Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Restart ranku dd2

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#16) Napisano 6 gru 2013, o 22:54

Też jestem za resetem ranku, ale problem w tym taki, że za trzy miesiące topka będzie taka sama jak teraz.
Już lepiej wykorzystać potencjał osiągnięć.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#17) Napisano 6 gru 2013, o 23:18

Paranormal dobrze pisze. IMO reset powinien być co pół roku, góra po roku.

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#18) Napisano 6 gru 2013, o 23:24

Ja nie grałem 4 miesiące i nadal jestem 2 w ranku...

Jak będą restarty servera, można np. zrobić galerię sław, albo coś w ten deseń.
Obrazek

Soni

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 887
  • Dołączył: 12 sie 2011, o 17:27
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 20

(#19) Napisano 6 gru 2013, o 23:43

Tak jak niektórzy koledzy napisali, rank powinien być resetowany przynajmniej raz w roku. Ewentualnie co pół. ;)

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#20) Napisano 6 gru 2013, o 23:53

Kiedyś w końcu trzeba zrobić restart tych statystyk, nie oszukujmy się. Proponuję zrobić restart w sylwka, co Wy na to?

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#21) Napisano 7 gru 2013, o 01:30

Mam pytanie a od kiedy ranking jest najważniejszy ? Ranking to nie zawsze skill :) Jestem chyba 25 a mało który przede mną by mnie pokonał ;P

Oschi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1111
  • Dołączył: 31 lip 2011, o 14:57
  • Postawione piwa: 70
  • Otrzymane piwa: 94

(#22) Napisano 7 gru 2013, o 05:46

Hmmm ciekawa kwestia jak wiecie Moj ranking byl stosunkowo slaby okolo 7tys. I pozycji okolo 160 w rankingu Po kolejnym wysmianiu przez Poisona ( nie zaprzeczaj :) ) postanowilem to zmienic i zaczalem grac przez 2 weekendy po 4/5 godzin.
Po pierwszym weekendzie dobilem okolo 8,5tys i pozycji okolo 100 po drugim weekendzie mialem juz 9,5 i pozycja 80 cos tam.
Wtedy byl holiday Zony i gralem wiecej nawet w tygodniu i co sie okazalo wyzej niz 10tys. Wyjsc jest bardzo ciezko poniewaz umiejetnosci juz nie pozwalaja, dostaje sie coraz mniej pkt za zabicia a zabiera coraz wiecj za deady. W chwili obecnej mam okolo 10 i pozycja 70 cos tam i utrzymuje sie to od miesiaca bardzo stabilnie.

Moral taki ze jesli jestes dobry lub poprostu postawisz Sobie cel ze dojdziesz do pewnego pkt to przy tym rankingu jestes w stanie to zrobic w ciagu 15/20 godzin. Ale po pewnym punkcie stoisz w miejsu gra tylko dla rankingu nie daje efektow potrzeba jeszcze skilla.
Kazdy reset ranku spowoduje ze ta hierarchia zaburzy sie na okolo miesiac a pozniej wroci wszystko do tego jak jest teraz, pomoc moze jedynie to ze w rankingu nie beda juz uwzglednianie osoby ktore wiecej na tej sieci nie beda grac.

Zwierz.info dla Ciebie AWP nie jest najbardziej oplacalna bronia, polecam pomoc w dziale HLSTATS jest tam podany wspolczynnik broni.
"Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą ... "
"Umiesz liczyc ? - Licz na Siebie"


Obrazek

Obrazek

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#23) Napisano 7 gru 2013, o 11:43

Użytkownik Oschi napisał:
Po kolejnym wysmianiu przez Poisona ( nie zaprzeczaj :) )


:ok

Ja szczerze mówiąc nie chętnie jestem ustawiony na zmiane tego rankingu, ale uważam że reset byłby korzystny na sylwka. Małe wietrzenie by się zrobiło.

Ja najwyżej byłem w rankingu na najniższym stopniu podium ( 1. Huti, 2. ktos, 3. Ja ). W chuj ciężko jest się wbić na podium, bo więcej niż 2 pkt dostawałem tylko za osoby z rankingu <30, ale tak jak napisał Oschi, jeśli ktoś umie strzelać i ma troche szczęścia, to zajdzie wysoko. Po miesiącu, dwóch, ranking i tak będzie podobny do tego co jest teraz.

Proponuję zrobić ankietę, która potrwa pare tygodni, zwoła się ludzi z serwera na forum, zagłosują, i wszystko będzie jasne :) Znajda się osoby które grają dla rankingu, i chętnie by zagłosowali moim zdaniem.

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#24) Napisano 7 gru 2013, o 12:54

A kiedy byl ostatnio res ranku tak w ogole?

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#25) Napisano 7 gru 2013, o 13:21

Nie było w ogóle ? Bynajmniej sobie nie przypominam ;D

Qba

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 473
  • Dołączył: 2 sie 2012, o 21:44
  • Lokalizacja: Nowy Targ
  • Postawione piwa: 91
  • Otrzymane piwa: 14

(#26) Napisano 7 gru 2013, o 13:23

dawniej reset był co miesiąc, a odkąd jest nowy system (punkty) to nie było w ogóle :)
Obrazek

Szyderca

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 05:00
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 37

(#27) Napisano 7 gru 2013, o 13:33

Res tego ranku nie ma sensu, dobić do top 15 to kwestia tygodnia, trzeba jedynie ogarniać.
Ja już 2 razy dobiłem do top 15(na nicku Syzderca i PatologiaGejming) teraz dobijam na trzecim nicku :P
Dawny rank nie miał sensu, bo tak naprawdę top 1 był ten, który najwięcej grał i troszkę coś ogarniał, ten rank bardziej pokazuje skilla. Topka Nigdy się nie zmieni, bo te osoby najlepiej tutaj grają, nie posiadając umiejętności nigdy nie będziesz wysoko w rankingu :)
Obrazek

W imię dążenia do tego by być prawdziwym
W imię tej siły zwanej przez ludzi niemożliwym


sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#28) Napisano 7 gru 2013, o 15:16

W całosci zgadzam się Szydercą reset nic nie zmieni, a jedynie mogą się wkurzyć osoby, które sb zapracowaly na wysokie wyniki, ale jedynie irytuje mnie strasznie zmiana nicku po to, aby pokazac swoj skill i blokowac miejsce w top15. Dla mnie tamte nicki, które się wysoko prezentuja tej samej osoby powinny byc skasowane :/

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#29) Napisano 7 gru 2013, o 20:39

TEZ SIĘ NIM ZGADZAM! Każdy może powiedzieć, że nie zależy mu na rankingu jeżeli nie jest w top15, jednak to jest troszeczkę wyścig. Z takim rankingiem spotkałem się tu pierwszy raz i bardzo mi się podoba. Jeżeli ktoś naprawdę ogarnia to jest kwestia tygodni by się w nim znaleźć a res tutaj nic nie da. Jedynie pociechę dla osób które wbiją zaraz po resie i będą przez chwile w topce.


Kubi. co do zmiany nicku zmieniam go tylko jak bardzo jestem najebaju albo jak się rozgrzewam :) - jeżeli o mnie Ci chodzi.
Obrazek
Obrazek

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#30) Napisano 7 gru 2013, o 20:50

Tak jak już Szyderca pisał, to nic nie da!... Taki system rankingu pokazuje kto naprawdę umie grać i jeśli pojawi się nowy gracz, który ma skilla i pogra chwilę, to i tak i tak dojdzie do top, a ktoś kto nie umie grać i tak tam na dłużej nie zawita...

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •