Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]reprezentuje poziom - cRk`

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

reprezentuje poziom

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 14:13
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#16) Napisano 14 sie 2015, o 18:27

Użytkownik Czas ponoc goi rany napisał:
Strzela jak bóg z zajętymi rękoma, cóż za talent :poklon:
Nie rozpiszesz kontry to lecisz.

napisales mi powod ws i esp jak wh nie wiesz czy mam bo nie zrobiles ssów ale ok ...... esp chuj wie co to a takie mierzenie w siciany to po prostu taki mam styl gry i tak samo w go robie kurcze

reprezentuje poziom

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 9
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 14:13
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#17) Napisano 14 sie 2015, o 18:28

Użytkownik Czas ponoc goi rany napisał:
Strzela jak bóg z zajętymi rękoma, cóż za talent :poklon:
Nie rozpiszesz kontry to lecisz.

Ziomek wiesz ile to jest pisaaania kurcze skoro myslisz ze jestem odjebany to banuj podziekuje kurcze ale napisales mi powod bana wh i esp wh nie wiesz czy mialem bo nie zrobiles ssów a esp to chuj wie co kurcze ogarnij pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#18) Napisano 14 sie 2015, o 18:29

Typie.. Prawdziwym dowodem jest rozpisane demo a nie SS. Jest od cholery na internecie czegoś takiego jak Anty SS więc nic Ci SS nie pokażą. Demo natomiast wszystko. ESP - To takie ulepszone WH, że widzisz nie tylko modele ale także to ile gość ma HP lub jaką ma broń przy sobie. Powiem Ci jeszcze inaczej każdy ale to każdy odpał "skoro myslisz ze jestem odjebany to banuj podziekuje kurcze" Każdy odpał tak napisze :D Nara.
Obrazek
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#19) Napisano 14 sie 2015, o 18:33

Skoro nie masz zamiaru się odnieść do rozpiski to nie ma o czym gadać.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •