Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Brak graczy na serwerach.

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#1) Napisano 27 maja 2017, o 12:27

Witam, chyba każdy już zdążył zauważyć, że serwery FFA i DD2 leżą trupem od dobrych kilku jak nie kilkunastu dni. Co prawda ładna pogoda się zrobiła, wiadomo ciepło to fajnie na dworze posiedzieć, jakiś spacerek czy coś ale nie szukałbym tutaj głównej przyczyny, bo jakby chcieli grać to tą godzinkę dwie wieczorkiem każdy by poświęcił na csl nie ma tak, że jak jest ciepło to zaraz nie ma nikogo w domu 24 na dobę. Może spróbowałby ktoś poszukać przyczyny czemu ludzie nie chcą grać U NAS ? Ja mam swoją teorię, mianowicie uważam, ponieważ mi to przeszkadza na przykład i nie tylko mi z tego co rozmawiałem z niektórymi graczami, że problem tkwi ostatnio w pobłażaniu graczom podejrzanym, niemiłym i cwaniakującym, zbyt łatwowierne stwierdzanie czystości u graczy którzy powiedzmy sobie szczerze powinni grać chyba na turniejach w csa skoro są czyści a tak napierdalają (to czemu nie graja? :nie wiem: ). Tu nie chodzi o to, bo zaraz pewnie się znajdzie taki co tak powie, że nie mogę znieść jak ktoś jest lepszy bo np. jak taki bot arcanix, maniek czy inny kazno mnie leje to się nie wkurwiam biorę na klatę i koniec bo wiem że są czyści grają tu długo więc można zaufać w ich dobry skill, ale ludzie to są wyjątki nie ma tak że każdy jest pro. Przychodzą nowi ludzie z reklam wszystkich leją, dostaje taki ssy potem demo, nikt nic nie widzi podejrzanego, potem taki ktoś jeszcze cwaniakuje i obraża... Nie wiem mi się nie chce w to wierzyć że tylu nagle pro gejmerów u nas się zebrało. Wlazłem sobie z nudów na inny serwer to co runde byłem na górze tabeli, więc to u nas chyba taki ewenement. Ludzie się wkurwiają i nie chcą grać przez to, wejdzie na serwer gra dobrze ale przyjdzie jakiś nowy unknown ( nie będę pisał nicków nie o to tu chodzi) po 3 ssach i dwóch demach co dostał ub i wszystkich leje. Odechciewa się.Co o tym myślicie? Może tu wypadało by przyczyny poszukać? Tylko ja tak uważam? Wypowiadajcie się lamy.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#2) Napisano 27 maja 2017, o 12:41

Nie zgodzę się ponieważ jeśli osoby które są na CSLamers odpowiedzialne za oglądanie, rozpisywanie demek uznają że ktoś na zebranym materiale dowodowym (demo, screeny) jest czysty to są ku temu powody. Natomiast jeśli masz konkretne przykłady podejrzanych zachowań, odpałów to załóż temat w dziale administracji i tam jeśli nie czujesz się na siłach wstaw linki do dema np i jako dodatkową informację podaj o jakiego typu haxy Ci chodzi.

A problem jest w tym że ta gra jest stara i graczy coraz mniej, dodatkowo reklame należałoby wykupić (co wiąże się ze zbiórką bo nie można myśleć że prowadzenie sieci serwerów cs 1.6 jest jakkolwiek opłacalne w tych czasach) i wtedy ktoś się pojawi. Grywam na 2 innych niz CSLamers serwerach jak jest mało ludzi u nas i ciężko mi powiedzieć co sprawia że tam jest tych ludzi stale troche wiecej niż u nas.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#3) Napisano 27 maja 2017, o 13:00

Mnie też to trochę boli,bo pamiętam lata jak praktycznie przez całą dobę DD2 było pełne.Wydaję mi się,że to z odpałami odpada.Nie wiem jak na FFA,ale na DD2 nie zauważyłem nadmiernych skarg.Żółtodziobów to anty wyłapuje,a na zaawansowanych cziterów czają się admini.Nie ma na DD2 tak jak napisałeś,że biega wielu odpaleńców ,którym nie można niczego udowodnić (ale pewnie paru by się znalazło)
Po mojemu przyczyna inna.Może za wysoki poziom? :D Nie wiem.Gubię się,ale zauważyłem,że jak przychodzą nowi dostaną parę baniek i wychodzą bezpowrotnie.Żaden odpał ich nie bije.
A może przywiązali się do innych serwerów na których grają od początku i nie pouciekali do cs go.Przecież u nas wielu stałych graczy przeszło na cs go.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#4) Napisano 27 maja 2017, o 16:07

Niestety ale czasy CS1.6 przeminęły i będzie jeszcze tylko gorzej, dużo stałych graczy tzw. ekipa która naparzała cale dnie na FFA czy DD2 przeszło na CS GO.
Jeżeli będzie tak dalej, to obawiam się że władza będzie musiała zamienić serwery 1.6 na CS GO, sam również nie pamiętam kiedy ostatnio grywałem w klasycznego CS-a.
Tak to jest w życiu że coś przemija i trzeba iść z wiekiem czasu, również się starzejemy, i spędzamy więcej czasu w pracy. Podam taki przykład ile osób mówiło że nie zmieni starego telefonu, jak usłyszało że powstanie smartphone, a z roku na rok prawie każdy już używał i teraz nie wyobrażamy sobie powrotu do tzw klasyku.
Ja gram w CS GO nie ze względu na skiny bo dla mnie są one dziecinne, lecz ze względu na to żeby spędzić mile czas, a w najnowszej wersji to się udaje, jest tak rozbudowana rewelacyjnie że miło zdobywać lepszy ranking czy rangę :)
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 27 maja 2017, o 18:44

Mądrego aż miło poczytać no ale nie w przypadku Piotrka... Wejdź na cssetii i zobacz sobie czy nie grają w 1.6... Jeszcze miesiąc temu grali i te 20 osób zawsze było. Bez reklamy nic się nie zmieni, takie moje zdanie.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#6) Napisano 27 maja 2017, o 18:59

Właśnie Arcanix, cssetti - trutka na scenie polskiego cs 1.6 wpedzil go czesciowo do grobu + maszynka do zarabiania pieniedzy.

Inne sieci, no coż. są takie gdzie wlasciciel nie ma co z pieniedzmi robic, sa takie ktore naprawde byly duzo popularniejsze od naszych, sa i takie ktore maja własne masterbosty.
Ostatnio pisalne bylo by zrobic tak jak na weed-cs bo u nich non stop gracze po full na 10 serwerach ... no kasa sie skonczyla i ta siec nie istnieje ;]
Teraz ktos napisal ze 1shot2kill no powiem wam ze tu jest podobna sytuacja co jest kwestia kilku miesiecy, wiadać jak nic jest jakis uklad z cssetti bo napewno nie leci tam 200zł dziennie na reklame.... kuleczky, multi-head/pochylnia, fragujemy, cs-soplica - to co ma szanse sie utrzymac ;]

A u nas, no cos FFA wysoce prawdopodobne ze zostanie zamknięte, ewentualnie 20 slot i 3/4 maps. DD2 z racji ze to dd2 to moze jeszcze sie odbije

Kolega Piotrek napisał napisał jaki jest problem, problemem jest postęp a więc i przemijanie.
Jednak jestem dumny, że z wakacyjnego serwera stworzylismy wszyscy razem sieć która trzyma się 6 lat tj od kwiecień 2011 !!!
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#7) Napisano 27 maja 2017, o 19:38

Nie zamykajcie ffa :(

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#8) Napisano 27 maja 2017, o 21:46

Jutro jak wrócę i wytrzeźwieje coś trzeba wymyślić :) Każdy niech szykuje gruby portfel :D
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#9) Napisano 28 maja 2017, o 00:51

Ja przez ostanie 2 mies przypominałem o zbiórce choćby po 10 zł z tego co wiem wpłaciło łącznie ze Mną 4/5 osób :sciana:
Widać komu zależy :)
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#10) Napisano 28 maja 2017, o 10:53

Użytkownik xManiek77x napisał:
Ja przez ostanie 2 mies przypominałem o zbiórce choćby po 10 zł z tego co wiem wpłaciło łącznie ze Mną 4/5 osób :sciana:
Widać komu zależy :)

Dokładnie. Płakać każdy potrafi ale wspomóc choć trochę finansowo to nie ma odważnych.

wh on

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 28
  • Dołączył: 3 gru 2012, o 16:02
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 28 maja 2017, o 14:17

żadnego zamykania ffa :D w razie czegoś również chętnie się dorzucę do serwera

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#12) Napisano 28 maja 2017, o 14:26

kilka miesiecy temu ciezko bylo wejsc na serwer a teraz, szkoda lubilem tu grac a teraz nie ma z kim

kapusta88

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 7 maja 2017, o 18:14
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#13) Napisano 28 maja 2017, o 15:10

Nie no nie ma opcji żeby zamykać FFA ale jak już stali bywalce nie grają to jest juz słabo.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#14) Napisano 29 maja 2017, o 10:05

Mnie sie wydaje że powodem braku ludzi to nie tylko brak reklamy ale ostatnie przycinki serwera DD2 , mnie akurat nie przeszkadzają bo mam dobry internet i lagów nie mam, ścinki z winy serwera są odczuwalne od czasu do czasu , i bardzo dużo graczy narzekających z tego powodu. Wielu mówi że na innych serwerach tego niema, że pingi ma niskie a tutaj jak wejdzie to od razu masakra. Ja nie gram na innych serwerach i nie wiem jak jest ,ale na Lamersach na DD2 mam od 10-20 pinga fps ~100 i gra się elegancko .
Obrazek
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#15) Napisano 29 maja 2017, o 16:14

Powodów może być mnóstwo, ciężko gdybać. Mogą być ścinki (ja ich nie odczuwam, a przecież nie mieszkam w Polsce), może być plugin, który banuje mnóstwo ludzi (byłem świadkiem gdy gracz NS dostał bana za SH a akurat miał lagi, na serwer już nie wrócił, odwołania też nie widziałem), może być pogoda, może być wiekowość gry, nie ukrywajmy, że są strzelanki, które zdążyły przekabacić wiele osób z poczciwego 1.6, a może być wszystko na raz + zbyt małe zaangażowanie czerwonych (w pierś się biję i przyznaję, że ostatnio jakoś motywacji mi brak). Jest też trochę tak, że zostawiliśmy w opiece sieć zielonym, którzy dobrze się spisywali aż do momentu, gdy życie prywatne okazało się ważniejsze od CSL :@ , my już wtedy rozleniwieni trochę olaliśmy sprawę i stopniowo ludzie się wykruszyli.

Czy są jakieś sposoby na przywrócenie dawnego bytu? Nie wiem, nie stać nas na reklamy, chyba że ma ktoś układy w TVN to zamiast reklam z lekarstwami może by reklamę CSL dali?


Jest też teoria, że ten plugin banujący za "czity" to taki koń trojański, który ma na celu wyjebanie CS 1.6 w kosmos hmm.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron