Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]ArcaNix - [B]eny[M]lks[W]issa

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#1) Napisano 26 lip 2016, o 19:30

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: ArcaNix
SteamID/IP: NeoBans / 94.254.175.158
Data: 26/07/2016 - 19:25:15 (59 sekund temu)
Powód bana: obraza admina
Admin banujący: @Beny
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=114089
Serwer: CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl


Witam chce wyjasnic dlugosc tego bana bo chyba adminowi sie cos w glowie popie*rdolilo.

Grane wlasnie bylo dd1 i napisalem do Kubqa ktory mnie zabil ze mnie zjadl, a kubeq cos tam odpisal a Beny za to ze gownojad co ? co moglo mnie obrazic. a ja mu na to Beny leszczu po czym dostalem bana za obraze admina.

Wiec kto tu kogo obrazil pierwszy, po czym ja jakos zwykly szarak dostaje bana i to na tydzien... ????? nawet nie bede rzucal epitetami ktore mi sie na jezyk nasuwaja,,,

Chce natychmiastowego UB oraz przeprosin ze musialem sie tutaj udzielac.

A co do BENEGO... dla mnie przestal w tym momencie byc adminem.

I nazwanie kogos LESZCZEM w grze to chyba nie jest obraza ze az do sadu sie idzie...

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#2) Napisano 26 lip 2016, o 19:36

Arcanix troszkę wyluzuj, ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do Beny, wiele razy z nim gram i nigdy nie ma takich problemów. Dużo razy słyszę jak ktoś do kogoś powie ty bocie, leszczu itd i nikt się nie obraża --> to tylko gra. Wydaje mi się że jest też druga strona medalu, co do mnie to powinieneś mieć tego bana choć by za kampienie :D
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 26 lip 2016, o 19:42

Wlasnie nikt sie nie obraza. A co do koncowki wypowiedzi :) nie bede sie wypowiadal :)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 26 lip 2016, o 19:47

Nie no ban słuszny i dodać jeszcze całokształt to słuszny :) czołem ;)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#5) Napisano 26 lip 2016, o 19:53

Beny - gownojadem graczy nazywasz?
Skoro dales bana za obrazę Arcanixowi za leszcza,a sam nazwales go gownojadem, to nie obrazisz się jak też otrzymasz bana za obrazę? Sprawiedliwość musi być.

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#6) Napisano 26 lip 2016, o 19:53

było trzymać język za zębami :puknij sie: Wiesz doskonalę, że Admin może większość rzeczy, a Wy macie się dostosować do poleceń itp pleasantry Kampienie swoją drogą ale nie broniąc tutaj nikogo uważam aby skrócić bana do 1 dnia ponieważ to było jedno słowo rzucone na wiatr,a jak zawsze Beny się nie pierdoli bo mu podpadłeś nie raz :@

Miłego :peace: :ganja :kupa:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#7) Napisano 26 lip 2016, o 19:59

Jak dla mnie, troche niezrozumiala decyzja Benego, ale dopeiro wysluchalismy jednej strony, zapewne Beny rzuci nam troche swiatla na tę sprawe :)

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#8) Napisano 26 lip 2016, o 19:59

A dobra odpisze. Tak, bana dostales za caloksztalt, bo nie bede za duperele co chwila cie banowal na 5/10min, a jestes strasznie irytujacy. Banowalem na tydzien ze swiadomoscia, ze ban zostanie skrocony. No i jakos, forum zyciem nie tetni, a to zawsze jakis ruch. Co do tego gownojada to troche nie zalapalem, nie chodzilo mi, zeby kogos obrazic, ale ok biore to klata i Rudziutka banuj mnie na ile chcesz czy tam na ile uwazasz za sluszne. Wtedy bede mial troche wolnego czasu i na kawe mozemy wyskoczyc :P hehe
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#9) Napisano 26 lip 2016, o 20:05

Bana skracam do 1h, bo Arcanix i tak kampił więc tak za nic to go nie dostanie :D
Beny- idź się napij tej kawy, odejdź od kompa bo brzydkich słów używasz, tak ta gra na Ciebie działa :(

Arcanix- następnym razem też pochamuj język,a unikniesz pisania odwołań na forum i oszczędzisz zbędnych dyskusji na forum.
Adminów też proszę o zluzowanie majtów
Zamykam temacik

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron