pewnie skill:). 7;49 predkosc 1/4 pierwsze strzaly juz leca przez sciane idealnie na glowe. 8,23 celownik w ziemie skanik wiemy ze tym razem nie ma nikogo na krotko ani awp i jedziem. 13;20 kolejna kozacka wbita na pewniaka do 23;32 mozna obejrzec spektal swietnych glow,
23;32 tak tym razem ktos stal za brama wiec oczywiscie glowa przez brame dziwne ze wczesniej jak wbijales to odrazu na Kaske ktora stala przed respem, wtedy wychodziles bo wiedziales ze nikogo na krotko nie ma, lecz tym razem pewnie przeczules ze ktos stoi za brama, skill.
30.00 jak na goscia ktory je232bie takie glowy wchodzi Ci z 5 chlopa dluga a Ty nie slyszysz, choc z tego miejsca co stoisz slychac ich od polowy, pewnie przypadek albo ze ten 2gi mial patrzec no ok. z tym ze w nastepnej akcji slyszysz swietnie i juz z dolka mierzysz do typa przez murek i je123iesz mu glowe przez ten murek. 37;43 skan.
38;32 TO JEST DOBRE kolejny raz flesz spada na pysk, ale nie dla Ciebie, teraz tez sie odwrociles?:) 41,28 na komin nawet nie patrzysz choc we wczesniejszych rundach popatrzyles bo typek stal, tylko mi nie mow ze przez tego co 1 wbiegl bo on mogl zobaczyc najwyzej czy kolo skrzynki stoi i biegniesz po fraga bo jest za brama.

widzisz huti Twojej gry, czy innych "czolowych" grajkow tego serwa nie trzeba ogladac bo widac ze grasz i to widac, nie mowie o elo movemencie bunny hopach itp tylko o sluchu jak wchodzisz fleszujesz itp, u niego tego nie ma wchodzi jak prezes wie gdzie kto jest zero fleszy niczego celownik w ziemie i gosc ku231rwa gra, je2131bie przez sciany glowy, kalah bez rorzutu kreci 80 fragow fleszy nie ma i wesolo:) dziwie sie ze nikt tego nie widzi. Liczylem najbardziej na Twoja wypowiedz lub paranormala czy wybucha. TAK JAK NAPISAL asdawrwd TO JEST SLABE.

KASZA2003

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 13
  • Dołączył: 27 gru 2013, o 20:34
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#8) Napisano 2 sty 2014, o 14:25

Użytkownik czarnuch napisał:
u niego tego nie ma wchodzi jak prezes wie gdzie kto jest zero fleszy niczego celownik w ziemie i gosc ku231rwa gra, je2131bie przez sciany glowy, kalah bez rorzutu kreci 80 fragow fleszy nie ma i wesolo:) dziwie sie ze nikt tego nie widzi. Liczylem najbardziej na Twoja wypowiedz lub paranormala czy wybucha. TAK JAK NAPISAL asdawrwd TO JEST SLABE.


Z czasów nie bd sie tłumaczył bo co mam tam opisać.. na siłe mam Ci wbijać do tej pustej bani że nic nie mam?. Rozrzut z kałacha mam, zauważ ze strzelam seriami po 3-4 kulki do tego celownik small. Fleshe mam również jak dostane flesha to sie cofam i zatrzymuje możesz zobaczyć po innych akcjach, tutaj skoro biegne dalej to tego flesha nie miałem. Teraz odnośnie skanów.. ja wiem że teraz każdy mój skan będzie komentowany (skąd wiedział?! skąd wiedział?!) no ludzie .. nawet jeśli są tam jakieś skany na demku to na pewno nie tak perfidne..
http://www.youtube.com/watch?v=1vXNaayFs1Q

Prawo ponad prawem, państwo w państwie
Manipulacja całych ludzi mas
Serwowane nam kłamstwo na kłamstwie
Otworzyć oczy obudzić się czas

kostucha csw

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 75
  • Dołączył: 13 paź 2013, o 12:19
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#9) Napisano 2 sty 2014, o 14:46

Rozpiska demka kolegi Qel według mojej oceny jeśli tylko mogę

17:13 ladna pomyłka zeskok z a i celownik naskrzynkę (czytaj banie) i strzał hehe deko za wcześnie
21:08 (posionek) nie udany pierwszy strzał przez bramę w banie i pięknie za modelem
28:18 (mistrzostwo awp)wychodzi na gale widzi jednego jednak uciekł mu pojawia się drugi w bramie(niżej) dostaje chowasz się wychodzi następny jednak znowu dał dyla poraz deugi no to go przez brame jednak za słabo i zjazd z awp na tego co za chwile wychodzi(celownik na bani)
Wiesz że twoje mistrzostwo to lekka przeginka więc wspomagacz off i tu widzimy teraz twoje doświadczenie skilla i jaki jesteś pro do 32:24 gdzie kucasz i odpalasz spowrotem wspomagacz
32:27 pięknie po skrzyni celownik na banie jednak trzeba było poprawić 2 strzał w banie
47:55 nie masz prawa go widziec(zasłania tt) jednak strzał prosto w model
49:00 tu już puszczają wszystkie hamulce przecież to ostatnia runda przepięknie wyczekujesz a gala to czysty majstersztyk.
Według mojej oceny wspomagacz to wh/esp tu można zobaczyć jak to działa http://www.youtube.com/watch?v=OXvtUbIeJlg

Kostucha csw
Obrazek

kostucha csw

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 75
  • Dołączył: 13 paź 2013, o 12:19
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#10) Napisano 2 sty 2014, o 16:50

28:18 (mistrzostwo awp)wychodzi na gale widzi jednego jednak uciekł mu pojawia się drugi w bramie(niżej) dostaje chowasz się wychodzi następny jednak znowu dał dyla poraz deugi no to go przez brame jednak za słabo i zjazd z awp na tego co za chwile wychodzi(celownik na bani)
Wiesz że twoje mistrzostwo to lekka przeginka więc wspomagacz off i tu widzimy teraz twoje doświadczenie skilla i jaki jesteś pro do 32:24 gdzie kucasz i odpalasz spowrotem wspomagacz
32:27 pięknie po skrzyni celownik na banie jednak trzeba było poprawić 2 strzał w banie
47:55 nie masz prawa go widziec(zasłania tt) jednak strzał prosto w model
Oglądałem to na wh gdzie modele są widoczne przez ścianę i ewidentnie widac że nawet naboju nie stracił bez celu a od 19 rundy nie potrafi nawet dobrze strzelic i zaraz ginie czyżby strata formy(haha) po czym jak chwile kuca za skrzynką 32:24 zaczyna znowu byc pro.Zobaczcie demko i wtedy oceńcie to bo inaczej wasze posty niestety ale nic nie wnoszą do tematu.
Obrazek

kostucha csw

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 75
  • Dołączył: 13 paź 2013, o 12:19
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#11) Napisano 2 sty 2014, o 16:59

http://hltv-dl.zabijaka.pl:81/pobierz/1 ... t2.dem.zip link do htv
Qel rozpisał demko pierwszy sprawdziłem po nim i jego czasy opisałem te akcje które były podejrzane według mojej oceny.
Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#12) Napisano 2 sty 2014, o 18:46

BL to gówno przez wielkie B. Dostaną kase i robią co chcą. Poza tym nie bierzemy pod uwage AC i BL'a, tylko sami to oceniamy.

--
Notatka od ~ yay ~, for Equestria: Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Od daaaawien dawien baza Blacklisted (BL) była, jest i będzie ciągle automatycznie importowana do AmxBansa.
Ostatnio zmieniony 2 sty 2014, o 18:52 przez ~ yay ~, for Equestria!, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: bzdury by Poison wymagają wyjaśnienia, bo potem ludzie je powtarzają bez sensu.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#13) Napisano 2 sty 2014, o 19:19

Dyskusję poza tematem (możliwe, że wydzieliłem za dużo, zgłaszać do moderacji) prowadźcie w temacie viewtopic.php?f=15&p=54594#p54594
Tutaj rozpisujemy demo i rzeczy z nim związane (nie, AC/BL/ESL/2k3/2k6/Nudnyxd typie! czy inne takie).
Dajcie tym, którzy chcą obejrzeć i ocenić demo (nie twierdzić, widziałem jak grał, ciśnie) normalnie zadanie, nie przekopywanie się przez 48 postów o czymś zupełnie zbędnym. Skupcie się na demie, nie wszystko dookoła.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#14) Napisano 2 sty 2014, o 19:51

Brawo Yay :) moze ja spróbuje wrócic do tematu jezeli według was ogólna gra jest czysta to zwróccie uwage na czasy, które podał autor tematu kiedy lecą fleshe na ryj, a tu gra jakby nigdy nic.

kostucha csw

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 75
  • Dołączył: 13 paź 2013, o 12:19
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#15) Napisano 5 sty 2014, o 22:18

Wracam do tematu i uważam że pan Kasza2003 nie ma nic do powiedzenia na swoją obronę potwierdzam to następującym dowodem memberlist.php?mode=viewprofile&u=7296 ostatnia wizyta
Obrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron