Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Serwer FFA upada!!!

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Kaspin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 45
  • Dołączył: 10 maja 2015, o 13:28
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 8

(#16) Napisano 20 wrz 2016, o 16:30

Z tego co widze godzina 16:30 frekwencja 15 osób ;) Myślę że nie jest źle

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#17) Napisano 20 wrz 2016, o 16:42

KAspin Ty to wez te komentarze zostaw dla siebie dobrze wiesz jak było jak jest teraz. Więc z łaski swojej nie rżnij głupa.

Kaspin

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 45
  • Dołączył: 10 maja 2015, o 13:28
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 8

(#18) Napisano 20 wrz 2016, o 17:38

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
KAspin Ty to wez te komentarze zostaw dla siebie dobrze wiesz jak było jak jest teraz. Więc z łaski swojej nie rżnij głupa.


Jondro czasy świetności serwera odchodzą w niepamięć, nic na to nie poradzisz że co raz więcej ludzi wybiera Cs GO.

A ty te swoje wybuchy złości to zachowaj dla siebie.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#19) Napisano 20 wrz 2016, o 18:08

Kaspin ma niestety rację starzeją się gracze, zakładają rodziny i brak czasu na 1.6 a gimnazjum gra w GO bo nie wiedzą co dobre, a i na yt na każdym kroku gameplaye więc siłą rzeczy grają w to co popularne.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#20) Napisano 20 wrz 2016, o 18:25

Użytkownik Kaspin napisał:
Użytkownik zielone_jon.. napisał:
KAspin Ty to wez te komentarze zostaw dla siebie dobrze wiesz jak było jak jest teraz. Więc z łaski swojej nie rżnij głupa.


Jondro czasy świetności serwera odchodzą w niepamięć, nic na to nie poradzisz że co raz więcej ludzi wybiera Cs GO.

A ty te swoje wybuchy złości to zachowaj dla siebie.


Kto powiedział że ja jestem zły. Po prostu trzeba to ogarnąć i tyle.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#21) Napisano 20 wrz 2016, o 18:35

Jedyne co w danym momencie upada to moja szczęka na biurko jak czytam komentarze. CS 1.6 nie jest już "topową" strzelanką, są miliony tytułów gier, które wyszły po powstaniu cs'a i siłą rzeczy ilość osób powracających do klasyków takich jak CS jest coraz mniejsza, z czego duży procent to dzieci i odpaleńcy, przy braku adminów zniechęcają się stali gracze, a Ci co wbiją po raz pierwszy (najczęściej w trakcie trwania reklamy) zakończą swoją przygodę z CSL po pierwszym razie z ww powodu. Nie wspominając już o braku kultury, której pilnowanie niektórzy zaniechali.

Dokładacie jeszcze ze swojej strony argument, że jakość serwera się pogorszyła. Ja osobiście nie odczuwam tego w taki sposób jak gracze z PL, więc ciężko mi się wypowiedzieć i porównać osiągi serwerów CSL z konkurencją. Wczoraj rozmawialiśmy chwilę z Axl'em o ewentualnym "przeniesieniu" serwerów ale wiąże się z tym wiele pytań. Kto tego dokona? Jaki hosting? Czy nie wbijemy sobie gwoździa do trumny zmieniając IP? Czy nowy hosting zapewni Nam lepszą usługę?
Łatwo Wam rzucać hasła, niestety nie wszystko robi się w pięć minut i nie każdy jest na tyle uzdolniony aby wszystko skomponować w taki sposób, że będzie trybiło bez zawieszania się serwera. Znam 2 osoby na CSL, które posiadają wystarczające kompetencje aby wykonać to zadanie.

Idąc dalej, są to koszta, bo z całą pewnością będzie trzeba utrzymywać przez jakiś okres w sumie 5 serwerów (dwa stare z przekierowaniem na nowe IP) oraz reklamy dla obydwu IP.

Ja rozumiem rozczarowanie faktem, że po pierwszym dniu szkoły frekwencja nie wzrosła do 30 osób on-line przez 12H dziennie, rozumiem też rozczarowanie administracją (czerwoni), którzy nie siedzą na forum/serwerach przez większość dnia i nocy, na niektóre sytuacje nie mamy wpływu, inne natomiast są związane z życiem prywatnym, a te jest ważniejsze niż pixele na ekranie, dlatego zaniechajcie narzekania i zamiast gapić się w monitor poczytajcie książkę. ;>

O dalszym rozwoju sytuacji poinformujemy Was przy najbliższej okazji.

Zarówno serwer DD2 oraz FFA zostały opłacone, także jeszcze przynajmniej przez miesiąc będziecie mieli okazję obserwować rozwój wydarzeń.

Ten temat zamykam, gdyż zdecydowanie idzie on w złym kierunku.

Edit.

Otwieram, Jondro chciał coś od siebie dodać.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •