Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Limit ssów

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#1) Napisano 23 sty 2017, o 19:03

Siema, chcialbym rzucic propozycje ograniczenia ilosci ssow robionych przez adminow, a w szczegolnosci adminow probnych. Mozliwe opcje to:

1. Wylaczenie opcji ssow adminom probnym, albo wprowadzenie im limitow.

2. Ograniczenie ilosci ssow dla jednego gracza do 3x albo 4x, tylko koniecznosc ropzisania dema nastepnym razem. Oczywiscie jesli ns bedzie zmienial nicki wtedy sie nie liczy.

Powod: ssy to przezytek, wiekszosc haxow, ktore wychodza na ss sa teraz wykrywane przez skrypty. Tak naprawde to prawie kazde wh/esp ma wbudowane teraz anty ss w pakiecie.
Wiec ostatcznie powoduje to postepujace zleniwienie adminow i brak umiejetnosci udowodnienia lepiej kryjacym sie botom czegos na demku. Nie mowiac juz o braku znajomosci bardziej skomplikowanych czitow niz aim trzesiawka czy wh i celowanie przez nie przez 10 scian.

Nalezy tez zwrocic uwage, ze wielu gracy ktorzy dostali ss nie wstawia ich z wielu innych powodow, a niekoniecznie byli odpaleni. Czlowiek to z natury leniwa istota, a jak sa przypadki ze gracze dostaja ss po 1-3 rundach na podstawie zgloszen na u@ albo zabicia admina, ktory nawet ich nie ogladal to nie dziwne, ze ich nie wstawiaja. Sam nie raz bylem swiadkiem tutaj i na innych sieciach tego typu banow.

Skrajnym przypadkiem jest kandydat "usmiechniety", ktory mowi ze byl pol roku w ub teamie a nie potrafi nawet sprawdzic ssow a WSZYSTKIE jego bany to wlasnie ssy. Jakby musial rozpisac pare demek to by wyszlo szydlo z worka.

I tutaj zostawilem ostatnia propozycje czyli tzw. Szkoleniowe demka.

Kazdy admin probny mialby do rozpisania 10 demek przez 2 tygodnie swojego admina probnego. Demka byly by specjalnie wyselekcjonowane np z bl'a albo ja moge podrzucic pare kontrowersyjnych ( kwestia do ustalenia ).

Dzieki temu byl by lepiej znany poziom kolejnych nowych adminow probnych i nie tylko probnych. Ulatwilo by to proces naboru i ocene nie przez pryzmat lubienia/nie lubienia kandydata tylko jego faktycznych umiejetnosci.


Zapraszam do dyskusji na temat tych 3 propozycji i dodawania tez swoich :kwiatuszek:

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 23 sty 2017, o 19:58

Zgadzam się z futrem/el capitan/fufi /zwierzę :) SS to jest śmiech na sali, który czity bardziej ogarnięty to umi grać on/off i nic mi nie zrobicie a tak jak napisał wh jest już takie ze ma anty SS więc koło się zamyka. Co do szkolenia przyszłych adminów, pomysł bomba, 2 tygodnie przecipiec na op i strzelić 2x SS to chyba każdy potrafi a takie demo rozpisać i udowodnić to już coś.

P.s szkolenie może i stałym admnom by nie zaszkodziło :)

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#3) Napisano 23 sty 2017, o 20:06

Polać mu Dobrze gada :D Fufiol :D :kupa: :kupa:

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#4) Napisano 23 sty 2017, o 20:17

Co do wyłaczania badz wprowadzenia jakichkolwiek limitow, to zawsze bd na Nie.
Natomiast, co do tej drugiej rzeczy, to czemu nie, nie chodzi nawet o sprawdzanie umiejetnosci admina, tylko do pokazania adminom na OP jak to sie robi i ewentulanego zachecania do sprawdzania demek, bo niektorzy mysla, ze to trudne, a nie ma nic prostrzego. Pamietajcie jednak, ze najlepsi admini, to admini, ktorzy ucza sie wytrwale wszytkiego u nas, a nie Ci co przychodza z wieloletnim doswiadczeniem i po 2 miesiacach na nowo nudzi im sie gra i znikaja xd 2-ga czesc pomyslu Zwierzaka nawet mi sie podoba, tylko jak cos przydalby sie jakis chetny nadzorca projektu :D

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#5) Napisano 23 sty 2017, o 20:44

Tu z Kubim się zgodzę że jest potrzebna osoba do prowadzenie lub opiekowania się tym tematem. Jak Zwierzu jesteś chętny żeby to ogarnąć to jestem za przywróceniem Tobie flag lub jakąś specjalną rangę nadać Tobie !!

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#6) Napisano 23 sty 2017, o 21:10

Ja jestem za jak Zwierze poda rn i podlinkuje lany na których był bo inaczej to jest nn :/
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#7) Napisano 23 sty 2017, o 23:21

Jeśli gracz wydaje mi się podejrzany to daje mu ss'y (chyba po to są). Po drugie, nie sypie tylko ss'y tylko też daje inne bany jakbyś Zwierze nie zauważył i nie pitol głupot, bo się z tym nie zgodze. Przykład: (ok. 3x mi sie zdarzyło) gośc reklamuje jakiś serwer, to co mam mu dać bana za reklame czy zrobić ss'y?? :D Idziemy dalej, z tego co zauważyłem na DM to tylko ja tam z adminów gram. Rzadko się zdarza, że jest inny admin i ludzie mi piszą, abym sprawdził kogoś bo dziwnie gra. Więc przed zrobieniem ss'ów sprawdzam. Jest tak, że gość dostanie ss'y jest tak, że nie dostanie... Co do wstawiania ss'ów przez graczy. Jeśli nie jest odpałem to wrzuci ss'y i będzie mu zależało na granie tutaj, jestli jest odpałem to nie wrzuci, a jak wrzuci to przerobione..

Co do rozpisywania demek, spoko pomysł i to szkolenie, ale ja nie bede miał czasu na takie rzeczy..

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#8) Napisano 24 sty 2017, o 11:34

Tzn. @Usmiechniety chyba nie zrozumiałeś. SSy to juz relikt przeszlosci teraz są wspomagacze gry na ktore ssy nic nie pomoga (a mówie tu o różnych wallhackach itp bo to w celu wykrycia właśnie wh robione są ssy), więc w zwiazku z Twoją wypowiedzią nie jest tak że jak koles jest odpalony to nie wstawi ssów albo wstawi przerobione tylko może posiadać takie haxy które nie będą widoczne na ss i wstawi je i bedzie dalej gral odpalony jak gdyby nigdy nic (rozwiazaniem zawsze się sprawdzającym jest rzetelne rozpisanie demka najlepiej nagranego przez admina z ESP) .

Kolejna rzecz jest taka że jeśli już z góry zakładasz że nie masz czasu na rozpisywanie demek co tak na prawde nie pochłania dużej ilości czasu i przecież nie zdarza się 20 razy dziennie tylko od czasu do czasu, to jeśli chodzi o mnie i moje zdanie podczas podsumowania Twojego okresu próbnego jest proste, a mianowicie jestem przeciwny przyznaniu Ci flag admina w pełnym wymiarze.

Zgadzam z się z pomysłem Zwierza i myślę że jeśli zostanie jego propozycja pozytywnie rozpatrzona to zawsze służę pomocą jeśli chodzi o rozpisywanie demek dla osób (w postaci pokierowania co i jak a nie rozpisywania za kogoś) które mają jakieś pytania lub wątpliwości co do np. jakiejś sytuacji na demku.

Chciałem również zaznaczyć że będzie to idealna okazja żeby sprawdzić umiejętności naszych adminów w tym zakresie i chęć do inicjatywy poza zwykłym obejrzeniem spakowanych ssów po ich wcześniejszym zrobieniu na serwerze.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#9) Napisano 24 sty 2017, o 13:54

Temat szkoleniowych demek kiedyś był, ale stanęło na niczym niestety. Propozycja była podobna, bo chodziło o rozpatrzenie 3 przykładowych demek (czy czyste czy brudne i tutaj jaki rodzaj haxa) przy podaniu o admina, a nie już po przyznaniu flag. Sprawdziłoby to choć minimalnie czy gość nadaje się do szeregów adminów czy nie.
Co do uśmiechniętego- tutaj mam wrażenie, że jakby przyszło Ci rozpisać jakieś demka to byś nie podołał i stąd to twoje "nie będę miał czasu na takie rzeczy". 2 tygodnie ma 14 dni, każdego dnia po jednym demku to jest 5 minut roboty.

Niestety niektórzy z nas są leniwi dlatego jestem za tym, żeby wprowadzić szkolenia.
Co do limitu ssów nie mam zdania.

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#10) Napisano 24 sty 2017, o 14:01

Użytkownik Rudziutka napisał:
Co do uśmiechniętego- tutaj mam wrażenie, że jakby przyszło Ci rozpisać jakieś demka to byś nie podołał i stąd to twoje "nie będę miał czasu na takie rzeczy". 2 tygodnie ma 14 dni, każdego dnia po jednym demku to jest 5 minut roboty.


Skoro tak sądzisz, to tak będzie...

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#11) Napisano 24 sty 2017, o 15:13

No wiec, zeby tym razem nie zatrzymalo sie na propozycji to proponuje stworzyc kilkuosobowa grupe, ktora zajmie sie testowaniem nowych adminow pod katem ich umiejetnosci i perespektyw w nauce. Ja mam juz pare pomyslow, ale wiadomo nie bede ich przedstawial na ogolnodostepnym forum :D w skrocie nalezy przygotowac pewna pule demek, pytan i sytuacji, ktore sie zaaranzuje i przed ktorymi bedzie sie stawiac kandydatow i tych adminow u ktorych beda widoczne braki.

I limit ssow uwazam za jak najbardziej konieczny z powodow wypisanych przeze mnie, Hedoniste i tego ze wielu adminow korzysta z nich na zasadzie "wentylu bezpieczenstwa" bo wiedza, ze w razie czego nic im za to nie grozi i nie musza sie wysilac, a to ze czesc graczy ktorzy dostali ssy byli czysci, a inni mieli anty ss badz haxy wgl nie zwiazane z wh to juz nie ich sprawa.

Ps. Mile widziane wiecej wypowiedzi bo moze nie kazdemu te pomysly odpowiadaja.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#12) Napisano 24 sty 2017, o 15:54

Cytat:
1. Wylaczenie opcji ssow adminom probnym, albo wprowadzenie im limitow.


a) da się tak?
b) rybka mnie to, chociaż z tymi ssami to przyznaję Wam rację, że ss nic nie udowadniają.

Cytat:
2. Ograniczenie ilosci ssow dla jednego gracza do 3x albo 4x, tylko koniecznosc ropzisania dema nastepnym razem. Oczywiscie jesli ns bedzie zmienial nicki wtedy sie nie liczy.


Jak dla mnie to 2x a za 3-cim masz demo rozpisać ( chuj z tym, że ktoś zmieniał nicki ), aha, żeby też dema nie były rozpisywane na siłę bo to jest śmiech na sali jak kontr-rozpiskę 5-cio latek by zrobił. Jak się pomyliłeś ( 3 razy meh.. ) to się mówi, że się pomyliło a nie robi taką beznadziejną rozpiskę gdzie jedna akcja jest spalona a była przypadkiem farta.

Cytat:
Kazdy admin probny mialby do rozpisania 10 demek przez 2 tygodnie swojego admina probnego. Demka byly by specjalnie wyselekcjonowane np z bl'a albo ja moge podrzucic pare kontrowersyjnych ( kwestia do ustalenia ).


Czyżby demo z tuscana weszło na salony i akcja na środku? :D
Obrazek
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#13) Napisano 24 sty 2017, o 16:21

Haha Parker niee, to demko to tam takie sobie bylo chociaz pare razy faktycznie bylo dziwnie, ale ja nie mialem na mysli swoich dem z mixow tylko ogolnie z bla xd swojego tez bym cos mogl dolozyc ale glownie chodzilo mi o bl. Wazne zeby miec pule 15-20 demekk ( potem mozna zwiekszyc ) z ktorych okolo 10 bedzie musial ocenic admin probny.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#14) Napisano 24 sty 2017, o 17:10

10 demek przez 2 tygodnie jak dla mnie, to duza przesada. Fajnie byloby, gdyby bylo ich chociaz 5 na te 2 tygodnie i zeby bylo widac przy tym zaangazowanie, ludzie przeciez maja prace, szkole, a do tego chca jeszcze postrzelac ;d

usmiechniety

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 69
  • Dołączył: 26 lis 2016, o 00:19
  • Lokalizacja: Jarosław
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#15) Napisano 24 sty 2017, o 17:43

Taa a niby to jest 5 min roboty przy jednym demku jak stwoerdziła @Rudziutka

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •